Dalīties „UZLABO REZULTĀTUS AR POLAR!“

UZLABO REZULTĀTUS AR POLAR!

Tagad, pēc vairāk nekā 30 gadiem, Polar nodrošina visplašāko produktu klāstu šajā nozarē. No bāzes modeļiem, kas palīdz motivēt un informēt iesācējus un cilvēkus, kas sporto ikdienā, līdz detalizētām treniņu sistēmām profesionāliem sportistiem dažādās disciplīnās. Lai būtu ērtāk izvēlēties piemērotāko, Polar produktus iedala trīs kategorijās: dzīvesstila produkti, kas motivēs ikdienā kustēties vairāk, sporta – palīdzēs pacelt treniņu nākamajā līmenī, un Pro – piedāvās visaptverošu informāciju, lai uzlabotu sniegumu. Šeit piedāvājam Polar produktu izlasi!

DZĪVESSTILAM
POLAR A360 – fitnesa aproce ar skārienjutīgu krāsu ekrānu

Aproce mēra pulsu no plaukstas locītavas, 24/7 seko līdzi aktivitātēm, sūta viedos paziņojumus, mēra miega kvalitāti. Aproce ir ūdensdroša, savietojama ar PolarH7 pulsa mērītāju. Iespējams mainīt krāsainās aproces. Pieejams bezmaksas APP & WEB serviss.
Rekomendējamā cena veikalos: 199,95 EUR

SPORTAM
POLAR M400 – GPS skriešanas pulkstenis

Pulkstenim ir sportisks dizains, integrēts GPS. Piedāvā progresīvas treniņu un ikdienas funkcijas – mēra ātrumu, veikto distanci un augstumu; palīdz izvirzīt mērķi aktivitātēm, sūta viedos paziņojumus. Pulksteņa Back to Start funkcija aizved atpakaļ uz treniņa sākuma punktu. Savietojams ar Polar H7 pulsa mērītāju un sinhronizē treniņus savā Polar Flow profilā. Pulkstenī ir dažādas skriešanas programmas.
Rekomendējamā cena veikalos: 199,95 EUR

Savos treniņos Polar izmanto arī motobraucējs Matīss Karro:

Treniņos Polar pulksteņus izmantoju jau vairākus gadus. Ar katru jaunu modeli uzlabojušās arī pulksteņu funkcijas. Pašlaik lietoju POLAR M400. Pulkstenis  treniņa laikā fiksē distanci, ko nobraucu, laiku, ātrumu un augstumu, kā arī mēra pulsu. Visparocīgākais ir tas, ka uzreiz pēc treniņa varu datus sinhronizēt ar Polar aplikāciju mobilajā  telefonā, kur tos ērti varu nekavējoties apskatīt.

POLAR M450 – GPS riteņbraukšanas dators

Dators piedāvā visu nepieciešamo informāciju ātri un vienkārši. Tajā ir visi svarīgie velodatora elementi – GPS, barometrs un pulsometrs. Savienojams ar riteņbraukšanas sensoru. Back to Start funkcija aizved atpakaļ uz treniņa sākuma punktu. Datoram ir maināms ietvars un LED gaisma.
Veikalos no 2016. gada aprīļa

PRO
POLAR V800

Šis sporta pulkstenis ir, iespējams, pasaules gudrākā treniņu ierīce un lielisks treniņu partneris visiem sportistiem, kas vēlas sasniegt labāko. Tajā ir GPS iekārta un pulsometrs, pulkstenis paredzēts dažādu sporta veidu treniņiem. Piedāvā treniņu datu analīzi, mēra aktivitāti un miega kvalitāti, tāpat arī skaita kalorijas un soļus, sūta viedos paziņojumus. Pulkstenim ir arī peldēšanas mērījumi.
Rekomendējamā cena veikalos: 449,95 EUR

APLIKĀCIJA
Polar Beat

Polar Beat ir treniņu aplikācija, kas ļaus sasniegt mērķus ērtāk. Savienojama ar Polar H7 pulsa sensoru, sniedzot precīzus pulsa mērījumus viedtālrunī. Ar to iespējams plānot treniņus, mērīt distanci un tempu, noteikt treniņu pareizo intensitāti. Sniedz treniņu pārskatu un iespēju dalīties ar treniņos izdarīto sociālajos tīklos.

POLAR M400 – GPS skriešanas pulkstenis

 

Profesionālais POLAR V800

POLAR A300 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Apceļo Latviju ar BIGBANK Skrien Latvija 2016!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk