Dalīties „Uzdāvini sev sportisku 2018. gadu – iegādājies abonementu Bigbank Skrien Latvija jaunajai sezonai!“

Uzdāvini sev sportisku 2018. gadu – iegādājies abonementu Bigbank Skrien Latvija jaunajai sezonai!

Lai gan aktīvā 2017. gada skriešanas sezona seriāla ietvaros tika noslēgta vien pirms mēneša Siguldā, pasākuma organizatori šī sporta veida cienītājiem sarūpējuši jaunu izaicinājumu nākošajam gadam. Ar abonementu tirdzniecību visiem astoņiem posmiem simboliski tiek atklāta Baltijā lielākā skriešanas seriāla astotā sezona.

Pilns komplekts 2018. gada sezonai

Nākošais, 2018. gads, visā Latvijā tiks aizvadīts svētku noskaņā – svinot valsts simtgadi. Arī aktīva dzīvesveida piekritēji un skrējēji līksmos Latvijai par godu sev visiecienītākajā veidā – ar skriešanas apaviem kājās un rūpīgi piestiprinātu starta numuru astoņās Latvijas pilsētās. Katrs no skrējiena posmiem notiks īpaši patriotiskā, apaļās jubilejas svinīgā atmosfērā. Lai pilnvērtīgi izbaudītu skriešanas prieku un sagādātu sev gan regulāru sacensību garu, gan svinības vienuviet – līdz 2. decembrim skriešanas seriāla abonementus var iegādāties īpaši izdevīgi. Tāpat visi, kuri par abonementa īpašniekiem, un tādējādi arī par visu astoņu seriāla posmu dalībniekiem izvēlētajā distancē,  kļūs  līdz šīs nedēļas sestdienai, dāvanā saņems oficiālo 2018. gada sezonas skriešanas T – kreklu, sporta somiņu un cepuri. Abonementu tirdzniecība, kā arī reģistrācija atsevišķiem posmiem turpināsies kā pasākuma oficiālajā mājas lapā www.bigbankskrienlatvija.lv, tā arī Sportland veikalos visā Latvijā, atbilstoši cenu maiņu periodiem. Tāpat kā iepriekšējos gadus, pieteikt dalību skrējienā par paaugstinātu maksu būs iespējams arī katra konkrētā posma norises dienā sacensību centrā.

Astoņas neaizmirstamas nedēļas nogales

Turpinot aizsāktās tradīcijas, arī nākošajā, Baltijā lielākā skriešanas seriāla sezonā, skrējēji pēc jauniem rekordiem, adrenalīna un pozitīvām emocijām dosies no agra pavasara līdz pat vēlam rudenim.  Jaunas izjūtas pieredzējuši skriešanas seriāla dalībnieki piedzīvos pavasarī. Līdz šim aprīlī notikušais Rēzeknes posms uz startu  Latgales sirdī pulcēs maijā – mēnesī, kad pēdējos gados nav noticis neviens seriāla posms. Savukārt pērn pirmo reizi notikušais Daugavpils pusmaratons notiks tāpat kā pērn – aprīļa beigās- , taču šoreiz nevis kā trešais, bet otrais seriāla posms.  Baudīt skriešanas burvību un Latvijas pilsētu unikālo dažādību ikviens varēs  8 dažādās trasēs kā viesojoties jaunās vietās, tā arī startējot mājās :

7. aprīlī – Liepājas pusmaratonā;

29. aprīlī – Daugavpils pusmaratonā;

27. maijā – Rēzeknes pusmaratonā;

16. un 17. jūnijā – Ventspils Piedzīvojumu parka maratonā;

14. jūlijā – Jelgavas Nakts pusmaratonā

11. augustā – Kuldīgas pusmaratonā;

16. septembrī – Valmieras maratonā;

13. oktobrī – Siguldas pusmaratonā.

Skriešana – dzīvesveids visai ģimenei

Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis 2018. gada sezonā īpaši aicina iesaistīties ģimenes – “ Katrā skrējienā ir piemērotas distances kā lielajiem, tā arī mazajiem sportistiem. Bez tradicionālajām piecu, desmit, divdesmit viena kilometra un maratona distancēm sevišķi emocijām bagāti ir Bērnu skrējieni un Mazuļu rāpošanas sacensības. Tie saliedē un stiprina ģimenes, kā arī pozitīvi saviļņo ikvienu pasākuma apmeklētāju. ”  Viņš atzīmē arī, ka sacensību dienas ir ne vien skriešanas svētki, bet arī piepildītas ar dažādām aktivitātēm – kā sportiskiem izaicinājumiem, tā arī radošām un izklaidējošām darbnīcām bērniem.

Kopības garu aicinātas spēcināt arī komandas, kuras var veidot kā individuāli skrējēji, tā arī skriešanas klubi un uzņēmumi.

Abonementu iegāde, reģistrācija atsevišķiem skrējieniem un aktuālā informācija – www.bigbanskrienlatvija.lv un Sportland veikalos visā Latvijā

Uzzini jaunāko arī sociālajos tīklos : facebook.com/skrienlatvija un instagram.com/skrienlatvija.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Krists Netlaus - nākamais Martins Dukurs?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk