Dalīties „VAI ZINĀJĀT, KA 80% SIEVIEŠU VALKĀ NEPAREIZA IZMĒRA SPORTA KRŪŠTURUS?“

VAI ZINĀJĀT, KA 80% SIEVIEŠU VALKĀ NEPAREIZA IZMĒRA SPORTA KRŪŠTURUS?

Pēdējo gadu laikā Nike ir ieguldījuši līdzekļus sporta krūšturu izstrādē, lai nodrošinātu maksimālu komfortu treniņu laikā. Nike PRO sporta krūšturi ir paredzēti visām sievietēm neatkarīgi no viņu krūšu izmēra, fiziskās sagatavotības vai aktivitātes līmeņa. Paturot prātā inovācijas, Nike PRO sporta krūšturi sniedz atbalstu augstas, vidējas un zemas intensitātes aktivitātēm. Mūsu produkts sniedz sportotājām pieguļošu, darboties motivējošu efektu, un tam ir cieši nošūtas vīles, lai novērstu traucējošos faktorus. Dri-Fit tehnoloģija nodrošina sviedru regulāciju un elpotspēju.

Viegls atbalsts ir paredzēts zemas intensitātes aktivitātēm. Vidējs atbalsts ir paredzēts vidējas intensitātes aktivitātēm, un maksimālam atbalstam jūsu visnopietnākajiem treniņiem ir paredzēts augsta atbalsta krūšturis.

Iepazīstināsim jūs ar mūsu klientu iemīļotākajiem produktiem.

NIKE PRO INDY SPORTA KRŪŠTURIS

Mīksts un viegls neierobežotām kustībām.

NIKE PRO INDY SPORTA KRŪŠTURIS sniedz vieglu atbalstu un ērtumu tādiem zemas intensitātes un augsta enerģijas patēriņa treniņiem kā soļošana, joga un pilates.
Sevišķi mīkstais DRI-FIT materiāls nodrošina sviedru regulāciju, palīdzot jums justies sausi un komfortabli. Cieši pieguļošās bļodiņas ar izņemamiem polsteriem nodrošina vieglu atbalstu un dabisku izskatu. Bezpiedurkņu krekla dizains ar smalkām, regulējamām, elastīgām lencītēm atļauj veikt optimālas kustības un nodrošina neuzkrītošu, personalizētu izskatu.

“Indy Bra sporta krūšturis ir mans iemīļotākais! Tas sniedz man pilnīgu komfortu, atbalstu un kustību brīvību. Es dievinu to vilkt kā treniņu laikā, tā arī ikdienā! ”(Modele: dejotāja Keisy Põldsam)

NIKE PRO CLASSIC SPORTA KRŪŠTURIS

Klasisks komforts, ērts atbalsts.

NIKE PRO CLASSIC KRŪŠTURIM piemīt ērta atbalsta funkcija, kas ir lieliski piemērota vidējas intensitātes sporta nodarbībām, piemēram, riteņbraukšanai, fitnesam, dejām un kardiotreniņiem.
Dri-FIT materiāls nodrošina lielisku sviedru regulāciju, ļaujot jums justies komfortabli treniņa laikā vai spēles dienā.
Sevišķi mīkstais Dri-Fit materiāls izvada sviedrus uz ārpusi, palīdzot jums justies sausi un ērti.
Pieguļošais dizains nodrošina vidēju atbalstu dažādām aktivitātēm un treniņiem. Krūštura apakšmala ir mīksta un pieguļoša. Bezpiedurkņu krekla modelis sniedz jums plašākas kustību iespējas.

“Piemērots sporta krūšturis padara mani pārliecinātāku. Manu treniņu kvalitāte tagad ir augstāka, es pati jūtos ļoti pārliecināta par sevi, un man arī rūp mana veselība, tāpēc es izvēlos saviem treniņiem Nike sporta krūšturi.” (Modele: dziedātāja Getter Jaani)

NIKE PRO RIVAL SPORTA KRŪŠTURIS

Maksimāls atbalsts, brīnišķīgs izskats.

Iepazīstinām jūs ar mūsu līdz šim stabilāko krūšturi. Nike Pro Rival sporta krūšturis sniedz izcilu atbalstu bez lencīšu palīdzības. Tas cieši pieguļ augumam, piešķir pievilcīgu izskatu un palīdz nodrošināt komfortu kustību laikā. Sviedrus regulējošais Dri-FIT materiāls palīdzēs jums justies sausi un patīkami, ērtais dizains mazinās berzes iespējamību un diskomfortu, lai jūs varētu koncentrēties uz savu treniņu.
Šis sporta krūšturis ir pieejams dažādos izmēros, tāpēc varēsiet izvēlēties sev piemērotāko.
Perfektās formas bļodiņas piešķir pievilcīgu izskatu, bet pieguļošais dizains sniedz lielisku atbalstu un notur krūtis vietā bez stīpiņu palīdzības. Profilētas vīles un elastīga krūšu daļas siksna sniedz augstas kvalitātes atbalstu un pieguļošu efektu. Atslēgas cauruma formas atvērums muguras daļā un perforācijas bļodiņu oderēs palīdz uzlabot ventilāciju un sniegt atvēsinošu efektu.
Piedāvājumā ir jauns Nike Hero sporta krūšturis, kas paredzēts lielākam krūšu izmēram un spēcīgākam atbalstam. Atšķirībā no Rival sporta krūštura Hero krūšturim ir aizdares āķīši, pateicoties kuriem to ir ērti uzvilkt un novilkt. Polsterētās lencītes nodrošina papildu amortizāciju un sniedz regulēšanas funkciju optimālam komfortam.
Augstas intensitātes treniņiem, piemēram, skriešanai, basketbolam, NTC nodarbībām.

“Sporta krūšturis nav vienkārši apģērba gabals. Tas ir ļoti būtisks katrā manā treniņā, kas ir mans darbs. Es uzskatu, ka sporta krūšturis ir vissvarīgākais no mana treniņu ekipējuma– primārais ir sporta krūšturis un tikai tad apavi.” (Modele: dejotāja Liis Laisaar)

E-pastamSkrienAr-MUms

Apskati jaunās pavasara apavu kolekcijas!

Komentāri

  1. Jānis

    Labrīt ! Vēlos iegādāties Nike Hero sporta krūšturi savai sievai, kura nodarbojas ar OS un piedalās rogaininga sacensībās līdz 6h. Tāpēc tas ir svarīgi. Vai to ir iespējams izdarīt netā, un organizēt piegādi ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

NEYMAR JR. „OUSADIA ALEGRIA“

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk