Dalīties „Enerģija no pašiem pamatiem – UltraBOOST“

Enerģija no pašiem pamatiem – UltraBOOST

adidas Running laiduši klajā jaunos UltraBOOST un UltraBOOST X, kuru izstrādē izmantoti inovatīvi risinājumi. Tie ir radīti, lai vēl vairāk uzlabotu skriešanas apavu tehnoloģijas un sniegtu vislabākās sajūtas skriešanas laikā. Savienojot pagātni un nākotni, kā arī vismodernākās adidas tehnoloģijas, jaunie modeļi izstrādāti, lai nodrošinātu vēl nebijušas kustību iespējas, precizitāti un izmēra atbilstību.

 

Iedvesmojoties no pirmā UltraBOOST modeļa, arī jaunajos UltraBOOST apavos ventilācijas atveres ir iestrādātas uz virsmas, kas saskaras ar pēdas galvenajām sviedru izdalīšanās zonām − vidusdaļā un priekšējā daļā. Apvienojot šo tehnoloģiju ar jauno PrimeKnit virsmu, kas samazina materiāla izstiepšanos un nodrošina vislabāko izmēra atbilstību un papildu atbalstu pēdai, jaunais UltraBOOST modelis sniedz vienreizēju skriešanas pieredzi. Papēža daļā iestrādātais Fit Counter nodrošina brīvu Ahileja cīpslas kustību un kopā ar BOOST™ tehnoloģiju nodrošina šo apavu valkātājam komfortu, amortizāciju un enerģijas atdevi.

Izstrādājot jaunos UltraBOOST X, estētika tika apvienota ar modernām, īpaši sievietēm radītām funkcijām, ļauj PrimeKnit virsmai pielāgoties jebkuras formas pēdai un sportista skriešanas stilam. Īpaši veidotās BOOST™ starpzoles iestrāde papildina Adaptive Arch izliekuma dizainu, ļaujot elementiem darboties kopā, nodrošinot uzlabotu atbalstu un amortizāciju. Arī īpašas formas kape (Heel Counter) veidota tā, lai Ahileja cīpslai nodrošinātu vertikālu atbalstu, neļaujot tai kustēties horizontāli.

Latvijā ar apaviem jau iepazinusies pazīstamā skrējēja un skriešanas komūnas adidas Runners trenere Zanda Zariņa-Rešetina: „UltraBOOST ir ļoti ērti un mīksti amortizējoši skriešanas apavi, ar kuriem lielākoties skrienu garos bāzes skrējienus. Pateicoties jau pieminētajām īpašībām, tie ir saudzīgi pret locītavām, it īpaši, ja skriešanas maršruts ir pa asfaltu, jo apavu amortizācija samazina triecienu, ko saņem locītavas, skrienot pa cietākām virsmām.”

Viens no zināmākajiem Latvijas garo distanču un taku skrējējiem Kristaps Broks par savu UltraBOOST pieredzi izsakās pozitīvi: „Tie ir lieliski apavi, kas piemēroti jebkuram segumam. Zole spēj pēdu aizsargāt no taku skrējienu iespējamajiem triecieniem, bet, skrienot pa asfalta segumu, tā ievērojami palielina ne tikai skrējiena komforta līmeni, bet arī efektivitāti. Nospraustie distanču mērķi šķiet vieglāk sasniedzami − rezultātā tos iespējams uzstādīt vēl augstāk!”

adidas Runners skrējēja Ilze Limanāne dalās savā UltrasBOOST pieredzē par apaviem: „Izskatam IR nozīme! Pirmos skriešanas apavus izvēlējos pēc krāsas un izskata, nedomājot par tādām lietām kā supinācija, pronācija un citi „zvēri”.Protams, ka jāatzīmē arī zoles īpašības − pirmajā reizē šķita, ka materiāls pats nes uz priekšu, tāpēc priecājos, ka tas amortizē kustības un asfalta skrējieni nesagādā nekādas grūtības. No sirds varu teikt, ka UltraBOOST ir mani mīļākie skriešanas apavi, kas uzlabojas no sezonas uz sezonu!”

Uzzini vairāk: www.adidas.com/ultraboost

Komentāri

  1. Kristers

    Adidas un Sportland is the best☺☺☺☺☺

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Kā sagatavoties skriešanai ziemā?

Cilvēka organisma pielāgošanās spējas aukstajam laikam ir labākas, nekā mums dažkārt šķiet. Izvēloties pareizo apģērbu, apavus un tempu, skriešanas treniņus…

Nākamais raksts:

#JUSTDONTQUIT Intervija ar Rebeku Kohu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk