Dalīties „Helly Hansen īpašā kolekcija tagad arī Sportland veikalos“

Helly Hansen īpašā kolekcija tagad arī Sportland veikalos

Norvēģu zīmols Helly Hansen šosezon īpaši iepriecina dāmas – piedāvā jauno kolekciju Beloved.

Beloved ir radījušas dizaineres, ļaujot vaļu savām vēlmēm – par kolekcijas produktiem pārvēršot to, ko pašas vienmēr sapņojušas vilkt mugurā. Tāds ir Beloved piedzimšanas stāsts.

Jauna pieeja

Beloved līnijas produktu raksturs atspoguļojas siluetu piegriezumos un materiāla izvēles dažādībā. Lai gan šī ir patiesi jauna pieeja zīmola stilam, apģērbiem piemīt Helly Hansen tehnoloģiju spēcīgākās iezīmes – spēja pasargāt no mitruma un vēja. Arī materiāls izraudzīts īpaši rūpīgi – vilnas komfortablo gaisa caurlaidību apvienojot ar ultra zīdīgo poliuretānu. Tie abi, starp citu, ir līderi, ja runājam par optimālu termoizolāciju izaicinošos laikapstākļos.

Kolekcijas pamats ir siltās ziemas jakas un mēteļi, kā arī aksesuāri – somas un cepures. To krāsas ir šobrīd ziemeļu valstīs visiecienītākās. Beloved apģērbi ir melnos un pelēkos toņos, ar nelieliem persiku krāsas akcentiem, ko papildina ieturēts zīmola logotips.

Modeļi – stilīgi un uzticami

Beloved kolekcijas apģērbi ir praktiski, ar bomberveida piedurkņu galiem, un sevišķu ērtumu tiem piešķir oversize piegriezums. Tie ir piemēroti jebkuriem laikapstākļiem un dzīvesstilam – siltākās dienās iekšējo Primaloft tehnoloģijas slāni iespējams noņemt. Kokonveida siluets apģērba gabalu padara par steidzīgo dienu gaidītāko atpūtas mirkli – ir bauda tajā ienirt un vienkārši nedaudz atvilkt elpu.

Uzvilkt Beloved jaku vai mēteli ir tas pats, kas ietīties siltā un mīkstā pledā, kas ilgstoši sargā no drēgnuma – īpaši aukstajās ziemas dienās. Apģērbs veidots no ūdensizturīga materiāla un aprīkots ar pielāgojama garuma rāvējslēdzēju, lai pati vari izvēlēties, cik daudz ļauties dzestro laikapstākļu pieskārienam. Tu vienmēr varēsi paslēpties lielajā, ērtajā kapucē, lai vēl vairāk būtu drošībā zemā gaisa temperatūrā. Rūpējoties par roku siltumu, apģērba piedurkņu galos ir īpaši silta josla un uzroči, savukārt atstarojošie elementi ļaus justies droši un pamanāmi tumšajās pilsētas ielās.

Dizaineres nav aizmirsušas arī to, lai tev vienmēr pa rokai būtu pats nepieciešamākais – lūpu balzams, atslēgas, telefons un citas mazās lietas –, un ir aprīkojošas mēteli ar daudzām kabatām gan ārpusē, gan iekšpusē.

Tehnoloģiski augstā līmenī izstrādātā mēteļa ārpuse apvienojumā ar mīkstu un patīkamu iekšpusi padara Beloved kolekcijas apģērbu par uzticamu un stilīgu tavu urbānās dzīves sabiedroto vēsajā sezonā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ziemas apģērbs – tehnoloģijas, sastāvs un to būtiskākās atšķirības

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk