Dalīties „SESTDIEN PĒC RUDENS KRĀSĀM UN JAUNIEM REKORDIEM UZ SIGULDAS PUSMARATONU“

SESTDIEN PĒC RUDENS KRĀSĀM UN JAUNIEM REKORDIEM UZ SIGULDAS PUSMARATONU

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz Siguldas pusmaratons iezīmē skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija kulmināciju. Tas būs astotais, noslēdzošais posms, kas uz starta līnijas dalībniekus pulcēs sestdien, 7.oktobrī.

Numuru saņemšana un reģistrācija
Sacensību rītā Siguldas Sporta centrā Ata Kronvalda ielā 7A ,rosība sāksies jau pulksten 7:30, kad darbu uzsāks reģistrācijas punkts, kur būs iespējams saņemt starta numurus un laika kontroles čipus, bet jaunie dalībnieki – reģistrēt dalību kādai no Siguldas pusmaratona distancēm (pusmaratonam, 10,55km garajam Nike skrējienam, 5,27km garajam Tautas skrējienam vai Bērnu skrējienam). Sacensību dokumentu izsniegšana un reģistrēšanās turpināsies līdz pulksten 12:15, taču pusmaratona , 10 km un 5 km  distances dalībnieki savus numurus varēs saņemt līdz pulksten 9:40.

Starta laiki un apbalvošana
Pirmie Siguldas gleznainos skatus sāks baudīt pusmaratonisti, kuri pēc starta šāviena pulksten 10:00 uzsāks savu pirmo no četriem sacensību apļiem, kā arī trasē dosies   Nike 10,55 km un  BTA 5, 27 km Tautas skrējiena dalībnieki.  Bet noslēdzošais un pēdējais šīs Bigbank Skrien Latvija sezonas starts Bērnu skrējienam tiks dots pulksten 12:45. Pasākuma programmas kulminācijā kā allaž notiks ātrāko skrējēju sveikšana apbalvošanas ceremonijā pulksten 14:15. Jāatgādina, ka šogad, Sezonas noslēguma balle un kopvērtējumā triumfējušo paziņošana notiks vakarā pēc Siguldas pusmaratona.

Aktivitātes pasākuma dienā
Visas dienas garumā sacensību centrā Svētku laukumā labi pavadīt laiku varēs gan dalībnieki, gan viņu lielie un mazie līdzjūtēji. Organizatori, sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju Latvijas gumijlēcēju klubs, ieplānojuši dažādas aktivitātes bērniem, savukārt skrējēji varēs saņemt masāžu gan pirms starta, gan arī pēc finiša. Bet trasē, papildus uzmundrinājumu un enerģiju dos bundzinieku šovs – 20 bungu komplektu spēks noteikti iedvesmos jauniem rekordiem!

Aktuālā informācija un reģistrācija pasākumam – bigbankskrienlatvija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Reinis Nitišs. Pirmais un pēdējais līkums

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk