Dalīties „Septiņi fitnesa zvaigznes Aleksas Hipvellas ieteikumi spēcīgam pavasarim“

Septiņi fitnesa zvaigznes Aleksas Hipvellas ieteikumi spēcīgam pavasarim

Nike meistartrenere un personīgā trenere Aleksa Hipvella (Alex Hipwell) no Vācijas jau pamazām gatavojas enerģiskam 16. martam Latvijas galvaspilsētā. Viņa jau šajā sestdienā dosies uz Arēnu Rīga, lai uz lielās Nike Training day 2019 skatuves iekustinātu un pozitīvi uzlādētu ikvienu pasākuma apmeklētāju.

Būt par treneri ir Aleksas sapņu darbs, jo katru dienu viņa var cilvēku dzīvi padarīt nedaudz labāku – ne tikai palīdzēt kļūt fiziski spēcīgākiem, bet arī justies labāk. Šaubu nav, ka īstu un koncentrētu pozitīvisma esenci viņa nodos arī sportotgribētājiem Latvijā šajā nedēļas nogalē gada jaudīgākajā fitnesa pasākumā.

Pirms lielā notikuma esam notvēruši Aleksu, lai noskaidrotu, viņasprāt, efektīvākos rīkus, kā pamodināt sevi un savu ķermeni pavasarim un jaunai, spēcīgai treniņu sezonai.

Dažādo savu treniņu rutīnu

Pievērs uzmanību, lai katrs no taviem nedēļas treniņiem ir fokusēts uz atšķirīgu fizisko slodzi. Labas idejas ir dažādās dienās treniņa uzsvaru likt uz spēku, izturību vai aktīvo atpūtu. Aktīvā atpūta var būt gan joga, gan veiklības attīstīšana, mierīgāks variants ir garas, enerģiskas pastaigas. Ja tas ir tavā gaumē, plānojot treniņu grafiku, noteikti vari iekļaut arī nodarbības pilnai ķermeņa slodzei un augstas intensitātes spēka vingrinājumus. Papildu iedvesmai vari ielūkoties NTC mobilajā lietotnē.

Sāc dienu spēcīgi ar pareizo degvielu. Tu nekad to nenožēlosi

Viens no maniem iecienītākajiem brokastu ēdieniem ir auzu pārslas ar tumšo šokolādi, banānu, avenēm un lielu karoti grieķu jogurta ar zemu tauku saturu. Spēka kokteilim vari izmēģināt šādu recepti: banāns, saldētas ogas, spināti, kviešu proteīna pulveris, ingvers, kokosriekstu ūdens un gurķis.

Izturies atbildīgi pret miega režīmu un to, kā tu sagatavojies miegam

Tie nav sīkumi, bet svarīgas detaļas – izslēdz mobilo telefonu, datoru un televizoru stundu pirms gulētiešanas. Pārliecinies, ka tava istaba ir tumša! Radi klusu un mierīgu vidi. Tāpat izvairies no ēdieniem ar augstu cukura saturu. Saldus sapņus!

Saplāno savu nākamās nedēļas treniņu grafiku svētdienā

Gluži ar tādu pašu rūpību un vērību, kā izturies pret ierašanos darbā, izturies arī pret savu treniņu grafiku. Piefiksē fizisko aktivitāšu laiku kalendārā un nekavē! Gluži tāpat kā ejot uz darbu – vienmēr ierodies laikā!

Uzkop savu vidi un atbrīvojies no visa nederīgā

Rūpējies arī par savu digitālo higiēnu: piemēram, jebkurš sociālās vietnes Instagram profils, kas liek tev uzdot sev jautājumu – vai esmu pietiekami labs – vai definē, kādam tev vajadzētu būt, ir pelnījis to, lai tam uzspiestu unfollow.

 Gūsti iedvesmu

Es pati pirms treniņiem skatos dažādus atlētu treniņu video vietnē youtube.com. Varbūt arī tev tie palīdzēs iekustināt sevi spēcīgām fiziskajām aktivitātēm. Pamēģini! Tieši šie video var būt arī labs palīgs, lai atrastu sev piemērotāko treniņu stilu un izbaudītu tos pilnībā. Taču pārliecinies, lai tie tevi motivē un iedrošina, nevis rada izjūtu, ka esi par vāju. Vēl viena laba iespēja ir klausīties podkāstus ceļā uz sporta zāli. Tiekšanās uz izcilību ir superīga!

Labi izskatīties = labi justies

Vienmēr uz sporta zāli velc apģērbu, kas liek tev justies satriecoši. Maza viltība, kas palīdzēs tev saglabāt motivāciju un pašpārliecinātību.

Seko Aleksai Instagram.

Reģistrējies lielākajam fitnesa pasākumam Latvijā : www.niketrainingday.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

TRENERIS JĀNIS TODAVČIČS: IR JĀDZĪVO ILGI UN JAUDĪGI

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk