Dalīties „Sestdien Liepājā nāc uz jaunā Sportland veikala atklāšanas svētkiem!“

Sestdien Liepājā nāc uz jaunā Sportland veikala atklāšanas svētkiem!

Šajā nedēļas nogalē, 21. aprīlī Liepājā ar dažādām sportiskām aktivitātēm tiks atklāts Kurzemes reģionā lielākais un modernākais sporta preču veikals Sportland. Lai nosvinētu jaunā veikala atklāšanu, ikviens aicināts uz sportisku un piedzīvojumiem piepildītu dienu Sportland veikalā un pie tirdzniecības nama Kurzeme, Lielajā ielā 13.

Jau 12:00 svētkus atklās pašmāju iecienītie hip-hop mākslinieki Fakts un Reiks, kuri lieliskas dienas sākumam sniegs enerģiju un klātesošajiem piedāvās baudīt pavisam jaunu hītu. Mūzikas stafeti pēc abiem māksliniekiem pārņems dīdžeji, kuri gādās par labu atmosfēru gan veikalā, gan ārpus tā līdz pat 18:00.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam, kā lielam, tā mazam, būs iespēja sevi izaicināt dažādās sportiskās aktivitātēs visas dienas garumā. 12:30 kopīgs skriešanas treniņš Liepājas pilsētas baudīšanai 5,2km garumā Nike Run Club treneru vadībā sadarbībā ar skriešanas kustību “Skrienam Liepājā”. Tā pat ikvienam interesentam būs iespēja pārbaudīt iemaņas basketbola, futbola, velo braukšanas un pat klinšu kāpšanas aktivitātē! Konkursi, balvas, pārsteigumi un svētku kulminācija plkst. 15:00, kad tiks baudīta lielā svinību torte.

Sporta preču veikals Sportland T/N Kurzeme tagad kļuvis teju divas reizes plašāks un ar vēl iespaidīgāku pasaulē atzītāko sporta zīmolu preču piedāvājumu. Pasākuma dienā ikviens varēs izmantot īpašo piedāvājumu un visai produkcijai saņemt -20% atlaidi.

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Fakts, Reiks un Patrisha izdod jaunu vasaras himnu “Mēs Esam”

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk