Dalīties „Talantīgā Roberta Uldriķa seši karjeras nozīmīgākie mirkļi“

Talantīgā Roberta Uldriķa seši karjeras nozīmīgākie mirkļi

Augumā raženais Roberts Uldriķis ir viens no pēdējo pāris gadu redzamākajiem Latvijas jaunajiem futbolistiem. Iespējams, tikai 19 gadus vecā un teju divus metrus garā spēlētāja nākamais nozīmīgais karjeras solis būs došanās ārpus mūsu valsts robežām, bet šobrīd Sportland kopā ar pašu Robertu atskatās uz viņa karjeras nozīmīgākajiem mirkļiem.

 

1.       Pirmais treniņš Jura Docenko vadībā mazā skolas sporta zālē. Biju ļoti satraucies, jo lielākā daļa pārējo puišu bija vismaz divus gadus vecāki. Futbolā sāku trenēties sešarpus gadu vecumā. Mēs ar futbolu atradām viens otru – jau kopš bērnības situ bumbu istabā un pagalmā, tāpēc trenēšanās šajā sporta veidā bija likumsakarīgs turpinājums.

 

2.       Pirmais izsaukums uz Latvijas jauniešu futbola izlasi. Man tika dota iespēja uzvilkt valstsvienības kreklu, ko jau sen biju ļoti vēlējies.

 

3.       Pāreja uz klubu “Metta”/LU un debija pieaugušo futbolā. Šis bija liels solis manā izaugsmē un pietuvināja mani lielajam futbolam. “Metta”/LU rindās guvu arī savus pirmos vārtus Latvijas virslīgā – tie bija 2015.gada oktobrī pret Jūrmalas “Spartaku”, kad man bija tikai 17 gadu.

4.       Visas individuālās un komandas balvas, kuras esmu saņēmis. Īpaši vēlos izcelt, ka 2016.gadā tiku nosaukts par “Metta”/LU labāko futbolistu, bet šogad saņēmu Latvijas labākā jaunatnes spēlētāja balvu.

 

5.       Izsaukums un debija Latvijas nacionālajā futbola izlasē, kas bija viens no manas bērnības lielākajiem sapņiem. Istabā pie sienas bija manu divu lielāko elku plakāti – valstsvienības leģenda Māris Verpakovskis un Ronaldinju ar “Ballon d’Or” balvu rokās. Debiju lielās izlases sastāvā piedzīvoju 2017.gada 12.jūnijā pārbaudes spēlē pret Igauniju, laukumā nākot uz maiņu otrajā puslaikā.

 

6.       Labi aizvadīti turnīri ar Latvijas U-18 izlasi Minskā un U-19 valstsvienībā Sanktpēterburgā. Minskā mēs ieguvām otro vietu, apspēlējot Gruziju, Ukrainu Moldovu, bet finālā diemžēl zaudējām Krievijai. Pats aizvadīju ļoti labu turnīru, jo guvu divus vārtus un veicu rezultatīvas piespēles. Savukārt Sanktpēterburgā izcīnījām piekto vietu starp 14 komandām, bet pats iesitu trīs vārtus. Līdz šim Latvijas valstsvienība šajos turnīros iepriekš nebija nospēlējusi tik labi.

 

Kas tālāk?

Mans mērķis šobrīd ir nostiprināties RFS un Latvijas izlases pamatsastāvā un veiksmīgi nākamgad aizvadīt UEFA Nāciju līgas turnīru, esot rezultatīvam uzbrucējam. Savukārt mans sapnis nākotnē ir spēlēt kādā no piecām vadošajām Eiropas līgām – Anglijā, Vācijā, Spānijā, Itālijā vai Francijā, kā arī sacensties UEFA Čempionu līgā un ar izlasi kvalificēties Pasaules kausa izcīņai.

 

Foto: No personīgā arhīva, FS Metta, LFF.

Komentāri

  1. Guntars

    Veiksmi! Bet vēl jau derētu vienu sezonu sevi labi apliecināt virslīgā.Uz arzemēm jādodās 100% gatavam’

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

KĀ KLĀJAS VOLEJBOLAM?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk