Dalīties „„Sieviešu Skrējiens” – laiks visiem pierādīt savu spēku!“

„Sieviešu Skrējiens” – laiks visiem pierādīt savu spēku!

Tiekamies dienā, kurā tūkstošiem sieviešu no visas Latvijas skries pēc kilometriem un lieliskām sajūtām! Dienā, kurā sievietes parādīs savu spēku un varēšanu. Dienā, kurā neviena neapstāsies pie sāpēm gurnos vai noberztām kājām! Jo mēs nemeklējam atrunas, mums tām nav laika, mēs skrienam vienam mērķim – mēs skrienam sev!

Ierastās distances nemainās, bet tiek papildinātas un diena tiek padarīta interesantāka. Trasē būs pieejami dažādi kultūras punkti, kuri rūpēsies un uzmundrinās katru skrējēju. Izaicini sevi 5 km vai 10 km skriešanas, nūjošanas vai iešanas distancēs. Iedrošini savu mazo skrējēju 200 – 1000 metru garam skrējienam vai izklaidē savu mazuli (līdz 2 gadiem) rāpošanas sacensībās. Būs arī jauno māmiņu starts, kas skrējienā vēlas piedalīties ar saviem mazuļiem ratiņos. Visas dienas garumā bērniem būs iespēja darboties atpūtas zonās, kas nodrošinās radošās darbnīcas, sejiņu apgleznošanu, spēles un daudz citu aktivitāšu visai ģimenei.

Negaidi pēdējo brīdi, ja vēl neesi pieteikusies, izdari to šodien! „Sieviešu Skrējiena” EXPO savu darbu t/c „Domina” sāks jau 18.aprīlī un darbosies līdz 6.maijam.

Parādi pasaulei, ka Tu esi veselīga un ar savu piemēru iedvesmo arī citus. Dodies ārā pretim pavasarim! Noskrien, izturi, pārvari savus fiziskos un garīgos šķēršļus un garantējam, ka finiša līnija sniegs Tev ievērojami lielāku gandarījumu, kā arī nenodzēšamu smaidu un iegūtās pozitīvās emocijas kliedēs jebkuras grūtības, kas iespējams būs radušās skrējiena laikā, vai tas būtu dūriens sānos, vai noberzta kāja jauno apavu dēļ. Parādi savu spēku visiem! Skrien un esi vesela!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sportista etiķete dzīvei

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk