Dalīties „Brīvdienas uz skrituļslidām“

Brīvdienas uz skrituļslidām

Šajā laikā, kad bērni, gluži tāpat kā pieaugušie, lielāko daļu laika pavada mājās, ir svarīgi neaizmirst ne par fiziskām, ne radošām aktivitātēm, kas viņus nodarbinātu. Skrituļslidu zīmols “K2” dod iespēju abas šīs nodarbes apvienot, piedāvājot skrituļslidu modeli, ko bērni paši var izkrāsot. Tā var kļūt par radošu aktivitāti visai ģimenei ne tikai Lieldienu laikā, kad krāsojam olas, bet arī jebkurā citā dienā.

“K2” skrituļslidu modeļi “Raider Splash” un “Marlee Splash” nav tikai skrituļslidas – tās kalpo arī kā kanvas, kuras bērni paši var izkrāsot, tādējādi ļaujot viņiem pašiem izvēlēties krāsas un radīt individuālu dizainu. Šie slidu modeļi ne vien ļauj bērniem izpaust un izzināt sevi un doties piedzīvojumos, bet tiek arī uzskatītas par vienām no kvalitatīvākajām slidām bērnu un jauniešu vidū.

“K2” oriģinālā mīksto zābaku tehnoloģija padara tās īpaši mīkstas un ērtas lietošanai. Pie tam tās aug kopā ar bērniem, jo to izmēri ir pielāgojami. Ar “K2” skrituļslidām katrs brauciens būs gluds un jautrs, un bērni lieliski tiks ar to lietošanu galā arī bez vecāku palīdzības.

Tagad izmanto arī jauno E-veikala pakalpojumu! 

Visai precei Sportland E-veikalā ir -25% atlaides.

Spied uz saites https://sportland.lv/produkti/ sort=recent&search=k2%20splash&pg=1 , pasūti internetā un saņem pasūtījumu Tev tuvākajā pakomātā vai ar kurjeru līdz pat mājas durvīm!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sportland pirmie soļi basketbolā" superfinālā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk