Dalīties „Sieviešu skrējiens. Par spēcīgām sievietēm!“

Sieviešu skrējiens. Par spēcīgām sievietēm!

Šis gads ir īpašs, jo šogad Sieviešu skrējienam ir mazais jubilejas gads – 5 gadi! Šogad skrējiens notiks 7. maijā Mežaparkā un kā ierasts, dāmas varēs skriet, iet, nūjot 5km un 10km distances, kā arī, protams, īpašas aktivitātes bērniem un bērnu skrējiens. Šis ir lielākais šāda veida pasākums, kas pulcē tūkstošiem sieviešu no visas Latvijas, kuras ir gatavas parādīt savu apņēmību, drosmi un neatlaidību!

Skriešana ir iecienīta aktīva dzīvesveida sastāvdaļa, neatkarīgi no tā vai esat profesionāls sportists vai entuziasts. Katram no mums ir sava motivācija, lai ikdienas darbu ritmā iekļautu fiziskas aktivitātes. Dažām tas ir par veselības uzlabošanu, dažām par figūras veidošanu vai uzturēšanu, bet dažām tas ir dzīvesveids, bez kura grūti iedomāties savu ikdienu. Lai vai kāda būtu motivācija, nevar noliegt, ka skriešana ir lielisks veids, kā uzlabot veselību, atbrīvoties no stresa un pavadīt laiku ar sevi, pārdomājot aktuālus notikumus dzīvē, kā arī ģenerējot jaunas idejas. Lieliskākais pluss skriešanai ir tas, ka to var darīt jebkur un jebkad! Nav jāpielāgojas sporta zāļu nodarbību sarakstam un nav svarīgi kur atrodaties, galvenais ir vēlme!

Sieviešu skrējiens nav par notievēšanu vai ego celšanu vai selfijiem, tas ir par spēcīgām sievietēm, savu robežu pārvarēšanu un mērķu sasniegšanu. Sieviešu skrējiens rada sievietēm patīkamu vidi, tas ir par mērķtiecīgu darbu, apņemšanos un neatlaidību. Tas nav par fenimismu – tas ir par sievišķību! Tas ir simbols sieviešu spēkam, pārliecībai un mērķtiecībai. Šis pasākums vieno sievietes, motivē uzstādīt jaunus mērķus un iedrošina jauniem izaicinājumiem, kā arī veido jaunas draudzības. Atrasties daudzu tūkstošu skrējēju pūlī rada neaprakstāmas sajūtas. Visi ir apņēmīgi, pārliecināti un priecīgi. Un kas nav mazsvarīgi – atsaucīgi! Skrējējiem vienmēr būs par ko parunāt un viņiem tas interesēs, tāpēc ir jauki atrasties savu domubiedru vidū.

 

Mēs esam par pārliecību!

Mēs skrienam par spēku un mērķtiecību. Mēs skrienam nevis tāpēc, lai izskatītos labi, bet gan būtu spēcīgas. Mēs neapstājamies pie grūtībām. Skriešana nav par komfortu, bet gan rezultātu. Tas ir par sevi! Mēs lepojamies ar katru pieveikto līkumu, jo attīstamies un kļūstam spēcīgākas. Mēs nebēgam no kalorijām, mēs skrienam pēc kilometriem. Mēs nemeklējam atrunas, mums tām nav laika! Mēs skrienam vienam mērķim – mēs skrienam sev!

 

Pievienojies un baudi kopā ar mums skriešanas, nūjošanas un iešanas prieku 7. maijā Mežaparkā! 

#sieviesuskrejiens

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Latviešu bobslejisti pasaules čempionāta divniekos iespraucas labāko sešiniekā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk