Dalīties „Adidas jaunie un NASA tehnoloģiju iedvesmotie skriešanas apavi“

Adidas jaunie un NASA tehnoloģiju iedvesmotie skriešanas apavi

adidas piedāvā absolūti jaunus tehniskus skriešanas apavus visiem, kuri pieprasa vislabāko sniegumu, komfortu un enerģijas atdevi skriešanas laikā.  Īsta raķešu zinātne, ko iespējams uzvilkt kājās.

Iedvesmojoties no NASA tehnoloģijām un absolūtas funkcionalitātes dizainā, SOLARBOOST ir īpaši efektīvi un viegli skriešanas apavi, kas izstrādāti, izmantojot labākās adidas inovācijas. Šie apavi ir veidoti izmantojot progresīvo Tailored Fibre Placement tehnoloģiju, kas balstoties uz datiem izkārto īpašās Parley materiāla šķiedras apavos, precīzi veidojot un konstruējot katru apavu milimetru. Rezultāts – izcili komfortabli apavi, kas lieliski pieguļ kājai un sniedz atbalstu vieglā formā, lai skrējēji varētu pārliecinoši kustēties jebkurā ātrumā vai distancē.

Iedvesmojoties no kosmosa kuģu konstruēšanas, kur katrai detaļai ir unikāla nozīme, arī katrs SOLARBOOST elements ir maksimāli pielāgots konkrētai funkcijai, ļaujot sasniegt labākus rezultātus. Apavu kopējais svars ir tikai 295 grami − jaunais modelis ir 15 gramus vieglāks nekā iepriekšējais Energy Boost modelis, vienlaikus ļaujot nodrošināt līdzvērtīgi izcilu amortizāciju un enerģijas atdevi.
Apavus ir pārbaudījušas adidas Runners kopienas lielākajās pasaules pilsētās, dažādās temperatūrās un apstākļos. Šis vieglais un vienlaikus efektīvais apavu modelis piedāvā satriecošākās adidas inovācijas, tostarp:

·       Jauno Tailored Fibre Placement: progresīvu tehnoloģiju, kas izmanto Aramis datus, lai precīzi izkārtotu Parley materiālu saturošas šķiedras pēdas vidusdaļā, sniedzot skrējējam atbalstu.

·       Uzlaboto Energy ietvaru: absolūti jauna, viegla simetriska konstrukcija, kas darbojas kopā ar BOOST un uzlabo stabilitāti.

·       Atjaunontais kapes elements: atbalstoša, viegla papēža konstrukcija, kas nodrošina netraucētu un brīvu kustību Ahileja cīpslai, kā arī padara apavu modeli platāku, ļaujot tam labāk pielāgoties pēdai.

·       BOOST starpzole: augsti reaģējoša 85% BOOST kapsulu saturošā starpzole nodrošina izcilu, vieglu amortizāciju, nodrošinot skrējējiem lielisku enerģijas atdevi atspēriena brīdī.

·       Continental Stretchweb: gumijas zole, kas nodrošina izcilu kontroli un saķeri ar virsmu, pielāgojoties katram skrējēja solim un darbojoties kopā ar BOOST starpzoli, lai nodrošinātu vienmērīgu, vieglu un plūstošu skrējienu.

Apavus iespējams iegādāties no 17. maija, bet pasaules lielākā skriešanas žurnāla „Runner’s World” ekspertiem bija iespēja tos izmēģināt jau kopš marta. Viņi secināja, ka Solar Boost apavi nodrošina izcilu saķeri ar ceļu, pat skrienot pa sniegotiem vai dubļainiem ceļiem. Nelielie izvirzījumi visā gumijas zoles garumā nodrošina lielisku saķeri ar ceļu − gan skrienot pa ielas segumu, gan citām virsmām. Šis jaunais modelis un atsperīgā, vieglā aizsardzība, ko tas nodrošina uz cietiem ceļu segumiem, atstāja īpaši lielu iespaidu uz adidas Ultra BOOST apavu faniem.

SOLARBOOST būs pieejams no 17. maija.

TRĪSDESMIT DIENU IZMĒĢINĀJUMA SKRĒJIENS AR NASA IEDVESMOTIEM SOLARBOOST

Ekskluzīvi Sportland veikalos: mēs piedāvājam iespēju izmēģināt „raķešu zinātni, ko iespējams uzvilkt kājās” un izbaudīt nākamā līmeņa komfortu un atbalstu trīsdesmit dienas. Ja apavi jums nepatiks, mēs atgriezīsim jūsu naudu. Piedāvājums spēkā no 17. maija līdz 17. jūnijam.*

* Detalizētāku informāciju meklē pie pārdevējiem

Komentāri

 1. Dana

  Kādi ir noteikumi, lai 30 dienas izmēğinātu šos apavus? Un, kam jānotiek, lai apgalvotu, ka man šie apavi neder? Jo 30 dienu laikā, var vidēji ar viņiem noskriet 350 km

 2. Kristīne

  Kur uz doto brīdi Rīgā var piemērīt un nopirkt šos apavus?

 3. Juris

  Cik maxā?

 4. Helmuts

  Vai Mola Sportland minētie apavi ir piejami(43,44 izmērs). Kāda vērtība?

 5. solveiga

  vai lietainā laikā nav slapjas kājas?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Par drošu un patīkamu atpūtu pie ūdens vasaras sezonā “Zinām. Peldam. Droši.”.

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk