Dalīties „“Sporto visa klase” projekta dalībnieki aktīvi gatavojas Liepājas pusmaratonam“

“Sporto visa klase” projekta dalībnieki aktīvi gatavojas Liepājas pusmaratonam

Otrdien, 21. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā uz kopīgu sporta nodarbību “Sporto visa klase” projekta ietvaros pulcējās sportiskākie un azartiskākie Liepājas skolēni. Pasākumā piedalījās trīs no Liepājas aktīvajām skolām – Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas 4.klase, Liepājas 8.vidusskolas 5.klase un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 3.klase -, kuras veiksmīgi piedalās šajā projektā.

“Sporto visa klase” idejas autors ir olimpiskais vicečempions un Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. Viņš saka: “(..) Šis nav projekts Olimpiešu sagatavošanai, tas paredzēts bērnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu.”

Projekta ietvaros skolas visā Latvijā mudinātas iesaistīt savus audzēkņus programmā, kas vairo sportisko aktivitāšu daudzumu ikdienā, tajā skaitā palielinot sporta stundu skaitu. Dalībnieki sportiskā garā savstarpēji sacenšas arī ar citām skolām, tādējādi radot pozitīvu konkurenci cīņā par labākiem rezultātiem, reizē uzlabojot vispārējo ķermeņa fizisko sagatavotību.

“Sporto visa klase” nodarbību Liepājas Olimpiskajā centrā vadīja pieredzes bagātais olimpiskās bobsleja komandas dalībnieks Reinis Rozītis un Liepājas Sporta departamenta vadītājs Artis Lagzdiņš. Vīri demonstrēja bērniem dažādus attīstošos vingrinājumus, rūpējās par lielisku noskaņojumu un iedvesmoja bērnus labākiem rezultātiem visas nodarbības garumā. Šī sportiskā diena palīdzēs dalībniekiem veiksmīgi sagatavoties 26. martā notiekošajam Liepājas pusmaratonam, kurā jo īpaši tiek gaidīti mazākie skrējēji, lai sajustu skriešanas svētku īsto garšu!

Skolas tiek aicinātas sekot aktīvajai kustībai Latvijā un reģistrēt savu dalību Liepājas pusmaratonā, lai kopīgiem spēkiem veiktu izvēlēto distanci un piepildītu savu mērķi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Kā sagatavoties skriešanai ziemā?

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

Sakārto ne tikai ķermeni, bet arī šķīvi

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk