Dalīties „Atklāta reģistrācija lielākajam rudens sporta notikumam“

Atklāta reģistrācija lielākajam rudens sporta notikumam

Svinot, baudot un piepildot savu vasaru ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem, vari būt drošs, ka arī siltās sezonas noslēgumā, tikpat stipri kā jūlija, tā arī atvasaras saule sildīs 22. septembrī – ikgadēji lielākajā un grandiozākajā rudens skrējienā WE RUN RIGA.

TIKŠANĀS VIETA

Tā ir nemainīgi laba un iespaidīga kā pērn – 11.novembra krastmala. Šeit būs, ko darīt kā lieliem, tā maziem. Veselīga un kustīga dzīvesveida sestdienā no rīta līdz pat vakaram tiks doti starti, sveikti finiši un izmēģinātas jaunas aktivitātes pasākuma centrā.  Konkursi, spēku pārbaudīšana, savējo izaicināšana konkursos – tas viss sagaida 11.novembra krastmalā. Savukārt trasē – atbalsta, uzmundrinājuma un aktivitāšu punkti, kas skrējienu padarīs jautrāku un vēl emocijām bagātāku.

DISTANCES

Šī gada lielākais jaunums – skriesim visu dienu! Dienas pirmajā daļā zem Euroaptieka Skrien Rīga karoga tiks aizvadītas Mazuļu rāpošanas sacensības, Bērnu un 2,5km Ģimenes skrējieni, kā arī klasiskās 5, 10, 21km distances. Taču vēlu vakarā tiks dots atsevišķs starts WE FLY RIGA 5km skrējienam– jauniešiem līdz 30 gadu vecumam. Ikvienam vakara skrējiena dalībniekam tiks dāvināts pasākuma oficiālais Nike T-krekls, bet pārējiem būs iespēja to iegādāties sacensību centrā.

DALĪBAS REĢISTRĒŠANA

Sākot ar 1.augustu to iespējams izdarīt pasākuma oficiālajā web lapā – www.werunriga.lv, aizpildot dalībnieka anketu un veicot apmaksu tiešsaistē. Tāpat pieteikties kādai no skrējiena distancēm iespējams sporta preču  veikalos Sportland visā Latvijā. Uzņēmu komandas, kuras nolēmušas komandas garu stiprināt arī kopīgi sportojot, dalību var pieteikt, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu un nosūtot pasākuma organizatoriem uz e-pastu [email protected].

IZKLAIDE

Skrējiena mērķis ir stiprināt aktīva dzīvesveida tradīcijas rīdzinieku un latviešu ģimeņu vidū, tomēr tas vienmēr iet roku rokā  ar labi kopā pavadītu laiku. Šajā sportiskajā sestdienā par atmosfēru un muzikālu rosību sacensību centrā gādās grupa Triānas Parks, kā arī tādi tautā iecienīti mākslinieki kā Aminata un Ozols.

Komentāri

  1. Maija

    Pieregistreties

    I

  2. Dace

    Atlaizu karti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Positivus 2018 fotosiena

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk