Dalīties „AGNESE RAKOVSKA: MIEGS IR MANA ENERĢIJA“

AGNESE RAKOVSKA: MIEGS IR MANA ENERĢIJA

 

Dziedātāja un grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska šo rudeni sagaidījusi ar īpaši patīkamām sajūtām – vasarā viņa kļuva par sievu, bet pavisam nesen dienasgaismu piedzīvoja grupas “Triānas parks” jaunākais albums “11”, kas simbolizē grupas 11 darbības gadus. Agnesei līdz ar jaunā albuma iznākšanu šis rudens ir ļoti aizņemts laiks, un viņa atzīst, ka vislielāko enerģiju sniedz labs un kvalitatīvs miegs.

 

Sportland jaunās kampaņas galvenais vēstījums ir par to, kā, izmantojot dažādas tehnoloģijas apģērba un apavu ražošanā, varam tajos justies ērti un komfortabli dažādos apstākļos. Kas tavu dzīvi padara ērtāku?

Tas pavisam noteikti ir mans auto, kas ir ļoti ekonomisks uz mazs, mana lielā NIKE sporta soma, kas pārvērtusies par manu rokassomiņu. Vēl ērtumu sniedz mani sporta apavi, ar kuriem pārvietojos ikdienā, kā arī noteikti mana jaunā ādas kopšanas elļa, kas ļauj vakaros mazliet restartēties un, protams, garda kafija.

Nevar nepamanīt, ka tu vienmēr izcelies ar interesantiem skatuves tērpiem – cik tajos svarīgs ir ērtums?

Ērtumam ir ļoti liela nozīme – esmu piedzīvojusi brīžus, kad uz skatuves kurpju vai kleitas dēļ nejūtos labi, jo jūtu, ka manas kustības ir ierobežotas, un tad lielāko daļu skatuves laika sanāk domāt par nevajadzīgām detaļām, nevis izpildīto dziesmu.

Kā tu Latvijas laikapstākļos un dažādajos gadalaikos ikdienā spēj saglabāt komforta sajūtu?

Noteikti izvēlos kvalitatīvas preces, kuras kalpo nevis vienu sezonu, bet vairākas. Nenoliedzami arī preces dizains ir svarīgs, bet primāri nozīmīgs man ir ērtums.

 

Kādiem apaviem un apģērbam tu dod priekšroku rudens sezonā?

Tie noteikti ir sporta tipa apavi. Mani favorīti šobrīd ir NIKE apavi, kas uzvelkas kā zeķe, bez šņorēšanas.

Foto: Artūrs Kondrāts

Kur tu ikdienā gūsti iedvesmu un uzņem enerģiju?

Enerģiju man sniedz labs miegs, es ļoti mīlu labi izgulēties. Manas dienas ir ļoti piepildītas, un esmu liela kafijas cienītāja, neapšaubāmi arī tā dod zināmu devu enerģijas. Vēl man patīk aiziet uz kino. Un vēl es izbaudu arī klusumu, kad ir tāda iespēja. Arī tas ir vajadzīgs.

 

Vai tu ikdienā nodarbojies arī ar kādām sportiskām aktivitātēm?

Šobrīd ļoti vēlos atsākt skriet un doties uz baseinu – man ļoti patīk peldēt.

 

Kādi ir tavi tuvākie mērķi mūzikā?

Esam izdevuši jaunu albumu, un šobrīd visas domas ir ap to. Jau gatavojamies mūsu grandiozajam koncertam, kas notiks Rīgā, Hanzas Peronā 27. martā.

 

Teksts: Liene Pālēna

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Dots grandiozs projekta “Sporto visa klase” 6.sezonas starts

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk