Dalīties „BK “Sportland” – spēcīgi, vienoti un pirmie“

BK “Sportland” – spēcīgi, vienoti un pirmie

Šī ir mūsu basketbola komandas otrā sezona. Otrais gads, kad komandā apvienojušies SIA “Sportland” esošie un bijušie darbinieki. Otrais mēģinājums uzkāpt Olimpā, sasniegt virsotnes un pārstāvēt uzņēmumu. Otrie… Nē, šogad esam un būsim pirmie! Uzņēmuma sauklis ir  “Be 1st”. Varbūt neapzināti, taču šie vārdi skan galvā. Tie  katram individuāli un arī  komandai liek doties uz priekšu, un  – būt pirmajiem.

Tas, kas bijis iepriekšējā sezonā – lai paliek tur. No 26 komandām “Olybet” Entuziastu basketbola līgas 4. divīzijā BK “Sportland” šosezon ir vienīgā komanda, kas cīnās bez zaudējumiem – 9 uzvaras tikpat spēlēs.

No 13. oktobra līdz 15. decembrim reizi nedēļā sanācām kopā ar kolēģiem un domubiedriem, lai spēlētu, smietos, uzvarētu un vienkārši labi pavadītu laiku.

Ir bijušas spēles, kurās esam guvuši  iespaidīgas uzvaras:

BK “Sportland” pret  BK “TM” – 78:49
BK “Sportland”  pret BK “Installs” – 101:59
BK “Sportland” pret  BK “KO TE NOTIEK?”  – 89:57

Tāpat arī spēles, kurās esam cīnījušies līdz pēdējām minūtēm:

BK “Sportland”   pret  BK “Let it Rain” – 70:63

BK “Sportland” pret  BK “Grifs AG/LLA2” – 71:58.

Tomēr uzvaras – ne lielās, ne mazās – neceļ komandu “spārnos” un neliek dzīvot eiforijā. Ļoti labi saprotam, kā var izvērsties pretinieku neobjektīva novērtēšana  – ar zaudējumu. Jāatzīst, ka tieši cīņa ar citām komandām un katras spēles neprognozējamais iznākums ir komponenti, kas dara mūs spēcīgākus un palīdz sasniegt mērķus.

Šogad komandā vairs nav viena izteikta līdera, kā tas bija iepriekšējā sezonā. Ceļā uz rezultātu, ikvienam ir nozīmīga loma. Gluži kā puzles gabaliņi, visi kopā veidojam vienu spēcīgu veselumu.

Svarīgs, protams, ir arī fakts, ka šosezon komanda piedzīvojusi būtiskas izmaiņas sastāvā – vismaz puse no tā ir mainīta. Šogad komandai pievienojušies šādi spēlētāji –  Kristaps Strazdiņš , Rūdolfs Ķēniņš , Roberts Liepiņš , Edijs Kauliņš, Imants Baumanis . Taču jau otro gadu cīņā par uzvarām iesaistās Kristaps Pugačs, Denijs Brūveris , Kristaps Pļaviņš, Zigmārs Kašs.  Basketbola komandu “Sportland” papildina arī uzņēmuma bijušie darbinieki – Edijs Graikste, Kristaps Pričins un  Gunārs Rodovičs. Un visbeidzot – starp mūsējiem ir arī leģionārs – Gvido Zaļmežs. Šis spēlētājs nav uzņēmuma darbinieks, taču sniedz ļoti lielu ieguldījumu, cementējot mūsu groza apakšu.

Atgādinām par komandas tuvākajām spēlēm šajā mēnesī:

20.01. – Pļavnieku pamatskolā plkst. 14:30 pret BK “VAFeles”;

26.01. – Pļavnieku pamatskolā plkst. 21:00 pret  BK “KODOLS”.

Kolēģi, draugi, paziņas! Lai sasniegtu mērķus – jūsu atbalsts mums ir svarīgs! Tiekamies spēlēs, jo BASKETBOLS IR FORŠS! 😊

#be1st #Sportland #komandāirspēks #Sportlandkomanda

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

8 padomi, kā veiksmīgi uzsākt lietot Nike Training Club aplikāciju

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk