Dalīties „Rīgas Kauss distanču slēpošanā“

Rīgas Kauss distanču slēpošanā

Šī gada 21. janvārī biedrība “Baltic Events” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu rīkos “Rīgas Kausu distanču slēpošanā”, kas norisināsies Uzvaras parka teritorijā. Šāds pasākums radīts ar mērķi ne tikai attīstīt jau esošo sportistu meistarību, bet arī piesaistīt jaunus ziemas sporta veidu piekritējus un pilsētas iedzīvotājus, tādējādi veicinot sabiedrības veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanu.

Pasākumā tiks noskaidroti labākie slēpotāji 1000m sprinta distancēs dažādās vecuma grupās: 1) 2003. gadā dzimušie un jaunāki; 2) 2002. – 1999. gadā dzimušie; 3) 1998. – 1976. gadā dzimušie; 4) 1975. gadā dzimušie un vecāki.

Distanču slēpošanas sacensību dienas plānā plkst. 15:30 tiks uzsākta dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana, savukārt plkst. 16:00 norisināsies iesildīšanās treniņš, kam sekos komandu pārstāvju sapulce un kvalifikācijas slēpojumi. Pēc fināla slēpojumiem, kuriem tiks kvalificēti 6 dalībnieki no katras vecuma grupas turpmākai sacensībai, uzvarētājus gaidīs arī apbalvošana. Uzvarētāji elites grupā tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm, bet pārējo grupu laureāti saņems organizatoru sarūpētas balvas.

Pasākuma dalībnieki var reģistrēties sacensībām interneta vietnē www.sportlat.lv līdz 20. janvāra plkst. 17:00. Dalība Rīgas kausā distanču slēpošanā ir bez maksas.  

 

Informāciju sagatavoja:

Biedrība Baltic Events

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nedēļa pasaules sporta vēsturē: Veins Greckis iemet vārtus 45.spēli pēc kārtas, Rodmens piekauj fotogrāfu un beisbolists apprec Merlinu Monro

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk