Dalīties „TEVI GAIDA BRĪNUMAINI GADUMIJAS SVĒTKI PEDASTES MUIŽĀ – CURLING INTO 20’s!“

TEVI GAIDA BRĪNUMAINI GADUMIJAS SVĒTKI PEDASTES MUIŽĀ – CURLING INTO 20’s!

Ja vēlaties sagaidīt Jauno gadu pasakainā vietā ar garšīgiem ēdieniem un lieliskām izklaidēm, dodieties uz Muhu salu Igaunijā, kur Pedastes muiža un The North Face ielūdz Jūs piedzīvot brīnišķīgu gadu miju kopā ar grupu Curly Strings.

Pedastes muiža atrodas Muhu salā, Pedastes līča krastā. Lai gan šī vieta atrodas tikai pāris stundu braucienā no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas, cilvēks šeit jūtas gluži kā nonācis citā pasaulē. Laiks šeit iet krietni lēnākiem soļiem, tāpēc ir viegli atslēgties no ikdienas steigas un mierīgi izbaudīt sen pelnītu atpūtu.

Vasaras sezonā Pedastes muiža ir atvērta viesiem gandrīz nepārtraukti, taču ziemā to var apmeklēt tikai atsevišķās nedēļas dienās. Šoreiz muiža durvis vērs no 27. decembra līdz 2. janvārim, dodot iespēju viesiem izbaudīt brīnišķīgu ziemas atpūtu. Ja paliksit uz salas līdz pat gadumijai, Jums būs iespēja piedzīvot aizraujošus svētkus.

Kas notiks gadu mijā?

Pedastes muižas gadu mijas pasākuma nosaukums ir Curling into 20’s, tas sāksies plkst. 19.00, kad tiks piedāvāts pirmais dzēriens. Tam sekos gardas vakariņas ar pieciem ēdieniem, kuras īpaši gada pēdējai nakti sagatavojuši šefpavāri Stefans Bervangers (Stefan Berwanger) un Patisjē Ahims Braičs (Pâtissier Achim Braitsch).

Skaidrs, ka nevienos svētkos nevar iztikt arī bez mūzikas. Uz Pedastes muižas skatuves dēļiem kāps pēdējos gados gan lielo, gan mazo klausītāju vidū ļoti iecienītā grupa Curly Strings, kas atskaņos savus slavenākos skaņdarbus igauņu un angļu valodā.

Lai pasākumam piešķirtu vēl vairāk krāsu, ir noteikts dreskods – bluegrass stils. To raksturo krāsas, tekstūras, rūtaini musturi, zeķturi, cepures, šauras vai vintage stila kaklasaites, zīds, vienkrāsaini vai puķaini uzvalki un vestes. Iedvesmai esam sagatavojuši nelielu paraugu gan sievietēm skaties šeit

Pasakainās nakts kulminācija paredzēta pusnaktī ar uguņošanu un gaismiņu iedegšanu jūrā. Jaungada pirmajās stundās paredzēta dziedāšana klavieru pavadībā līdz pat rītam. Ikviens piedzīvos neaizmirstamu nakti, jo tas būs ekskluzīvs pasākums, kurā būs tikai ap 50 viesu.

Pedaste piedāvā neaizmirstamus piedzīvojumus

Ir vērts Pedasti apmeklēt ne tikai gada pēdējā vakarā, jo ziemas atpūtu Muhu salā var pagarināt, ierodoties pāris dienas agrāk vai paliekot vēl gada pirmo dienu, lai 2. janvārī atgrieztos savās ikdienas gaitās.

Lai kuras dienas Jūs izvēlētos ziemas atpūtai pie mums, Jums būs iespēja izbaudīt šefpavāru Stefana Bervangera, Patisjē Ahima Braiča un viņu komandas viesmīlību. Restorānā Alexander var pasūtīt gan šefpavāru gatavotas pusdienas, gan vakariņas, taču nedrīkst aizmirst apmeklēt arī augstu novērtēto Pedastes muižas SPA. Šajā SPA varat izbaudīt dažāda veida romantiskas procedūras: masāžas, saunas, aizraujošo Sibīrijas aukstā ūdens baļļu uz SPA terases vai karstā jūras ūdens baļļu Pedastes līcī.

Ja līcis ir aizsalis, ir iespēja nodarboties ar zemledus makšķerēšanu, kā arī doties aizraujošā pārgājienā pa ledu uz Armastuse (Mīlestības) salu. Pedastē var baudīt gardus kokteiļus pie ugunskura, kā arī vizināties pajūgā pa mežiem un laukiem.

Priecīgu Jauno gadu!

Ja gada nogales pavadīšana vēl nav izplānota, ir pēdējais brīdis to paveikt. Ņemiet līdzi savu mīļoto cilvēku vai labus draugus, brauciet uz Igauniju, uz Pedastes muižu un pavadiet šeit brīnišķīgu vakaru, novēlot cits citam laimīgu Jauno gadu. Vakars būs piepildīts ar bluegrass stila mūziku, brīnumgardiem ēdieniem, uguņošanu, zīlēšanu, pārsteigumiem un smiekliem.

Uzmanību! Ja rezervēsit nakšņošanu komplektā ar divām biļetēm uz gadumijas pasākumu, Jūs gaida VIP sveiciens – pārsteigumi istabiņā no Pedastes muižas un The North Face!

Lai rezervētu, rakstiet uz [email protected] vai zvaniet: +372 45 48 800 un pieminiet paroli „The North Face”.

 

Teksts: Merilin Piirsalu

Foto: Pädaste Mõis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

“SPORTLAND PIRMIE SOĻI BASKETBOLĀ” 6. SEZONA

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk