Dalīties „Visā valstī vērienīgi atklāta skriešanas sezona ar projektu Mans pirmais skrējiens“

Visā valstī vērienīgi atklāta skriešanas sezona ar projektu Mans pirmais skrējiens

Aizvadītajā sestdienā, 4. martā, deviņas Latvijas pilsētas apvienojās zibakcijā Mans pirmais skrējiens, ko rīkoja skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija. Savu gatavību jaunās sezonas cīņai, panākumiem un spēcīgiem finišiem apliecināja vairāk kā 800 vislatvijas koptreniņa dalībnieku Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā.

Skriešanas tradīcijām bagātākajās Latvijas vietās sestdien ikvienam bija iespēja sajust spēku, motivāciju un enerģiju, kas rodas trenējoties un skrienot kopā. Mans pirmais skrējiens ārpus mājām pilsētas parkos un ielās izveda ne vien pieredzējušos un ātros skrējējus, bet arī pārliecināja sākt kustēties tos, kuri pavisam nesen sākuši apjaust regulāru fizisku aktivitāšu nozīmīgumu.

Koptreniņa pirmais starts tika dots galvaspilsētā un secīgi ik pēc 30 minūtēm skrējienam pievienojās katra no astoņām skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija posmu norises vietām. Tādā veidā skrējēji atgādināja pašiem sev un citiem, ka pavisam drīz, 26. martā, Liepājas pusmaratona ietvaros tiks uzsākta skriešanas sacensību sezona. Treniņu norisei ikviens varēja sekot sociālā tīkla Facebook tiešraidē, kur notika pieslēgšanās katrai no akcijā iesaistītajām pilsētām. Virtuālā tiešsaistes tūre bija papildus motivācijas deva mājās palikušajiem, kas ļāva sajust skrējēju vienotību visas valsts mērogā.

Visās 9 pilsētās akcija Mans pirmais skrējiens notika trenera vadībā un kopā ar atpazīstamiem sportistiem. 4. marta treniņam bija pievienojušies olimpieši Gunta Latiševa-Čudare un Arnis Rumbenieks, Latvijas Gada skrējējs 2016 Andrejs Jesko, viens no labākajiem garo distanču skrējējiem Latvijā Jānis Višķers, Latvija Gada sporta skolotāja 2015 Nataļja Gorškova un citi.

 Akcijas galvenais mērķis sestdien un arī turpmāk būs likt noticēt saviem spēkiem arvien lielākai Latvijas daļai un iedvesmot sportot ikvienu. Tādējādi sabiedrību padarot veselāku, aktīvāku, un – organizatori nebaidās sacīt, ka arī – laimīgāku. Projekta ietvaros paredzēti bezmaksas treniņi dažādās vietās Latvijā, sacensības, semināri, kā arī izglītojoši pasākumi skolās un jauniešu centros.

Vairāk aktuālās informācijas par pasākumiem – www.bigbankskrienlatvija.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

SKRIET VAR ARĪ ZIEMĀ

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

FOTO: Sportland pirmie soļi basketbolā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk