Dalīties „#Sportlandkomanda: Panākumi sportā“

#Sportlandkomanda: Panākumi sportā

 

Piedāvājam jums ”Sportland Magazine” jaunākā žurnāla izdevuma, raksta par ”Sportland” komandas sportiskajiem panākumiem, paplašinājumu. Aizraujošo un moderno ”Sportland Magazine”  jau no 1. novembra meklē visos ”Sportland” veikalos!

 

#SPORTLANDKOMANDA2016

Elīna Goldmane,

Sportland Spice pārdevēja

Kā sevi motivē trenēties pirms vai pēc smagas darbdienas?
Ja sanāk uz treniņu aiziet pirms darba, tā ir enerģija visai dienai. Labs garastāvoklis un smaids garantēts. Bet, ja treniņš paredzēts darbdienas beigās, mana motivācija ir lieliskās sajūtas treniņa laikā un gandarījums pēc tā.

Lielu motivāciju sniedz projekts #sportlandkomanda2016, tas mani ir ierāvis azartā tik ļoti, ka diena bez sporta vairs nav iedomājama.

Tā kā šobrīd esi līdere starp visiem Sportland darbiniekiem, ko tu novēli visiem konkurentiem līdz šā gada projekta beigām?

Konkurentiem es novēlu nepadoties un pamēģināt mani noķert!

 

Inga Mežavilka,

Sportland finanšu direktore

Jūsu gadījumā sports ir ne vien piedalīšanās, bet arī veselības jautājums – pārsvarā tomēr sēdošs darbs.

Sēdošs darbs ir visiem biroja darbiniekiem, un tikai no katra paša atkarīgs, kā un cik aktīvi pavadīt brīvo laiku, lai ilgtermiņā negatīvi neietekmētu veselību. Piekrītu teicienam: kamēr kusties, tikmēr dzīvo.

Kurās distancēs piedalījies un kāpēc?

Man patīk dažādība. Piedalījos SEB MTB velosacensībās tautas klasē, jo riteņbraukšana ir viens no maniem iemīļotākajiem sporta veidiem. Nobraukt gandrīz 40 kilometrus pa grants ceļiem, meža takām un pļavām ir pietiekami liels izaicinājums. Startēju arī Bigbank Skrien Latvija – dažus posmus skrēju, bet dažus nūjoju. Skrēju Sieviešu skrējienā un We Run Riga Mežaparkā. Neatkarīgi no distances garuma un sporta veida, sasniedzot finišu, ir fantastiska gandarījuma izjūta, un tas iedvesmo piedalīties turpmāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Diagnoze: Adrenalīna deficīts

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk