Dalīties „Kas ir NTC DAY?“

Kas ir NTC DAY?

Lielisks veids kā iesākt jauno 2017.gadu
Aukstajā ziemas periodā aktīvā dzīvesstila piektritējiem dažkārt ir grūtāk rast motivāciju, piespiest sevi iet ārā un izskriet kādu kilometru, vai arī tas nemaz nav iespējams, jo ir uzsnigusi bieza sniega kārta, kas padara skriešanu bīstamu. Ļoti daudz cilvēku izvēlas apmeklēt fitnesa centrus, kas ziemas periodā ir visoptimālākais variants sevis uzturēšanai formā.

Ja vēlies pārbaudīt savas un draugu spēju robežas, iepazīt jaunus cilvēkus, gūt fantastiskas emocijas par padarīto, tad NTC Day ir domāts tieši tev!
11. februārī, arēnā Rīga jau ceturto reizi notiks Latvijā vērienīgākais fitnesa pasākums – NTC Day. Pērn pasākums vairāk kā 1000 dalībnieku, kuriem vēl tagad spilgtā atmiņā palikušas tik dažādās aktivitātes, uz kurām šogad aicinās labākie pašmāju un pasaulē atzīti fitnesa treneri. 2016. gada pasākumu tiešraidē varēja vērot internetā, piesaistot arī skatītājus no malas.

Visas dienas garumā dalībniekiem tiks piedāvāts plašs nodarbību klāsts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fitnesa cienītājiem, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem. Neizpaliks aizraujošas dejas labākai sirdsdarbībai, relaksējošas nodarbības ķermenim un funkcionālie treniņi iekšējās muskulatūras stiprināšanai. Lai gan pasākuma galvenā mērķauditorija ir sievietes, pasākumā tiks piedāvātas aktivitātes, kas neļaus palikt malā arī kungiem.

‘’NTC Day visā pasaulē daudzās valstīs gaida tūkstošiem cilvēku, jo šis ir pasākums, kurā organizatori parasti iepriecina apmeklētājus ar iespējām izbaudīt aktuālāko fitnesa virzienu treniņus lielisku starptautisku un vietējo treneru vadībā. Mums ir ļoti paveicies, ka Latvija ir viena no tām valstīm, kur varam baudīt šo aktīvā dzīvesveida svētkus. NTC Day ir diena, kad katrs, kurš jau sporto, kā arī katrs, kurš vēlas sākt, bet vēl nav izlēmis, ko tieši vēlas darīt, var gūt vispārīgu priekštatu par daudzveidīgo piedāvājumu fitnesa lauciņā un saprast, kas no tā uzrunā tieši viņu, lai turpinātu meklējumus attiecīgajā virzienā’’, tā par 2016. gada NTC Day izteicās starptautiskās bodyART skolas oficiālās latvijas filiāles vadītāja, Anete Reževska.
Sportošana kopā iedvesmo ar daudz lielāku spēku! Tas ir NTC Day mērķis – ieinteresēt, iedvesmot un iesaistīt fitnesā aizvien vairāk visu vecumu vingrotāju. NTC Day daudziem, kuri svārstās, bieži ir nepieciešamais pēdējais grūdiens sākt. Bez tam, tā ir lieliska iespēja stikties domubiedriem, veidot jaunas pazīšanās, aplūkot jaunākās sporta apģērbu kolekcijas un saņemt sporta un saistīto jomu profesionāļu konsultācijas no pirmavota, kas aizņemtiem cilvēkiem ir lielisks risinājums.

TRENERI

ROBERTS ŠTEINBAHERS

bodyART dibinātājs un treneris
Apvienojot vairāk kā 20 gadu starptautisku pieredzi kā dejotājs, instruktors, prezentētājs un horeogrāfs ar savu darbu kā kustību terapētam, Roberts ir radījis bodyART treniņu sistēmu. Kā dibinātājs Eiropas vienam no lielākajām kustības un gara centriem, viņš apvieno unikālu profesionālo zināšanu un kustību bagātību pārvēršot to radošā un harizmātiskā piedzīvojumā.

 

MAIKLS DELA KRUZS

Patiess cīnītājs ar izteiktu rīcībspēju un ritma izjūtu jau kopš dzimšanas. Viņa vairāk nekā 20 gadu lielā pieredze starptautiskās fitnesa nozares pasākumu vadīšanā Eiropā un Āzijā, un viņa kaislība uz Kikboksu veido labu pamatu kopdarbam ar Oliveru Prešeru, kas ir veiksmīgā KamiBo® cīņas mākslas mācība.

Jau vairākus gadus viņš speciālizējas arī personīgajos treniņos. Savās vienreizējās treniņu studijās Diseldorfā un Ķelnē viņš pieņem arī augstas klases klientus no ekonomikas nozares un preses, kā arī pašreizējos olimpisko spēļu dalībniekus.

Tieši patiecoties KamiBo® treniņiem viņš kā sporta fitnesa ekonomikas absolvents spēj piepildīt savu personīgo aizraušanos un aicinājumu – ko jūs izjūtīsiet jau no pirmās KamiBo® treniņa sekundes līdz pat pēdējai. Viņš savos treniņos cenšas izmantot ne tikai dažādus garīgus elementus, bet gan arī eksplozīvus cīņas mākslas elementus, kuri pārsteigs un elektrizēs ikvienu,  kurš apmeklēs viņa nodarbību!

 

michael-dela-cruz

 

Sekojiet līdzi jaunumiem, jo pārējos trenerus atklāsim jau pavisam drīz!

Veic reģistrāciju un gatavojies superīgam piedzīvojumam!

Līdz 11. janvārim reģistrācijas maksa 15 eiro.
12.- 31.janvāris – 20 eiro
1.-10. februāris – 25 eiro
11. februārī – 30 eiro

Reģistrēties šeit:

 

 

Komentāri

  1. Inga

    Jums vajadzētu palabot kļūdu. Body art pārstāve ir Anita Rezevska.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nedēļas nogalē risināsies ''BK LU Attīstības nometne 2017''

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk