Dalīties „NTC Day – iesācējiem un pieredzējušiem fitnesa cienītājiem“

NTC Day – iesācējiem un pieredzējušiem fitnesa cienītājiem

Pasaules klases nodarbības un atzīti treneri no dažādām valstīm lielākajā fitnesa notikumā Latvijā! Arī šogad treniņu programmu pamatlicēji priecēs ar savu klātbūtni, aizvadot spēka, pārliecības, degsmes, prieka un enerģijas pilnas nodarbības un aktivitātes. Visas dienas garumā varēsi piedalīties gan muskuļus atslābinošās, gan augstas intensitātes nodarbībās. Varēsi ļauties aizraujošām dejām, cīņu mākslas treniņiem, stiprināt iekšējos muskuļus funkcionālajos treniņos un vēl daudzās citās fitnesa nodarbībās.

Piesakies un sagatavojies galvu reibinošam notikumam! Fitnesa diena būs piesātināta ar pašiem labākajiem treneriem, pašu karstāko un motivējošāko atmosfēru. Iedvesmojies un izvēlies sev saistošākās treniņu aktivitātes!

Roberts Šteinbahers (bodyART dibinātājs un treneris) – karjeru iesācis kā dejotājs un horeogrāfs Ņujorkā, bijušais sporta vingrotājs, 20 gadu laikā saņēmis starptautiskas balvas, kā prezentētājtreneris, horeogrāfs, fitnesa eksperts un kā unikālo, slavenību atzīto treniņu programmu bodyART®, deepWORK® un BAX autors.
deepWORK ir atlētisks, vienkāršs, grūts, unikāls un nelīdzinās nevienai līdz šim pazīstamai treniņu programmai – enerģijas pilns treniņš ar pieciem elementiem! Tas balstās uz Iņ un Jan līdzsvara likumiem, kas apvieno funkcionālā treniņa mentālos un fiziskos pretstatus. Tajos vienmēr pastāv saikne starp sasprindzinājumu un relaksāciju, kombinējot ar elpošanas vingrinājumiem.

Nodarbībā uz skatuves Robertu atbalstīs: Laura, Beķere Puisīte, Inga Kazaka, Agnese Linkeviča, Alīna Silicka.
bodyART nodarbības pamatā ir Iņ un Jaņ princips – ieelpa un izelpa, spēka un pilates vingrinājumi, tai chi, cigun jogas, fizioterapijas, japāņu do in, kā arī jaunizveidotas pozas. Visi bodyART vingrinājumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas un nodarbība ir vērsta uz cilvēka ķermeni kopumā. Katrs vingrinājums tiek apzināti saskaņots ar elpošanu un koncentrēšanos. Tā būs lieliska nodarbība, ja vēlaties būt lokans, iegūt lielisku ķermeņa plastiku, būt līdzsvarā, iegūt nevainojamu stāju un spēcīgu muskulatūru. Šajā nodarbībā Robertu atbalstīs: Arta Zaņuka, Iluta Pļaviņa, Laura Timoško.

Maikls Dela Kruzs (fitnesa treneris, starptautiski atzīts prezentētājtreneris) – 1998. gada Vācijas vicečempions kikboksā vidējā svara kategorijā. KamiBo® un Shadowboxing cīņu programmu grupu nodarbību autors. TOGU TJ treniņsistēmas izveidotājs.

KamiBo® FIGHT un KamBo® 2.0 „Be a warrior“ ir cīņu nodarbība, kas apvieno eksplozīvā spēka un veiklības elementus. Tā vērsta uz sirdsdarbības stiprinošiem vingrinājumiem. Atklāj sevī cīnītāju un pievienojies enerģiskajiem treniņiem!

Cīņas nodarbībās uz skatuves Maikla pārinieks būs Sergejs Obrovski – Lee.

 

Tomass Berghoffs (ORGANIC YOGA izveidotājs, bodyART Energy programmas autors) – starptautisks bodyART meistartreneris un mācībspēks.

Stretch and Relax nodarbība attīsta cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu. Atbrīvo muskuļus un prātu no nodarbību laikā uzkrātās spriedzes. Šī ir harmoniska nodarbība, ar balansa un stiepšanās vingrinājumiem, kas attīsta stāju, lokanību un muskuļu reljefu. Treniņu programmu veido vingrinājumu komplekss, kas  apvieno jogas, kalanētikas un pilates vingrošanas elementus. Apvieno savu prātu ar ķermeni!

Tomasam uz skatuves pievienosies: Madara Treimane, Elēna Vadone, Baiba Jēkabsone, Irina Troščenkova.

Džoslina Tompsone Rūla (Nike meistartrenere) – sieviete bez robežām, ar 12 gadu pieredzi fitnesā. Trenere, kas iedvesmojusi miljoniem sievietes visā pasaulē.

Endurance nodarbības elementi ir radīti tā, lai katra tava ķermeņa daļa kustētos ar lielāko iespējamo efektivitāti un tavs ķermenis kļūtu spēcīgāks, kāds tas jebkad bijis. Apvienojot fundamentālus kustību pamatus, šī nodarbība izaicinās spēku jūsos ar katru vingrinājuma atkārtojumu. Regulāras aktivitātes ir fundementāli svarīgas, lai cilvēks būtu un justos vesels, gan iekšēji, gan ārēji, atbilstoši savam vecumam.

Nike Training Club (NTC) ir pasaules vadošo treneru radīta fitnesa nodarbība, fokusējoties uz funkcionalitāti un cilvēka ķermeņa kustības dinamiku. Džoslinu uz skatuves atbalstīs Veselības Fabrikas, Sporta kluba Centrs un My Fitness Latvia treneru pāri Kristaps Strods un Ance Auziņa, Mikus Embrekts un Danute Tamme.

 Lars Šulings (Nike meistarklases treneris, dejotājs un horeogrāfs) – īsts enerģijas lādiņš un kustību pavēlnieks. Uzlādēs NTC Day dalībniekus uz visiem 200%!
Nike Training Club (NTC) ir pasaules vadošo treneru radīta fitnesa nodarbība, fokusējoties uz funkcionalitāti un cilvēka ķermeņa kustības dinamiku.
Streetdance Workout
ļaus Tev aizrautīgi izkustēties, ja mīli deju, mūziku un Tev patīk būt brīvam savās kustībās. Šis deju treniņš ir kas nebijis! Tavs must-have! Ļaujies kustībai un dejai un mūzikai!

Larsu uz skatuves atbalstīs Veselības fabrikas, SunFit un My Fitness treneru pāri Kristaps Strods un Ance Auziņa, Andrejs Filipovs un Kristīne Mūrniece.

Katrīna Maidla (Igaunijas spožākā ZUMBAS zvaigzne, kas vada dažāda veida Zumbas nodarbības jau 9 gadus, piedaloties dažādos starptautiskos pasākumos) – pilnvērtīga treniņu programma, kas savieno visus fitnesa elementus – kardio, muskuļu koordināciju, balansu un lokanību.

Zumba ir treniņš, kas iedos emociju lādiņu līdz pat pavasarim, apkaro stresu un nogurumu! Nodarbība notiek brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Dažādu deju kustību apvienojumi nostiprina visu ķermeņa muskulatūru, ieskaitot pašu svarīgāko muskuli – sirdi, tāpēc sagatavojies augstam enerģijas patēriņam! Katrīnai uz skatuves pievienosies Iveta Pumpura, Milana Sušoka un Jeļena Djumajeva.

Dodies uz īpašajām fitnesa zonām, kur treneri vienlaicīgi būs tavi labākie draugi un lielākie ienaidnieki. Bet tici, Tu nespēsi apstāties!

N+TC zona

11:15-11:45 apmeklē STRENGTH/360 degrees stronger (ripa 5 vai 2,5 kg), ko vadīs Mikus Embrekts un Danuta Tamme.

12:15-12:30 apmeklē ENDURANCE/activation station (bez inventāra), ko vadīs Kristaps Strods un Ance Auziņa.

13:15-13:45 apmeklē MOBILITY/ ENDURANCE/ watch your tone/engine fire, ko vadīs Andrejs Filipovs un Kristīne Mūrniece.

14:15-14:30 apmeklē STRENGTH/ balancing bears (bez inventāra), ko vadīs Mikus Embrekts un Danuta Tamme.

15:15-15:45 apmeklē ENDURANCE/ fleet of foot (bez inventāra), ko vadīs Kristaps Ence un Ieva Kizjalo.

16:15-16:30 apmeklē MOBILITY/ wake up warrior (bez inventāra), ko vadīs Andrejs Filipovs un Kristīne Mūrniece.

17:15-17:45 apmeklē STRENGTH/ no speed limit (ripas 2,5 vai 5 kg), ko vadīs Kristaps Strods un Ance Auziņa.

Spinning zona

Nodarbība uz specializētiem velotrenažieriem. Uzlabo kardiovaskulārās sistēmas darbību, aerobās slodzes izturību un nostiprina muskulatūru.
Treneri:
Igors Siminaitis –
triatlona treneris, attālinātu/online treniņu plānotājs, fizisko testu analīzes speciālists un personiskais treneris, lai sagatavotu sacensībām. No 11 gadu vecuma bija peldētājs, 14 gadu vecumā izmēģināja triatlona distanci un saprata, ka ir atklājis savu dzīves sportu un sāka attīstīt to profesionālā līmenī, iegūstot atzinības un apbalvojumus Pasaules čempionātos.

Jūlija Homenko / Gundega Immere – fitnesa profesionāle un personīgā trenere, Kristaps Celms – ProTraining sistēmas treneris., izstrādā fizisko darbspēju paaugstināšanas programmas skrējējiem, riteņbraucējiem, fiziski aktīviem cilvēkiem.

TRX zona

Funkcionālā treniņa piekares sistēma, kas ļauj vienlaicīgi strādāt visām muskuļu grupām. Ērti maināms slodzes līmenis, ko sev var piemērot gan iesācējs, gan profesionāls sportists.

TRENERI.
Kristaps Šeļegovskis –
personīgais un grupu treneris, konsultants, Capoeira mākslas pratējs (pilnveido fiziski un garīgi), sertificēts TRX treneris, īsāk sakot cīnītājs un iedvesmotājs.
Kristaps Ence (atradīsi arī NTC skatuves treneru atbalsta grupā) aktīvs dzīvesveids ir viņa ikdiena jau kopš bērnības. Grupu un individuālu nodarbību treneris, palīdzot attīstīt izturību, līdzsvaru, koordināciju, spēku un lokanību.
Inga Kazaka – aerobikas trenere MyFitness sporta klubā. Vada fitnesa/aerobikas nodarbības grupām un individuāli, piemeklē mūzikas pavadījumu. Veido plašākas treniņu programmas dažādām nodarbībām, piemēram, steps, pilates.
Madara Treimane –  bodyART® & deepWORK® instruktore un trenere, TRX instruktore MyFitness Latvia klubā un fitnesa trenere Global Fitness klubā.
Baiba Jēkabsone – deepWORK® instruktore, Zumbas un fitnesa instruktore, sertificēta TRX trenere.
Irina Troščenkova – fitnesa jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus, ar C kategorijas sporta speciālistes sertifikātu, darbojas aerobikā, spēka un funkcionālajos treniņos, NTC, TRX, dažos jogas virzienos, pilatēs, bodyART, kā arī vada konceptnodarbības, piemēram, VERVE, GRIP, RNC.

 

Komentāri

  1. Viktorija

    24 treneri

  2. Sanda

    Gribētu Zumbu pamēğinàt. Kaut esmu aktīva svaru zāles piekritēja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

NTC Day - Joslyn Thompson Rule. Nike Master trenere

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk