Dalīties „Stupelis komandai Bottecchia palīdz Apē izcīnīt otro vietu sezonas kopvērtējumā“

Stupelis komandai Bottecchia palīdz Apē izcīnīt otro vietu sezonas kopvērtējumā

 
Pēdējā posma likme bija uzvara Pusmaratona distancē komandu ieskaitē ar nosacījumu, ka Apes posmā ir jāgūst uzvara. Lai arī uzdevums nebija neiespējams, tomēr konkurence un citu komandu ambīcijas bija augstas, un uzvaru neviens nevēlējās dāvināt un par to bija jācīnās.
 
 
Uz startu zaļajā “Latvijas valsts meži” pusmaratona distances līdera kreklā nostājās Dzintars Ausmanis, aiz kura pirmajā koridorā izkārtojās pārējā komanda. Neierasti Vivus posmiem, trase bija taisna un skrienama, kas pirmajos kilometros sakārtoja braucējus pa spējām. Vadošā grupa, kur atradās arī Sportland Bottecchia komandas braucēji, saira, iebraucot mežā, kur dubļi veica korekcijas.
 
 
Katra aizkavēšanās kaut uz sekundi maksāja palaist grupu, kas arī notika. Pēc vairākiem nesekmīgiem centieniem noķert vadošos braucējus, kļuva skaidrs, ka visu izšķirs komandas braucēju sadalījums.
 
 
Finišu un Apes posmu kā pirmais sasniedza Krišjānis Janosns-Ratiniks, kam šī bija otrā uzvara sezonā. No Sportland Bottecchia kā ātrākais finišu sasniedza Kaspars Stupelis (7.vieta) un Dzintars Ausmanis (9.vieta),  kam sekoja pārējā komanda Sandijs Kļaviņš (11.vieta),Toms Knostenbergs (17.vieta), Rolands Zarītis (18.vieta) un Kristaps Kancers (24.vieta).
 
 
Komandu ieskaitē Apes posmā posmā uzvaru izcīnija Sportlife komanda, tādējādi uzvarot arī sezonas kopvērtējumā. Spostland Bottecchia komanda Apes posmā izcīnīja 3.vietu, kas sezonas ieskaitē komandai deva kopvērtējumā augsto 2.vietu.
 
 
Vakarā komandas tika aicinātas uz sezonas noslēguma pasākumu, kur tika apbalvotas komandas un indviduālie braucēji. Arī abas Bottecchia komandas tika gan pie individuālajiem apbalvojumiem, gan komandu vērtējumā.
 
Patria Bottecchia braucēja Lāsma Ozola LMT STRAUME maratona distancē izcīnīja 2.vietu, kas riteņbraucējai ir augstākais sasniegums karjerā.
 
Sportland Bottecchia braucējs Dzintars Ausmanis izcīnīja 2.vietu Latvijas Valsts meži pusmaratona distancē. Komandu ieskaitē Sportland Bottecchia komanda ieguva 2.vietu pusmaratona distancē, kas ir liels sasniegums un augsts rezultāts komandai, kas sevi pieteica pirmo gadu. Kā komandas braucēji smej – šajā sezonā skaitlis divi ir maģisks. Apņemšanās ir nākamgad šo skaitli nomainīt uz augstāku rezultātu.
 
 
Starp Top 6 komandām vairāk nekā 40 komandu ieskaitē ierindojās arī Bruņoto spēku komanda Patria Bottecchia.
 
 
Indviduāli Sportland braucēji sezonu noslēdz arī ar augstiem rezultātiem. Dz.Ausmanis (2.vieta), Sandijs Kļaviņš (6.vieta), Kaspars Stupelis (10.vieta), Rolands Zarītis (11.vieta), Toms Knostenbergs (18.vieta), Kristaps Kancers (20.vieta) un Jānis Avotiņš (49.vieta).
 
 
Ar Vivus mtb seriālu sezona vel nebeidzās, komandas nākošais starts ir SEB MTB seriālā noslēdzošais Ikšķiles posms, kur intriga un cīņas spars būs tikpat liels, kā Apē. Uz tikšanos Ikšķilē!
 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

FOTO: Macuks un Kuzņecova triumfē Latvijas čempionātā maratonā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk