Dalīties „Pirmo reizi Latvijā noskaidros Eiropas čempionus MTB riteņbraukšanā“

Pirmo reizi Latvijā noskaidros Eiropas čempionus MTB riteņbraukšanā

Sigulda ir ne tikai viena no krāšņākajām pilsētām Latvijā, bet arī vieta, kurā rūdījušies visi Latvijas labākie riteņbraucēji gan treniņos, gan sacensībās. Izdaudzinātajā Siguldas kalnā ar noslēdzošo pārbaudījumu vienmēr sevi izaicinājuši leģendārā Vienības brauciena dalībnieki, tur sevi 5.jūnijā pierādīs arī elites kalnu riteņbraucēji no visas Eiropas.

Foto: Igo Japiņa sporta aģentūra
Foto: Igo Japiņa sporta aģentūra

Latvijas Riteņbraukšanas federācija ar Eiropas čempionāta sarīkošanu atzīmēs savu 130 gadu pastāvēšanas jubileju. Savukārt Siguldas pilsēta vasaras sākumā apliecinās, ka spēj uzņemt ne tikai ziemas sporta augstākā līmeņa sacensības. Gaujas senlejā un MTB trasē dosies ne tikai Eiropas spēcīgākie kungi un dāmas, bet arī neskaitāmi šī sporta veida cienītāji, jo sacensības būs arī SEB kalnu divriteņu maratona 3.posms.

Lielākais riteņbraukšanas sacensību seriāls SEB MTB maratons sāksies jau 24.aprīlī ar klasisko braucienu Cēsis-Valmiera. Katru pavasari vairāki tūkstoši riteņbraucēju mērojas spēkiem sezonas atklāšanas sacensībās, lai pārbaudītu ziemas treniņos padarīto un salīdzinātu savas spējas ar tuvākajiem konkurentiem. Daudziem tie būs atkalredzēšanās prieki un riteņbraukšanas sezonas atklāšana.

Cēsis-Valmiera ir vienas no retajām sacensībām, kurās nesakrīt starta un finiša vieta, kas nozīmē izaicinājumu arī loģistikas jomā. Sacensību dalībnieki 55 kilometru sporta klases distancei, 44 kilometru tautas klases distancei un 38 kilometru veselības distancei var pieteikties (velo.lv) līdz 20.aprīlim. Reģistrēšanās SEB MTB maratonam iespējama arī Sportland veikalos. Iegādājoties Bottecchia MTB divriteni, dāvanā tiks saņemta bezmaksas dalība kādā no seriāla septiņiem posmiem pēc izvēles.

Latvijas riteņbraucēji pratuši iepriecināt ar augstākā kaluma medaļām gan Olimpiskajās spēlēs, gan pasaules un Eiropas čempionātos. Viņi iedvesmo jebkuru sākt nodarboties ar šo aizraujošo sporta veidu. Arī Tev ir iespēja būt starp riteņbraukšanas atkarīgajiem – izvēlies Cēsis-Valmiera, Siguldā gaidāmo Eiropas čempionātu kalnu riteņbraukšanā vai jebkuru citu SEB MTB maratons posmu!

Foto: Igo Japiņa sporta aģentūra
Foto: Igo Japiņa sporta aģentūra

Lielākā Latvijas kalnu riteņbraukšanas maratona 2016.gada sezonas posmi:

  1. aprīlis, 1.posms Cēsis-Valmiera
  2. maijs, 2.posms Smiltene
  3. jūnijs, 3.posms Sigulda (EČ)
  4. jūlijs, 4.posms Vietalva
  5. jūlijs, 5.posms Kuldīga
  6. augusts, 6.posms Talsi
  7. septembris, 7.posms Ikšķile

 

Apskati jaunās pavasara apavu kolekcijas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nils Jansons. Ar skrituļslidām viss ir līdzsvarā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk