Dalīties „Tūkstošiem skrējēju aizvadījuši lielāko rudens skrējienu Rīgā“

Tūkstošiem skrējēju aizvadījuši lielāko rudens skrējienu Rīgā

Sestdien, 21. septembrī, Mežaparkā jau devīto reizi norisinājās septembra lielākais aktīvā dzīvesveida pasākums galvaspilsētā – We Run Riga. Izcīnītas tika ne vien uzvaras piecu, desmit kilometru un stafešu skrējienu disciplīnās, bet arī piedzīvots vakars enerģiskā un pozitīvā gaisotnē ar spilgtiem Latvijas mūziķiem.

Emocijas, kas piepilda un uzlādē

Aktivitātes pasākuma centrā pie Rīgas Zooloģiskā dārza sākās jau pēcpusdienā: bija iespēja nobaudīt īpašas garšas STREET FOOD festivālā, tuvojoties vakaram, pirmos startus aizvadīja Bērnu skrējiena dalībnieki, bet, iestājoties tumsai un tuvojoties lielajiem startiem, stefešu komandu, 10 kilometru un 5 kilometru jauniešu skrējieniem, varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī noklausīties trīs koncertus.

Patrisha
Aminata
grupas Triānas Parks soliste Agnese Rakovska
Karmena Stepanova
Lauris Zalāns

Uz skatuves kāpa jaunā, daudzsološā māksliniece Patrisha, Eirovīzijas dalībniece Aminata, bet īsi pirms apbalvošanas ceremonijas muzikālu enerģiju klausītājiem nodeva grupa Triānas Parks. Pacilājošu un lieliskiem rezultātiem motivējošu iedvesmu deva arī dīdžeju sniegums – uz skatuves mūzika bija DJ Elvisa pārziņā, taču trasē īpašu gaisotni radīja DJ Aspirin. Košie un iespaidīgie gaismu specefekti kā sacensību centrā, tā arī piecos uzmundrinājuma punktos, skrējiena trasē ikvienam ļāva piedzīvot kārtīgu ballītes atmosfēru, ko baudīt kopā ar citiem aktīva dzīvesveida cienītājiem. Savukārt par labu noskaņojumu visa vakara garumā rūpējās, iesaistīja izaicinājumos un izklaidēja pasākuma vadītāji – radio Pieci.lv ētera personība Karmena Stepanova un atraktīvais Ghetto Games entuziasts Lauris Zalāns.

Rudens spirdzinājuma ātrums un jauda

Pēc siltajiem vasaras mēnešiem, skrējiens Mežaparkā bija veldzējoši ātrs un finišu ikviens šķērsoja ar gandarījumu un prieku. Kā ik gadu, arī 2019. gada We Run Riga skrējienā tika noskaidroti un apbalvoti labākie finiša laiku īpašnieki.  Piecu kilometru skrējienā, kura starts bija vakara noslēdzošais, devās jaunieši līdz 30 gadu vecumam, un no viņiem labākos rezultātus dāmu konkurencē uzrādīja Kitija Valtere (00:17:57), Kamilla Vanadziņa (00:18:32) un Agate Caune (00:18:38). Starp jauniešiem visātrāk no spožajām Mežaparka alejām finišā atgriezās Uģis Jocis (00:15:11), Arnis Ozoliņš (00:15:38) un Jānis Mūrnieks (00:15:46).

Piecu kilometru distances uzvarētāja Kitija Valtere
Piecu kilometru distances uzvarētājs Uģis Jocis

Divu apļu garajā desmit kilometru skrējienā uzvarēja Karīna Helmane – Soročenkova (00:36:32), otro un trešo aiz sevis atstājot Leldi Neimandi (00:38:19) un Evitu Grencbergu (00:38:54). Savukārt vīriešu konkurencē zelts Dmitrijam Serjoginam (00:31:18), bet pārējie divi goda pjedestāli Salvim Gruševam (00:31:28) un Kristapam Bērziņam (00:32:55). Apbalvošanas ceremonijā stundu pirms pusnakts tika paziņotas ātrākās stafešu skrējiena komandas – komanda Sprīdītis, Kurzemnieki un Kreisais krasts – , kuras piecu dalībnieku sastāvā veica 5 kilometrus, ik pēc kilometra nododot states kociņu nākamajam.

Teksts: Sintija Melne. Foto: Mareks Gaļinovsksis, Sanita Ieva Sparāne, Vytukas Dranginis.

Rezultāti un foto: www.werunriga.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Kā sagatavoties skriešanai ziemā?

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

FITNESA TRENERE KRISTĪNE KĻUČŅIKA: FITNESS IR MANA KAISLĪBA

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk