Dalīties „SPORTISKĀKIE NO SPORTLAND“

SPORTISKĀKIE NO SPORTLAND

Katru gadu Sportland darbinieku starpā norit izaicinājums par to, kurš šajā sezonā būs sportiskākais. Kā viņiem veicas, meklē zem tēmtura #SPORTLANDKOMANDA, bet nu iepazīstamies ar pērnā gada līderiem.

Edvīns Jaudzems, pārdevējs konsultants

Darba stāžs Sportland – 2 gadi

Augstākais rezultāts Sportland rīkotajos pasākumos: dalība triatlonā pirmo reizi dzīvē.

Foršākais Sportland pasākums: BigBank Skrien Latvija posms Siguldā.

Sportland komandas izaicinājumā piedalos, jo… tas man sniedz gandarījumu par katru noskrieto distanci, palīdz uzturēt sevi labā formā, sniedz pozitīvas emocijas un motivē sasniegt jaunas virsotnes.

Iemīļots sporta veids… vieglatlētika, jo tā ir daudzveidīga un izaicinoša. Ļoti patīk arī basketbols, jo tas, manuprāt, ir aizraujošākais no komandu sporta veidiem.

Uzvara ir kā…  ķirsītis tortē.

Pēc finiša uzreiz… iedzeru ūdeni un pasmaidu.

2019. gada sezonā vēlētos… noskriet pusmaratonu.

Lāsma Morozova, veikala vadītāja
Darba stāžs Sportland – 2 gadi

Augstākais rezultāts Sportland rīkotajos pasākumos: augstu rezultātu nav, jo, salīdzinot ar citiem kolēģiem, kuri sportā ir profesionāļi, esmu iesācēja. Es nekad neesmu gājusi uz rezultātiem, mans mērķis vienmēr bijis pārvarēt sevi un tikt līdz finišam. Vienmēr esmu teikusi: «Man nav kauns ieskriet pēdējai, galvenais – tikt līdz galam.»

Foršākais Sportland pasākums:  BigBank Skrien Latvija Jelgavas nakts skrējiens. Šogad skrēju kopā ar māsas dēlu (10 gadu) piecus kilometrus, un man liels prieks, ka varēju iedvesmot viņu noskriet kopā ar mani un ļaut noticēt saviem spēkiem.

Sportland komandas izaicinājumā piedalos, jo… tā dod iespēju sportot un pārvarēt sevi. Piedaloties šajā projektā, esmu sev un citiem pierādījusi, ka spēju sasniegt savus mērķus. Man 5 km noskriešana ir liels sasniegums, un katru reizi, kad izdodas uzlabot savu rezultātu, tas sagādā gandarījumu.

Iemīļots sporta veids… zāles volejbols, bet diemžēl daudzus gadus nav sanācis uzspēlēt.

Uzvara ir kā… narkotikas, ko gribas vēl un vēl.

Pēc finiša uzreiz… esmu priecīga, ka esmu tikusi līdz finišam.

2019. gada sezonā vēlētos… šāgada mērķis mainījās, saņemot izaicinājuma galveno balvu. Šogad nebiju plānojusi tik aktīvi piedalīties skrējienos, bet tagad būs vairāk un aktīvāk jāmēģina sevi sagatavot pusmaratonam.

Inga Mežavilka, Sportland finanšu direktore

Darba stāžs Sportland – 17 gadu

Augstākais rezultāts Sportland rīkotajos ­pasākumos: man ir svarīgi pārspēt pašai sevi un katru nākamo reizi noskriet vai nobraukt ar riteni kaut mazliet labāk nekā iepriekš, un, ja tas izdodas, ir dubults gandarījums – gan par to, ka piedalījos, gan par to, ka uzlaboju rezultātu.

Foršākais Sportland pasākums: nevaru nosaukt tikai vienu pasākumu – katrs ir ar kaut ko īpašs. Brīnišķīgu vienotības sajūtu sniedza Sieviešu skrējiens, neatkārtojamas emocijas deva Skrien Latvija Jelgavas posms, skrienot visiem kopā pa naksnīgajām pilsētas ielām.

Sportland komandas izaicinājumā piedalos, jo…  iesaistīšanās palīdz motivēt sevi sportot biežāk un vairāk, un gribas iedvesmot arī citus dzīvot sportiski aktīvu dzīvi.

Iemīļots sporta veids… mainās atkarībā no gadalaika: spēlēju pludmales volejbolu, skrienu, skrituļoju, braucu ar velosipēdu, slēpoju, slidoju. Katrs sporta veids sniedz citādas ­emocijas – vienā tas ir ātrums, otrā – izturība, vēl citā – komandas sajūta.

Uzvara ir kā… starts nākamajam izaicinājumam.

Pēc finiša uzreiz… pasaku pati sev: «Es to izdarīju!» un izbaudu gandarījuma mirkli.

2019. gada sezonā vēlētos… būt kustībā. Neapstāties. Izaicināt sevi un katru reizi izdarīt un sasniegt mazliet vairāk nekā iepriekš.

Aiga Turčina, pārdevēja konsultante

Darba stāžs Sportland – 4,5 gadi

Augstākais rezultāts Sportland rīkotajos pasākumos:  uz rezultātiem neskrienu, bet labi noskrēju sauso un karsto Lucavsalas Sieviešu skrējienu (8,73 km) un jau pēc septiņām dienām – Stirnu buku Piebalgā (11,69 km).

Foršākais Sportland pasākums:  man vienmēr paticis Sieviešu skrējiens, jo, manuprāt, mēs, dāmas, varam justies īpašas, kad vīrs/tēvs/brālis/otra pusīte/bērni trases malā mūs var atbalstīt un ar mums visām lepoties. Ļoti vienojoša sajūta kopā, un tāpēc Sieviešu skrējienu cenšos nevienu gadu neizlaist. Domāju, ka pieminams ir arī Skrien Latvija posms Jelgavā. Tas notiek īpašos apstākļos – tumsā, un pasākumā ir forša gaisotne, daudz dalībnieku, krāšņa ballīte sportiskā garā visa vakara garumā.

Sportland komandas izaicinājumā piedalos, jo… neesmu cilvēks, kurš ievēro ļoti stingru (vai vispār – jebkādu) sportošanas režīmu, tāpēc piedalīšanās dažādos skrējienos ir milzīga motivācija ikdienā skriet un kustēties vairāk nekā parasti.

Iemīļots sporta veids…  hokejs, jo tā laikam ir tautas iedzimta aizrautība – sekot tam līdzi. Patīk sekot līdzi arī rallijkrosam. Šajā gadījumā tā ir ģimenes aizrautība, un tas ir, manuprāt, ļoti saistošs, aizraujošs augsta līmeņa sporta veids, kas piesaista ar sacensību formātu un mūsu sportistu sasniegumiem Eiropas un pasaules līmenī. Pati esmu apmeklējusi visus pasaules rallijkrosa posmus Rīgā, Biķerniekos.Uz slidām ļoti slikti turos, bet nūju turēt rokās patīk, tāpēc spēlēju florbolu. Vienmēr šķitis, ka neesmu komandas cilvēks, bet foršie komandas biedri ir likuši iemīlēt florbolu.

Uzvara ir kā… daļa dzīves jēgas – saproti, ka esi kaut ko izdarījis pareizi, liekot aizmirst par nepareizajām izvēlēm un pievēršoties pozitīvajam, paslavējot un priecājoties par sevi.

Pēc finiša uzreiz… cenšos neaizmirst pulkstenī uzspiest STOP un paklanos brīvprātīgajam, kurš kaklā uzliek ­medaļu.

2019. gada sezonā vēlētos…  turpināt skriet un kustēties, lai ir gandarījums pašai par sevi, vienalga, kādi būs panākumi. Lielākā apņemšanās – tik bieži nepārdzīvot reizēs, kad neesmu izskrējusi vai izkustējusies. Pārmešana nepalīdz – tā tikai krājas. Labāk mācīties ieklausīties savā ķermenī!

Aleksejs Čuvailovs, pārdevējs konsultants

Darba stāžs Sportland – 3 gadi

Augstākais rezultāts Sportland ­rīkotajos pasākumos: man nav svarīgs rezultāts – galvenais ir piedalīšanās. Stipro skrējienā 5 km distancē 39. vieta, Skrien Latvija skrējienos 21. vieta grupā VN20 (8 posmos).

Foršākais Sportland pasākums:  visi likās forši, bet īpaši – Jelgavas nakts skrējiens. Tajā piedalījās lielākā daļa darba kolēģu, un skrējiena laikā izveidojām nelielas sacensības ar veikala vadītāju Violu Raudziņu, kurās es neuzvarēju un viņa nezaudēja.

Sportland komandas izaicinājumā piedalos, lai… es varētu ar sevi lepoties un stiprinātu savu pašapziņu

Iemīļots sporta veids…  Braucot ar velosipēdu, jūtos patiesi dzīvs, bet skrienot man nākas vairāk ar sevi cīnīties. Jūtu, ka esmu pieveicis savas bailes, savu slinkumu un šaubas par sevi. Skriešana man sniedz sajūtu, ka esmu nepieveicams, ka vienīgais, kas var tevi salauzt, esi tu pats.

Uzvara ir kā…  orgasms.

Pēc finiša uzreiz… apstādinu sporta trekeri, uztaisu selfiju ar medaļu un to nosūtu mammai (un man nav kauns to atzīt).

2019. gada sezonā vēlētos…  aizpildīt visu savas istabas sienu ar medaļām un parādīt mammai divus kausus – šogad saņēmu tikai vienu.

Diāna Elksne, vecākā pārdevēja

Darba stāžs Sportland – 4 gadi

Augstākais rezultāts Sportland rīkotajos pasākumos: personīgais sasniegums – sevis pārvarēšana. Vienmēr esmu bijusi kūtra uz skriešanu, bet noskriet 5 km 27 minūtēs – man tas bija augstākais sasniegums.

Foršākais Sportland pasākums: Stirnu buks noteikti ir mans TOP 1. Katrā  Stirnu bukā ir iespējams izbaudīt dažādas Latvijas ainavas, vietas, kur ikdienā nebraucam. Noskaņa, mūzika, cilvēki – ļoti forša sajūta būt visiem kopā.

Sportland komandas izaicinājumā piedalos, jo…  tā ir iespēja sevi pārvarēt un kūdīt uz jaunām iespējām un piedzīvojumiem. Divas reizes mēnesī (vismaz) izrauties no ikdienas, Rīgas rutīnas un agri celties, lai aizbrauktu uz kādu skriešanas pasākumu, – tā ir kā bauda, sava veida adrenalīns. Iepazīt Latviju, sajust kopā būšanas prieku ir forši. Un kas var būt vēl labāk, kā būt blakus tikpat foršiem un aktīviem kolēģiem, kuri ar lielāko prieku piedalās šādos piedzīvojumos.

Iemīļots sporta veids… svarcelšana, trenēšanas sporta zālē ar brīviem svariem. Man savu personīgo rekordu sasniegšana svarcelšanā ir kā apziņa, ka es varu visu, esmu spēcīga un jūtos apņēmības pilna. Sporta zālē varu pavadīt vairākas stundas un gūt patīkamu nogurumu. Smagi treniņi man ir iemācījuši nepadoties nekad, arī skriešanas pasākumos pienāk mirkļi, kad ir grūti, bet apzinos, ka ir jāsaņemas un distance jāpievar.

Uzvara ir kā… savas pašapziņas celšana par to, ka es spēju izdarīt daudz vairāk, nekā liekas. Motivācija, mērķis – tas dzen mani uz priekšu, uz manu uzvaru, ko vēlos sasniegt. Tā var būt augsta vieta finišā, kilometru skaits, minūtes vai apziņa, ka es piedalos, esmu aktīva un spēju motivēt arī citus.

Pēc finiša uzreiz… atrodu savus kolēģus un uztaisām bildi kopā. Un tad sākas apspriede par posmu un sajūtām.

2019. gada sezonā vēlētos… piedalīties VISOS skriešanas pasākumos, vēl vairāk apbraukāt Latviju un spēt motivēt un iesaistīt jaunus kolēģus šādā foršā idejā, ko uzņēmums sniedz. Būšu šīs sezonas savas komandas kapteine, līdz ar to mans uzdevums, nē, mana vēlamā uzvara ir piesaistīt un rast jaunas sajūtas un piedzīvojumus savos kolēģos!

Teksts: Ieva Smilga.  Foto: no personiskā arhīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

30 LAIMES MINŪTES DIENĀ

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk