Dalīties „SEB MTB posms Vietalvā turpinās ar cīņām par līderu krekliņu“

SEB MTB posms Vietalvā turpinās ar cīņām par līderu krekliņu

SEB MTB maratons svētdien, 10.jūlijā, piestās Vietalvā. Starts un finišs kā ierasti plānots slēpošanas trasē “Mailes”, bet visās distancēs trase vīsies pa Vidzemes skaistajām pļavām un meža takām. Pēc Vietalvas posma SEB MTB pārcelsies uz Kurzemi, jo nākamie divi posmi notiks Kuldīgā un Talsos.

Sporta klases prestižajā “Toyota Hybrid” distancē pēc trīs posmiem vīru elites kopvērtējumā vadībā ir Oskars Muižnieks (“Sportlife.lv”), kurš gan nevienā posmā nav bijis augstāk par 5.vietu. Toties stabils sniegums un regulāra vieta labāko sešiniekā viņam šobrīd dod 2926 punktus, bet 2889 punkti ir Ivaram Prokofjevam (ZZK), kurš tikai Siguldā bija ārpus labāko sešinieka. Trešajā vietā ir Kārlis Tone (ZZK), kuram ir 2741 punkts. Labāko sešinieku noslēdz Indulis Bekmanis (“Sportlife.lv”, 2734 p.), Raivis Sarkans (NN Sporta klubs, 2721 p.), un Dāvis Dzenis (NN Sporta klubs, 2709 p.). Favorīti cer savas pozīcijas nostiprināt Vietalvā, bet pēc izstāšanās Siguldā sevi atkal apliecināt centīsies pirmo divu posmu uzvarētājs Dmitrijs Sorokins (“Rietumu Delfin”).

“Toyota Hybrid” distances sieviešu elites kopvērtējumā pārliecinoša līdere ir visu trīs posmu uzvarētāja Lelde Ardava (“Rietumu Delfin”, 3000 p.), bet aiz viņas seko abas pirmo trīs posmu medaļnieces – Ingrīda Šmite (“Sportilfe.lv”, 2783 p.), un Madara Fūrmane (“BeloCyclingProject/SKANSTE”, 2654 p.). Visas līderes brauks arī Vietalvā, kur Ardava centīsies turpināt savu uzvaru sēriju Latvijā.

10.jūlijā Vietalvā būs ne tikai sacensības “Toyota Hybrid” maratona un “Virši-A” Tautas klases distancēs, bet arī “Mammadaba” Veselības brauciens. Savukārt jaunākajiem kalnu riteņbraukšanas piekritējiem tiks piedāvāti Bērnu braucieni dažādās vecuma grupās. Kopumā sacensībām Vietalvā pieteikušies vairāk nekā 1500 braucēju.

Visa informācija par SEB MTB Maratona sacensībām un visu distanču kartes atrodamas sacensību rīkotāja Igo Japiņa Sporta aģentūras mājaslapā internetā www.velo.lv.

Latvijā populārāko kalnu riteņbraukšanas seriālu – SEB MTB maratonu – jau 15.sezonu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra sadarbībā ar uzticamu partneri SEB banku.  SEB MTB sacensību galvenais auto – “Toyota Hybrid”. Sacensības rīkot palīdz uzticamie partneri “Virši-A”, “Mammadaba”, “Rasēns” un “Lakto PRO”. Balvas uzvarētājiem nodrošina “Sportland”, sacensību enerģijas dzēriens “Isostar”, sportistu oficiālais ūdens – “Zaķumuiža”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Leģendārais Kaspars Stupelis turpina veiksmīgi pārstāvēt Sportland Bottecchia riteņbraukšanas komandu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk