Dalīties „“Euroaptieka” Sieviešu skrējiens Lucavsalā pulcē vairāk nekā 4000 dalībnieku“

“Euroaptieka” Sieviešu skrējiens Lucavsalā pulcē vairāk nekā 4000 dalībnieku

Sestdien, 2. jūnijā, saulainu un pozitīvu emociju piepildītā gaisotnē tika aizvadīts sestais “Euroaptieka” Sieviešu skrējiens. Par  tradīciju kļuvušais skrējiens vieno dažādu vecumu sievietes. Uzmundrinot un atbalstot vienai otru, lai kopā kļūtu vēl stiprākām un neapturamākām, unikālā un iedvesmojošā atmosfērā skrējiens šogad mājvietu rada vienā no galvaspilsētas skaistākajām vietām – Lucavsalā – un kopīgā aktīva dzīvesveida dienā apvienoja ap 4000 dalībnieku.

Distances visiem
“Euroaptieka” Sieviešu skrējiena distances ir dažādas un piemērotas gan pieredzējušām skrējējām, gan arī tām, kas skriešanu uzsākušas pavisam nesen. Kā pirmie startēja pasākuma jaunākie dalībnieki Mazuļu rāpošanas sacensībās un Bērnu skrējienos. Dienas gaitā tika dots starts pasākuma jaunajai distancei – 2km pāru skrējienam, bet pēcpusdienā dāmas baudīja sportošanas prieku 4 un 8km distancēs. Līdz ar dalībniecēm trasē devās arī pasākuma vēstneses – sabiedrībā zināmas sievietes, kuras skrējiena gatavošanās posmā ikvienu iedvesmoja un mudināja noticēt sev, uzdrīkstēties un nepadoties. Sacensību garākās distances finišu pirmā sasniedza Līga Girgensone (0:32:49). Viņa atklāja, ka pasākums sagādājis pozitīvas emocijas: “Lucavsalā skrēju pirmo reizi, un trase šķita ātra un interesanta. Īpaši novērtēju Salu tilta posmu ar tā burvīgo skatu. Domāju, ka skrējiens bija labi organizēts un radīja neviltotu prieku kā sievietēm, tā bērniem.” Otra labākā rezultāta īpašniece bija Agita Kaļva (0:36:04), bet trešā – MyFitness trenere Evelīna Parhomenko (0:36:46), kura pirms abu distanču startiem dalībniecēm palīdzēja iesildīties. Savukārt ātrākās četru kilometru distancē bija dāmas, kuras teicamus rezultātus jau vairāku gadu garumā uzrāda Latvijā lielākajos šosejas skrējienos: Karīna Helmane-Soročenkova (0:14:46), Gundega
Heidingere (0:14:54) un Baiba Ažusele (0:14:58).

Brīvdiena labsajūtai
Visas dienas garumā “Euroaptieka” Sieviešu skrējiena sacensību centrā apmeklētājus uzmundrināja un aktivitātēs iesaistīties aicināja pasākumu vadītājs Armands Simsons un radio personība Jānis Romanovskis. Uz skatuves akustisku koncertu sniedza Roberts Memmēns, bet dienas otrā pusē pasākuma muzikālā atmosfēra bija Mika Galvanovska un viņa pavadošās grupas pārziņā. Pasākuma apmeklētājas un viņu atbalstītāji varēja piedalīties “Euroaptieka” Sieviešu skrējiena draugu sagatavotos izaicinājumos, produktu testos, kā arī treniņos, bet bērni – darboties radošajās darbnīcās un asināt prātu atjautības un veiklības spēlēs. Īpaši vasarīgā sestdiena bija sportisks un aktīvs piedzīvojums visai ģimenei. Stiprinot sieviešu kopības spēku un parādot, cik daudz var izdarīt vienai otru atbalstot, pozitīvas emocijas virmoja kā trasē, tā arī finiša zonā un atbalstītāju rindās.

« gada 5 »

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nedēļas nogalē skriešanas prieks Ventspilī

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk