Dalīties „Piedzīvo aktīvu un sportisku ballīti Mežaparkā jau pavisam drīz“

Piedzīvo aktīvu un sportisku ballīti Mežaparkā jau pavisam drīz

Sestdien, 21. septembrī, jau devīto reizi Rīgas zaļākajā kultūras un atpūtas zonā notiks tradicionālais rudens skrējiens We Run Riga. Šogad pasākums solās būt īpaši izklaidējošs – pēcpusdienā sagaida garšīgi piedzīvojumi, bet visa vakara garumā muzikāls baudījums ar Latvijā iecienītiem māksliniekiem. Būs iespēja arī kārtīgi izkustēties un uzvarēt – gan mazajiem, gan lielajiem skrējieniem kādā no We Run Riga distancēm.

Muzikāls piedzīvojums

Viens no iemesliem, kāpēc sestdien vērts doties uz Mežaparku – piedzīvot vairāku Latvijā iemīļotu mūziķu koncertus. Pirmā uz We Run Riga skatuves kāps jaunā un daudzsološā māksliniece PATRISHA. Īsi pēc tam, kad trasē būs devušies 10 kilometru distances dalībnieki, būs iespējams baudīt enerģiskās un kolorītās personības, Eirovīzijas dalībnieces Aminatas sniegumu. Savukārt naksnīgu, muzikālu un emocionālu piedzīvojumu sniegs grupa Triānas Parks. Muzikāli izklaidēs arī Magnuss Eriņš.

Garšīgs baudījums

Jau pa dienu, sākot no pulksten 15:00, kad pasākuma centrā sāks darboties EXPO jeb dalībnieku numuru izsniegšana un reģistrācija, smalkas garšas cienītājiem tiks atvērts Street Food Festivāls, kas darbosies visas dienas garumā. Šeit būs sešas dažādas kārdinošas zonas, kur nobaudīt labu kafiju un pamieloties ar saldiem un sāļiem meistardarbiem. Street Food festivāls ir labs iemesls, kāpēc doties uz Mežaparku jau pēcpusdienā – sākt brīvdienas izklaides ātrāk un uzņemt vakara skrējieniem nepieciešamo enerģiju lieliskā kompānijā un ļauties,  lai ierasto sestdienas maltīti tavā vietā pagatavo profesionāļi.

Sportisks izaicinājums

Tāpat kā pirms deviņiem gadiem, kad notika pirmais rudenīgais skrējiens, tas šogad atgriežas Mežaparka alejās. Šoreiz pasākuma centrs atradīsies pie Rīgas Zooloģiskā dārza. Starp citu –  21. Septembrī, uzrādot dalībnieka kreklu vai starta numuru, ieeja Zoodārzā par īpašu cenu – 3 EUR.

We Run Riga skrējienā ikvienam būs iespēja kārtīgi izkustēties – 2 līdz 12 gadus veciem bērniem – Bērnu skrējienā, jebkurš aktīva dzīvesveida cienītājs varēs veikt 10 kilometru distanci skrienot, ejot vai nūjojot, bet jaunieši (1989. – 2006. gadā dzimušie) naksnīgo Mežaparku izskries piecu kilometru trasē. Savukārt aktīvas draugu un uzņēmumu komandas piecu dalībnieku sastāvā aicinātas piedalīties 5x1km stafetes skrējienā.

Līdz 20. septembrim reģistrējies izdevīgāk: werunriga.lv

Reģistrējies un uzzini vairāk: werunriga.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

SPORTISKĀKIE NO SPORTLAND

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk