Dalīties „Lieldienās aicina pievienoties nakts pārgājienā apkārt Alūksnes ezeram“

Lieldienās aicina pievienoties nakts pārgājienā apkārt Alūksnes ezeram

Naktī no 31. marta uz 1. aprīli Alūksnē tiek organizēts nakts pārgājiens, kura laikā paredzēts apskatīt pilsētas zināmākos tūrisma objektus nakts aizsegā, kā arī veikt maršrutu apkārt Alūksnes ezeram. Pēc veikta, aptuveni 25 kilometrus garā ceļa, dalībniekus noslēgumā gaidīs pirts ezera krastā, savukārt 1. Lieldienu saullēktu dalībnieki sagaidīs skatu tornī Tempļa kalna parkā.

Alūksnes Tūrisma informācijas centrs aicina kopīgi iesākt pavasari un pavadīt Lieldienu brīvdienas netradicionāli, ejot pārgājienā – tā ir iespēja parādīt pilsētas viesiem un atgādināt vietējiem iedzīvotājiem par Alūksnes skaistākajiem apskates objektiem, īpaši tiem, kuri tumsā ir izgaismoti.

“Pulcēšanās pārgājienam 31. marta vakarā notiks pie Alūksnes Tūrisma informācijas centra plkst. 22:00. Pārgājienā aicināti pievienoties aktīvie vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi jebkurā vecumā. Paredzam, ka mums pievienosies arī Alūksnes zemessargi, kas pastāstīs par to, kas jāievēro pārgājiena laikā”, informē tūrisma darba organizatore Alūksnē, Iveta Veļķere.

Dalībnieku ievērībai – dalība pasākumā ir bez maksas, bet tie, kuri vēlēsies iet pirtī – kopīgi nosegs izmaksas. Ja vēlies pievienoties pārgājienam, vēlams iepriekš pieteikties: http://ej.uz/naktspargajiens2018

Sekot līdzi aktualitātēm var:  https://www.facebook.com/events/2493455430879859/

Papildu informācija: [email protected] , +371 64322804

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

#JUSTDONTQUIT intervija ar Lauru Ikaunieci - Admidiņu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk