Dalīties „Valmiera/ORDO faktori kas ļāva uzvarēt un prognozes jaunajai sezonai“

Valmiera/ORDO faktori kas ļāva uzvarēt un prognozes jaunajai sezonai

“Ierindā joprojām ir septiņi čempioni, esam piesaistījuši interesantus jaunus basketbolistus, komandai ir enerģisks un lietpratīgs galvenais treneris, būs interesantas odziņas spēļu organizācijā… Vārdu sakot, jaunā sezona būs tikpat interesanta, cik iepriekšējā,” basketbola komandas Valmiera/ORDO ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš aicina skatīties nākotnē, nevis kavēties pagātnē, lai arī cik tā šķistu pievilcīga.

Piedāvājam jums ”Sportland Magazine” jaunākā žurnāla izdevuma, raksta par Valmiera/ORDO ceļu līdz titulam un jaunās sezonas prognozēm, papildinājumu. Aizraujošo un moderno ”Sportland Magazine”  jau no 1. novembra meklē visos ”Sportland” veikalos!

 

Protams, 2016. gada 31. maijs – diena, kad LBL 25. sezonas finālsērijas septītajā spēlē Valmiera/ORDO savā laukumā ar 78:66 pārspēja VEF Rīga komandu un pirmo reizi kļuva par Latvijas čempioni, – uz mūžiem paliks ne tikai Valmieras, bet arī visas Latvijas basketbola vēsturē. Taču sportā pat visspožākās uzvaras svētki aizzib vienā acumirklī, un tos, kas aizsvinējušies, dzīves realitātē nežēlīgi iesviež konkurenti.

 

Faktori, kas ļāva uzvarēt

“Bijām labi nokomplektējušies, turklāt ziemā un pavasarī komandu pastiprināja Lauris Blaus, Akselis Vairogs, Kvameins Mičels. Komandā izveidojās ļoti labs mikroklimats, kas palīdzēja kompensēt pretinieku pārsvaru individuālās meistarības summā. Mums ticēja gan līdzjutēji, gan atbalstītāji. Pat neveiksme Baltijas līgas pēdējās spēlēs, kad tomēr palikām bez medaļām, nāca par labu, palīdzot mobilizēties Latvijas čempionāta izšķirīgajām cīņām. Finālsērijā mēs nebijām favorīti, taču bijām konkurētspējīgi un savas iespējas izmantojām labāk nekā pretinieki.” 

Par jauno sezonu

“Mums jābūt gataviem tam, ka čempionus grib uzvarēt visi. Turklāt esam parādījuši, ka par čempioniem var kļūt ne tikai rīdzinieki vai ventspilnieki. Tātad arī citu pilsētu basketbola komandām ambīcijas augs augumā. Jo interesantāk visiem. Par Latvijas čempionu titulu nerunāsim, tāpat kā par to nerunājām pirms gada. Cīnīsimies par Latvijas čempionāta medaļām un centīsimies izmantot katru iespēju, lai tiktu vēl augstāk. Taču resursu ziņā neatpaliekam no 2016. gada sezonas, atkal ir iespēja pastiprināties sezonas gaitā. Piedevām ir īpašs mērķis – medaļas Baltijas līgā, kādas līdz šim vēl nav izcīnītas.”

 

Foto: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

8 atziņas no futbola skolas METTA

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk