Dalīties „Ar brāļu Samoilovu un Šmēdiņu derbiju atklāta “LIDO” volejbola pludmale“

Ar brāļu Samoilovu un Šmēdiņu derbiju atklāta “LIDO” volejbola pludmale

 

“LIDO vienmēr gājis līdzi laikam, tāpēc, iedvesmojoties no mūsu labāko volejbolistu panākumiem, nolēmām radīt jaunu vietu – volejbola pludmali, kur ikviens varēs gan sportot, gan atpūsties. Pludmales volejbols ir demokrātisks sporta veids, un pludmales volejbola laukums – universāla vieta, kurā var trenēties dažādu sporta veidu pārstāvji – sākot no futbolistiem, beidzot ar džudistiem. Turklāt ceram, ka pie mums, tautas volejbola laukumā, sportot sabrauks cilvēki no visiem Latvijas novadiem,” stāsta AS LIDO īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons.

Pēc svinīgās atklāšanas serves un pirmās izspēles ar zelta bumbu Jāņa Šmēdiņa, Aleksandra Samoilova, AS LIDO valdes priekšsēdētāja Māra Blumberga un LIDO Atpūtas centra vadītāja Jāņa Peiča izpildījumā jauno laukumu smiltis pirmie iemēģināja abi pasaules elites pludmales volejbolisti. Vienīgi šoreiz viņi stājās tīkla pretējās pusēs, ņemot talkā savus brāļus– attiecīgi Tomu Šmēdiņu un Mihailu Samoilovu. Spraigā cīņā ar rezultātu 3:0 (22:20, 21:17, 21:11) uzvarēja Šmēdiņi, iegūstot neoficiālu Latvijas labākās pludmales volejbola ģimenes titulu.

Pēc brāļu derbija laukumā kopā ar izcilajiem sportistiem devās jaunie volejbolisti, vasarīgā sporta veida entuziasti un LIDO komanda uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Māra Blumberga vadībā.

Starptautiskajiem pludmales volejbola standartiem atbilstošo, apgaismoto laukumu izveidē uzņēmums investējis teju 20 tūkstošus eiro. LIDO volejbola pludmales kopējā platība ir gandrīz 900 kvadrātmetri un tā ir izveidota, izmantojot 300 kubikmetrus smilšu. Šeit līdz pat vēlam vakaram spēlei varēs nodoties gan pludmales volejbola entuziasti, gan profesionāļi. Jau 11.jūnijā LIDO Atpūtas centrā notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta ERGO Open 2017 sacensību 3.posms ar Latvijas labāko sportistu dalību.

Līdz ar volejbola laukumiem LIDO Atpūtas centrā tika atklāta arī pludmales atpūtas zona līdzjutējiem, kur tie varēs atbalstīt spēlētājus, sauļoties un patīkami pavadīt siltās vasaras dienas. Iekštelpās izveidota kafejnīca, kurā viesiem pieejami gan atspirdzinoši dzērieni, gan gardi ēdieni, tajā skaitā LIDO Atpūtas centra jaunā un talantīgā šefpavāra Uģa Veita gatavotie burgeri.

“Pateicoties Sašam un Jānim, pludmales volejbols Latvijā ir kļuvis ļoti populārs un cilvēki meklē labus, ērti pieejamus laukumus. Tādēļ varam teikt, ka mūsu labākie pludmales volejbolisti bija iedvesmas avots tam, lai LIDO Atpūtas centrā vietu, kur ziemā darbojas slidotava, pārveidotu par mūsdienīgu, apmeklētājiem ērti pieejamu pludmales volejbola laukumu. LIDO ir tautas restorāns, un mūsu mērķis ir, lai šie laukumi ar savu pieejamību kļūst par tautas volejbola laukumiem,” atklāšanas pasākumā teica AS LIDO valdes priekšsēdētājs Māris Blumbergs.

“Lieliski, ka tik tuvu Rīgas centram ir šāda vieta, kur gan uzspēlēt pludmales volejbolu, gan atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem. Vasarīgas dienas mums Latvijā ir maz, un bieži gadās, ka darba dienās ir labs laiks volejbolam, taču nav iespējas aizbraukt pie jūras.

Tad nu lūk – iespēja rīdziniekiem un pilsētas viesiem uzspēlēt pludmales volejbolu augstas klases laukumā. LIDO ir padomāts par visu – ir, kur garšīgi paēst, ir atrakcijas bērniem un tagad – arī iespēja uzspēlēt bīču,” stāsta Aleksandrs Samoilovs.

LIDO volejbola pludmale atrodas LIDO Atpūtas centrā, Krasta ielā 76. Plašāka informācija pieejama interneta vietnē www.lido.lv.

Uzņēmums LIDO dibināts 1987. gadā un specializējas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma tīkla izveidē un apkalpošanā. Uzņēmums pirmais Latvijā ieviesa atklātās virtuves koncepciju pārskatāmai ēdienu gatavošanai, kā arī izstrādāja LIDO raksturīgo interjeru un mēbeļu dizainu. LIDO grupā ietilpst divpadsmit restorāni un trīs veikali Rīgā, trīs LIDO restorāni Tallinā, divi restorāni KIRSONS un ražotne Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava, konditoreja Rīgā. Rīgā un Rīgas apkārtnē LIDO nodrošina ēdienu piegādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Mīties visiem kopā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk