Dalīties „SynotTip Latvijas futbola Virslīgu sagaida intriģējošākā sezona pēdējo gadu laikā“

SynotTip Latvijas futbola Virslīgu sagaida intriģējošākā sezona pēdējo gadu laikā

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgu šogad sagaida intriģējošākā sezona pēdējo gadu laikā, jo reāli sešas komandas spēj pacīnīties par vietu pirmajā trijniekā, bet ceturtdien tika aizvadīta pirmssezonas preses konference.

Jau pirms preses konferences vairāki klubi pašu rīkotos pasākumos bija iepazīstinājuši ar saviem mērķiem. Gaidāmajā sezonā par pirmo trijnieku gatavas cīnīties uzreiz sešas komandas – pagājušās sezonas negaidītā čempione Jūrmalas “Spartaks”, “Ventspils”, “Jelgava” un “Liepāja”, kā arī naudīgās RFS un “Riga”, kam iepriekšējais bija debijas gads augstākajā līgā. Vēl šosezon turnīrā spēlēs debitante “Babīte”/”Dinamo” un “Metta”/”Latvijas Universitāte”, kurām gan piedēvēta pastarīšu loma.

Starpsezonā virslīgas vadībā notikušas izmaiņas, jo izpilddirektora vietu atstājis Emīls Latkovskis, bet viņu vietu ieņēmis vācietis Olivers Šlēgls.

“Slavenais vācu treneris Oto Rehāgels bieži sacīja, ka patiesība meklējama futbola laukumā. Tas nozīmē, ka tagad starpsezonu spekulācijas zaudēs savu nozīmi pēc tiesneša svilpes, kas atklāj sezonas pirmo maču,” preses konferencē, kas tika rīkota “Sportland” veikalā tirdzniecības parkā “Alfa”.

Jaunā virslīgas sezona sāksies piektdien, kad pagajušās sezonas vicečempione “Jelgava” Olainē uzņems šīs sezonas debitanti “Babīte”/”Dinamo”, bet vēl trīs mači tiks aizvadīti nedēļas nogalē.

Šlēgls ceturtdien sacīja, ka vissvarīgākais ir godīga spēle, jo pēdējos gados čempionāta vadība un Latvijas Futbola federācija (LFF) veltījusi milzu pūles apkarot maču rezultātu ietekmēšanu.

“Nevēlos atgādināt par mūsu nulles tolerances politiku attiecībā pret sarunātajām spēlēm. Kopā ar LFF esam izveidojuši informācijas aprites tīklu. Neviens mēģinājums sarunāt spēles nepaslīdēs garām, neradot aizdomas,” sacīja jaunais futbola virslīgas izpilddirektors. “Maču sarunāšana ir kas ļoti slikts. Mēs cīnīsimies, tomēr nevaram garantēt, ka to izslēgsim pilnībā. Mēs spēļu sarunāšanas mēģinājumus padarīsim pēc iespējas sarežģītākus tiem, kuri grib to darīt.

Šlēgla teiktajam par negodīgajām spēlēm piekrita arī LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. Šajā starpsezonā ažiotāžu izpelnījās debitante “Babīte”/”Dinamo”, kas aizvadīja aizdomīgu spēli Ziemas kausa izcīņā, taču nekādas sankcijas nav sekojušas, LFF izsakot vien brīdinājumu.

“Vēl veicam izmeklēšanu ar totalizatoru likmju monitoringa kompāniju “Federbet”. Klubs ir brīdināts, un vairāk brīdinājumu nebūs. Neviens šaubīgs rezultāts nepaies mums garām. Esam gatavi. Ceram gan, ka nevajadzēs pielietot nekādas sankcijas,” izteicās Mežeckis, kurš visiem virslīgas klubiem jaunajā sezonā novēlēja veiksmi.

Šlēgls kā vienu no virslīgas mērķiem norādīja turnīra popularizēšanu. Tā ietvaros drīzumā sadarbībā ar “Sportland” iznāks čempionāta žurnāls, kur būs iespējams uzzināt visu aktuālāko informāciju par starpsezonā piedzīvotajm izmaiņām. Šis žurnāls aprīlī būs pieejams arī visos “Sportland” veikalos.

Šai sezonai par godu virslīga pirmo reizi vēsturē nākusi klajā arī ar īpašu intro, kas tiks demonstrēti pirms mačiem. Visas 112 sezonas spēles tiešraidē pārraidīs portālā “Sportacentrs.com”.

Preses konferencē piedalījās arī “Sportland” valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis, kurš novēlēja komandām veiksmi.

“Sezona būs gara un grūta. Skaidri redzams, ka klubi starpsezonā kļuvuši tikai spēcīgāki un konkurence virslīgā ir palielinājusies,” sacīja Pinkulis, kurš atbildīgajā amatā veiksmi vēlēja arī jaunajam čempionāta izpilddirektoram Šlēglam.

Tikmēr “Vivasport” tirdzniecības vadītājs Aleksandrs Ļotovs arī pateicās iepriekšējam virslīgas vadītājam Latkovskim, jo abu pušu iepriekšējā sadarbība bijusi augstā līmenī.

“Šogad, sākot strādāt jau ar Oliveru, ieturētais kurss ir līdzīgs. Virslīga no šīs rokādes tikai iegūs,” sacīja Ļotovs.

Šajā sezonā virslīgas tehniskais atbalstītājs joprojām būs “Nike”, bet spēles tiks aizvadītas ar “Nike Ordem 4” bumbām.

Neliels ieskats preses konferencē:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

"Bottecchia" komandas vīriem apbrīnas vērti starti slēpošanas trasēs

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk