Dalīties „NBA X TIMBERLAND KOLEKCIJA“

NBA X TIMBERLAND KOLEKCIJA

Bostonā dzimušais zīmols Timberland un Nacionālā Basketbola asociācija (NBA) sporta fanus aicina šo ziemu baudīt abu kompāniju kopīgi radītajos debijas kolekcijas zābakos. Izvēlēties jaunos NBA X TIMBERLAND apavus nozīmē svinēt tādas vērtības kā ikoniski silueti un ikoniskas komandas.

Leģendārais apavu ražotājs piedāvā trīs jaunu stilu klasiskos Timberland zābakus:

  • sarkanos zamšādas Houston Rockets 6-Inch Boots
  • vibrējoši zili oranžos New York Knicks 6-Inch Boots
  • un īpašā izlaiduma melnos zamšādas East-Meets-West zābakus, kuru dizains papildināts ar visu NBA komandu logotipiem.
    Absolūta aizrautība ar NBA nemitīgo attīstību padara šos apavus par pārliecinošu hitu sporta un mūsdienīga stila cienītāju vidū.

Ūdensnecaurlaidīgas konstrukcijas zābaki ar īpašu detaļu – komandas logo –  Sportland veikalā t/c “Alfa” būs pieejami no 8. februāra – tieši vienā laikā ar NBA All Star nedēļas nogali.

Par Timberland

Timberland ir globāls tirgus līderis ražošanā, pārdošanā un arī dizaina risinājumos. Tas jau vairāk nekā 60 gadus rada un piedāvā premium klases apģērbus, apavus un aksesuārus tiem, kam aktuāls urbānais dzīvesstils.

Savu popularitāti Timberland ieguvis ar oriģinālajiem, 1973. gadā radītajiem Yellow Boot, kuri nu jau kļuvuši par ikonisku un nemainīgu vērtību. Timberland sava zīmola cienītājus spēj apģērbt no galvas līdz kājām, piedāvājot daudzveidīgas, augstas klases kvalitātes produktu kolekcijas. Tie ir meistardarbi, kuru funkcionalitātes un stila veiksmes atslēga rodama zīmola bagātīgajā pieredzē.

Timberland vienmēr tiecas sniegt iespējami augstāko kvalitāti. Šis mērķis ir saskaņā ar stingru apņemšanos darboties inovatīvi un atbildīgi pret radītajiem produktiem, ārējo vidi un sabiedrību, kurā mēs dzīvojam, strādājam un pētām.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sagaidi pavasari - gatavojies un piesakies 7. Euroaptieka Sieviešu skrējienam

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk