Dalīties „Jaunajā “Filter Velokauss” riteņbraukšanas seriālā šosejas un arī MTB sacensības“

Jaunajā “Filter Velokauss” riteņbraukšanas seriālā šosejas un arī MTB sacensības

Iecienītais riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” rīkotāji 2017. gadā riteņbraukšanas cienītājus aicinās piedalīties ne tikai tradicionālajās šosejas riteņbraukšanas individuālā un pāru brauciena sacensībās, bet pirmo gadu piedāvās MTB riteņbraukšanas individuālā brauciena sacensības. Jaunā sezonā startēs 11. maijā Jūrmalā.

Aizvien vairāk uz ielām un ceļiem visā Latvijā redzami riteņbraucēji, kuri pilnā sparā gatavojas jaunajai riteņbraukšanas sacensību sezonai. Aktīvi sezonai gatavojas arī Latvijas populārā riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” rīkotāji, kuri riteņbraukšanas cienītājiem sagatavojuši vairākus jaunumus. Jaunajā sezonā tiks iekļauti kopumā pieci posmi, kas norisināsies Jūrmalā, Garkalnē un Ainažos, kur gaidāms lielais fināls.

Nozīmīgākais jaunums 2017. gada “Filter Velokauss” seriāla dalībniekiem ir MTB riteņbraukšanas individuālā brauciena iekļaušana pirmajos četros posmos ar atsevišķu vērtējumu no šosejas riteņbraucējiem. Tas dos lielisku iespēju aktīvās atpūtas cienītājiem, kuriem sirdij tuvāka kalnu riteņbraukšana, izmēģināt spēkus individuālajā braucienā pa MTB tipa trasēm Jūrmalas un Garkalnes apkārtnē. Plānots, ka jaunajā sezonā MTB individuālo braucienu starts gaidāms pulksten 18:00, bet šosejas riteņbraucēji pirmajos četros posmos trasē dosies no pulksten 19:00.

Ātrākie riteņbraucēji tiks noteikti ne tikai absolūtajos vērtējumos, bet arī pa vecuma grupām. Tradicionāli kopvērtējumā līderiem absolūtajā vīriešu un sieviešu vērtējumā, kā arī labākajam jaunajam sportistam, tiks piešķirti īpašie līderu kombinezoni. Tāpat, šosejas riteņbraukšanā zilas krāsas kombinezonā startēs 2016. gada  kopvērtējuma uzvarētājs Andris Lukjanovs. Turpinot tradīcijas, tiks noteiktas arī ātrākās komandas. Pērn dalībnieku “Filter Velokauss” seriālā bija virkne Latvijas un Igaunijas vadošo riteņbraucēju, tostarp pasaules tūres vienības “Katusha” velosportists Reins Tāramē, kā arī pasaules junioru čempionāta 11. vietas ieguvējs individuālajā braucienā Ēriks Toms Gavars.

Reģistrācija 2017. gada “Filter Velokauss” šosejas un MTB riteņbraukšanas seriālam sāksies nākamajā nedēļā. Pietiekties konkrētiem posmiem varēs arī sacensību norises vietā, no pulksten 17:30.

2017. gada Filter velokauss sacensību kalendārs:

11.05. Jūrmala – Individuālais brauciens šosejā un MTB

25.05. Garkalne – Pāru brauciens šosejā un individuālais brauciens MTB

08.06. Jūrmala – Individuālais brauciens šosejā un MTB

20.07. Garkalne – Pāru brauciens šosejā un individuālais brauciens MTB

27.08. Ainaži – Individuālais brauciens šosejā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ar kopīgu treniņu visā Latvijā tiks atklāta jaunā skriešanas sezona

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk