Dalīties „Aizvadīta vērienīga, skriešanas notikumiem bagāta brīvdiena Rīgā“

Aizvadīta vērienīga, skriešanas notikumiem bagāta brīvdiena Rīgā

Sestdien, 22. septembrī kā jau iepriekšējos 8 gadus, skriešanas sporta cienītāji apvienojās lielākajā rudens skrējienā We Run Riga. Īpaši vērienīgu to padarīja pasākuma kolorītā programma – dienas pirmajā daļā tika aizvadīti  EUROAPTIEKA SKRIEN RĪGA skrējieni, tostarp Latvijas čempionāts pusmaratonā,  bet tuvojoties vakaram, uz skatuves kāpa Aminata un grupa Triānas Parks, kas ikvienu atnākušo noskaņoja uz sevišķi enerģiska viļņa pirmajam jauniešu nakts skrējienam Latvijā – WE FLY. RIGA.

Dienas pirmā daļa – mazajiem, lielajiem, čempioniem un ģimenēm.

Sestdienas rīta pirmos startus 11. novembra krastmalā aizvadīja mazuļi, viņu azartiskajam piemēram sekoja bērni, bet pusdienas laikā uz starta izgāja vairāki tūkstoši piecu, desmit kilometru un pusmaratona distances dalībnieki. Izskrienot rudenīgās galvaspilsētas ielas, kuras 22. septembrī, lielā vēja dēļ, īpaši ātri skrējējus dzina uz priekšu, sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, tika noskaidroti arī jaunie Latvijas čempioni sieviešu un vīriešu konkurencē individuālajā kopvērtējumā, kā arī komandu kopvērtējumā. Īsi pirms apbalvošanas ceremonijas, kulmināciju Euroaptieka Skrien Rīga sacensību trasē piedzīvoja 2kilometru garā Ģimeņu skrējiena komandas. Gan pirms starta, gan arī atgriežoties finišā, ikviens varēja iesaistīties dažādās pasākuma atbalstītāju organizētās aktivitātēs, kā arī baudīt lielisku, sportisku atmosfēru, par ko rūpējās dīdžejs un pasākuma vadītāji – atraktīvā TV seja Kristīne Virsnīte un Radio TEV personība Klāvs Kļaviņš.

Jaunie Latvijas čempioni pusmaratonā

Pēc vasaras karstuma, laikapstākļi 22. septembrī bija patiešām veldzējoši un labvēlīgi augstvērtīgiem rezultātiem. Par 2018. gada čempioniem kļuva Jānis Višķers (01:07:11) un leģendārā Jeļena Čelnova – Prokopčuka (01:20:13). Savukārt 21 km zelta medaļas komanu ieskaitē ieguva SK TĒRAUDS/NIKE (vīriešu konkurencē) un LĪVĀNU VK/BALTAIS/ASICS (sieviešu konkurencē).

Uzvarētāji  5 un 10 kilometru distancēs

EUROAPTIEKA Skrien Rīga 10 kilometru distancē vislabāk veicās Kristapam Bērziņam (00:32:51) un Baibai Šņoriņai (00:38:35), bet dienas īsākajā distancē – piecu kilometru distancē – uzvara šoreiz Uldim Briedim (00:18:42)  un Ivetai Pūpolai (00:22:29). Šajā distancē labākie tika noskaidroti arī vakara daļas jauniešu skrējienā WE FLY. RIGA, kuru veica aktīva dzīvesveida cienītāji līdz 30 gadu vecumam. Par jauniešu skrējiena uzvarētājiem kļuva Rolands Jierķis (00:15:23) un Agate Štrausa (00:17:17).

Naksnīgs piedzīvojums dienas otrajā daļā – WE FLY RIGA

Pasākuma otrā, vakara daļa un galvaspilsēta kopumā piederēja jauniešiem. Sacensību centru savā vadībā pārņēma radio pieci.lv ētera balsis Aleksis Vilciņš un Karmena Stepanova, uz skatuves pirms skrējiena kāpa un neaizmirstamas emocijas sniedza mūziķi – Aminata un grupa Triānas Parks. Taču pēc kopīgas muzikālas iesilšanas, dalībnieku pūlis devās  5 kilometru trasē, šķērsojot Akmens un Vanšu tiltus un baudot emocijām bagātu atmosfēru dažādajos mūzikas, gaismas specefektu un kultūras punktos. Tas bija piedzīvojums, kas finišā pulcēja gandarījuma un enerģijas pilnus jaunos sportistus.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

5 lieliskas brokastu receptes enerģiskai dienai

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk