Dalīties „NIKE SPORTA EKIPĒJUMS“

NIKE SPORTA EKIPĒJUMS

NIKE LECAMAUKLA

Lecamaukla ir laika gaitā pārliecinoši apliecināts un noderīgs līdzeklis, ko izmanto, lai uzlabotu vispārējo ķermeņa stāvokli un koordināciju. Tā palīdz nostiprināt gan ķermeņa augšējo, gan apakšējo daļu un īsā laikā sadedzināt daudz kaloriju.
Nike piedāvā trīs veidu lecamauklas.
NIKE SPEED LECAMAUKLA – regulējama lecamaukla ar poliuretāna pārklājumu. Tā vienmērīgi apļo, un treniņu laikā komfortu nodrošina ergonomiskas formas putuplasta rokturi.
NIKE ATG SPEED LECAMAUKLA – ar lodveida gultņiem rokturos, lai palielinātu ātrumu. Auklas svars ir piemērots ātrumam – tā ir pietiekami viegla, lai neliktu jums samazināt kustību tempu, un pietiekami smaga, lai ātri apļotu gaisā.
NIKE WEIGHTED LECAMAUKLA – regulējama svara aukla ar vidēju apļojuma ātrumu. Palielināta svara rokturi, lai nodrošinātu lielāku treniņu intensitāti.

NIKE SPĒKA TRENIŅU BUMBAS

Piedāvājumā ir līdz piecām bumbām svarā no 1,8 kg līdz 5,4 kg.
Spēka treniņu bumbas ir vienkāršs, bet efektīvs risinājums, lai uzlabotu ķermeņa vispārējo fizisko stāvokli, un tās piedāvā maksimālu daudzveidību. Šīs svara bumbas ļauj mērķtiecīgi trenēt ķermeņa augšējās vai apakšējās daļas muskuļus, izpildot vienkāršas kustības vai turot bumbas noteiktās pozīcijās. Tās ir izmantojamas vingrojumiem gan ķermeņa augšējās un apakšējās daļas stiprināšanai, gan mugurkaula vidējās un apakšējās daļas stāvokļa uzlabošanai. Nike svara bumbas ir daudzpusīgi izmantojamas, piedāvā daudz jautru mirkļu, turklāt tās var lietot jebkura vecuma cilvēki.

VINGROŠANAS PAKLĀJS

Vai kādreiz mēģinājāt stiepties vai vingrot uz cietas grīdas? Tādā gadījumā jūs labi zināt, cik tas var būt neērti, sēžot vai tupot uz ceļiem, vai cenšoties izpildīt jogas vai pilašu vingrinājumus. Šādās nodarbībās vingrošanas paklājs piedāvās jums atbalstu un komfortu.
Jogas paklāji nodrošina plānu, bet nedaudz amortizējošu un neslīdošu virsmu jogas vingrinājumiem un vislabāk ir piemēroti līdzenai grīdai. Pieejami gan ļoti plāni, gan arī 3 mm un 5 mm biezi Nike jogas paklāji.
Fitnesa paklājus var izmantot vispārīgiem fitnesa vingrinājumiem, ko veic uz cietas grīdas vai grīdas paklāja. Tie piedāvā papildu amortizāciju sēžot vai guļot, kā arī atvieglo ķermeņa atbalstu uz rokām, ceļgaliem vai elkoņiem, kad stiepjaties vai izpildāt vingrinājumus.

NIKE ATSPIEŠANĀS BALSTI

Parasti jūs atspiešanos veicat ar rokām uz grīdas, taču atspiešanās stienis vai balsts piedāvā vairākus treniņu uzlabojumus. Pacelta ķermeņa pozīcija nodrošina lielāku kustību diapazonu, lai nostiprinātu krūtis, tricepsu un plecus. Turklāt, izmantojot atspiešanās stieni, varat dziļāk noliekties pie grīdas, tādējādi palielinot muskuļu slodzi. Ja ciešat no plaukstu locītavu problēmām, šis aprīkojums ļauj veikt vingrojumus bez sāpēm, turklāt ergonomiski veidotie putuplasta rokturi uzlabo komfortu vingrojumu laikā.

PLAUKSTU LOCĪTAVU UN POTĪŠU SVARI

Svaru anatomiski pareiza konstrukcija nodrošina, ka tie lieliski pieguļ potītei. Oderējums nodrošina sviedru regulēšanu, palīdzot saglabāt ādu vēsu un sausu, bet regulējamā saite ar āķa un cilpas aizdari vingrojumu laikā notur svarus vietā.
Plaukstu locītavu un potīšu svari piedāvā papildu ieguvumus vingrojumu laikā, palielinot intensitāti un nodrošinot izmantošanas daudzveidību. Kāju pacelšana un nolaišana, kā arī stiepšanās ir tie vingrojumi, kuros varat izmantot svarus, lai sekmētu maksimālu dažādību. Plaukstu locītavu svari papildina ķermeņa augšdaļas vingrojumu slodzi, palielinot roku un plecu darbības intensitāti. Svarus kā papildu līdzekli var izmantot arī trenažieros, lai palielinātu slodzi un sadedzinātu vairāk kaloriju.
Piedāvājam divus dažādus Nike plaukstu locītavu svarus – 0,45 kg un 1,13 kg.
Pieejami arī divu veidu Nike potīšu svari – 1,13 kg un 2,27 kg.

TRENIŅU CIMDI

Viens no galvenajiem treniņu cimdu uzdevumiem ir atvieglot satveri. Treniņu cimdi ir veidoti, ņemot vērā šo nolūku, tādēļ plaukstas daļa ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu stingri satvert svarus, kurus ceļat. Veikt darbības treniņu cimdos ir daudz patīkamāk nekā kailām rokām, un tie efektīvi aizsargā rokas. Daži cimdi piedāvā vēl papildu ieguvumu, nodrošinot atbalstu plaukstu locītavām.

PUDELĪTES

Neatkarīgi no tā, vai ar sportu nodarbojaties nopietni vai tikai labas fiziskās formas uzturēšanai, svarīgi ir dzert pietiekami daudz ūdens gan pirms nodarbībām, gan to laikā, gan arī pēc nodarbībām. Ūdens regulē jūsu ķermeņa temperatūru un „eļļo” locītavas. Tas palīdz arī transportēt uzturvielas ķermenī, lai nodrošinātu nepieciešamo enerģiju un palīdzētu saglabāt veselību. Ja ķermenis nesaņem pietiekami daudz ūdens, tas nevar darboties ar maksimālu slodzi. Jūs varat sajust nogurumu, muskuļu krampjus, reiboni vai pat nopietnākus simptomus.
Nike piedāvā dažādu ūdens pudeļu klāstu ar plašu atveri ērtai to pildīšanai un sporta dzērienu maisījumu vai ledus pievienošanai.

NIKE PUTUPLASTA MASĀŽAS RULLIS

Regulāri izmantojot putuplasta rulli, varat iegūt tādu pašu rezultātu, ko piedāvā sporta masāža, tostarp mazināt iekaisumus, uzlabot rētaudu un locītavu stāvokli, kā arī veicināt asinsriti un limfas cirkulāciju un uzlabot ķermeņa vispārējo elastīgumu.
Putuplasta rulli bez citu palīdzības varat izmantot miofasciālu problēmu atvieglošanai, piemērojot spiedienu noteiktiem ķermeņa punktiem, un tādējādi varat sev palīdzēt, atjaunojot muskuļu veselību un to normālu darbību. Normāla muskuļu darbība nozīmē, ka tie ir elastīgi, veselīgi un acumirklī gatavi darbībai.

ŅEMIET VĒRĀ! Ir svarīgi vingrojumu papildaprīkojumu izmantot pareizi, jo pretējā gadījumā varat gūt vieglas vai vidējas traumas.

Vislabāko vingrojumu piedāvājumu atradīsiet lietojumprogrammā Nike+ Training Club – N+TC. Šī lietojumprogramma piedāvā bezgala daudz vingrinājumu iespēju, ko varat pielāgot savām vajadzībām — izvēlieties laiku, cik ilgi nodarbosieties, vajadzīgos vingrinājumu veidus — spēka stiprināšanai vai kardio vingrinājumus —, kā arī to, ar kurām ķermeņa daļām vēlaties īpaši strādāt. Katru vingrinājumu demonstrē pieredzējuši sportisti, un tādējādi jūs varat uzlabot savu fizisko formu. Apgūstiet jaunus vingrinājumus un saņemiet treniņu ieteikumus, lai pilnveidotu fiziskajās nodarbībās pavadīto laiku!

 

Apskati jaunās pavasara apavu kolekcijas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

VAI ZINĀJĀT, KA 80% SIEVIEŠU VALKĀ NEPAREIZA IZMĒRA SPORTA KRŪŠTURUS?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk