Dalīties „Sagaidi pavasari – gatavojies un piesakies 7. Euroaptieka Sieviešu skrējienam“

Sagaidi pavasari – gatavojies un piesakies 7. Euroaptieka Sieviešu skrējienam

Pirmais pavasara vēstnesis ir klāt – ir atklāta reģistrācija lielākajam sieviešu skrējienam valstī. Tas ik gadu apvieno vairākus tūkstošus dāmu aktīva dzīvesveida un pozitīvu emociju dienā. Šogad Euroaptieka Sieviešu skrējiens norisināsies 25. maijā Mežaparkā.

ĪPAŠS DIZAINS UN IECIENĪTĀ LOKĀCIJA

2019. gadā skrējiens atgriežas Mežparkā – galvaspilsētas zaļākajā zonā un vietā, kuru daudzas dalībnieces atcerēsies ar gandarījuma pilnām atmiņām – kā savu pirmo skrējienu, pirmo uzdrošināšanos, pirmo uzvaru pār sevi. Tāpēc šī gada maija noslēgumā baudīsim šīs emocijas atkal un uzplauksim uz zaļās skatuves. Pasākuma viena no vērtībām ir apzināties sieviešu kopā būšanas spēku, tāpēc tieši skrējiena oficiālā  mirkkļbirka #NEAPTURAMA jau pērn bija uz katras dalībnieces oficiālā T krekla. Savukārt šogad par kreklu dizainu rūpējas radošās pašmāju zīmola PIPARMĒTRA meitenes, labākās draudzenes, Rebeka Liepiņa un Līga Rīga. To par īpašu cenu var iegādāties, veicot reģistrāciju.

DISTANCES

Euroaptieka Sieviešu skrējiens būs piemērots ikvienai un tradicionāli sacensību distances varēs veikt gan ar laika kontroli, gan arī vienkārši baudīt skrējienu bez laika kontroles. Klasiskās piecu un desmit kilometru garās trases pa Mežaparka uzplaukušajām alejām būs iespējams veikt skrienot, ejot vai nūjojot. Skrējienu uzsākot, īpašs starta koridors būs izveidots jaunajām māmiņām, bet piecu kilometru dalībniecēm – labāko draudzeņu koridors.

Tām, kuras pavisam nesen izlēmušas sevi ik dienas lutināt ar aktīvu dzīvesveidu un drošāk jūtas skrienot kopā aicinātas izvēlēties divu kilometru pāru skrējiena distanci,kas notiks bez finiša laika fiksēšanas.

Ik gadu Sieviešu skrējiens ir ģimenes diena, kad labas un prieka pilnas emocijas gūst arī jaunie censoņi – gan iesaistoties dažādās jautrās darbnīcās un atrakcijās, gan piedaloties Bērnu skrējienā, bet paši mazākie – Mazuļu rāpošanas sacīkstēs.

REĢISTRĀCIJA

Jebkurai no Euroaptieka Sieviešu skrējiena distancēm par viszemāko dalības maksu iespējams reģistrēties līdz 15. februārim. Dalībnieka anketa pieejama oficiālajā pasākuma mājaslapā www.euroaptiekasieviesuskrejiens.lv .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

5 idejas aktīvai ziemas nedēļas nogalei

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk