Dalīties „EDGARS VIĻUMS PAR DZĪVES BAUDĪŠANU UN VISĒRTĀKAJĀM BIKSĒM PASAULĒ“

EDGARS VIĻUMS PAR DZĪVES BAUDĪŠANU UN VISĒRTĀKAJĀM BIKSĒM PASAULĒ

Grupas “Triānas Parks” budzinieks Edgars Viļums nebaidās atšķirties. Viņš lauž stereotipus atzīstot gan to, ka mājās pēc koncertiem vislabprātāk bauda klusumu, gan saucot treniņbikses par visērtākajām biksēm pasaulē.

– Ar kādām sajūtām esi iesācis šo vasaru? 

– Noteikti pozitīvām, īpaši tādēļ, ka savā būtībā esmu vasaras cilvēks. Man patīk saule un siltums – pavasaris un vasara ir laiks, kad viss ne tikai sāk apkārt zaļot, bet arī es kā cilvēks no jauna atgriežos dzīvē.

– Tā kā mūziķiem vasara ir aktīvs laiks, tad kāda tev tā solās būt šogad profesionāli un personīgi? 

– Nenoliedzami mūziķiem vasaras laiks ir visaktīvākais, kad lielāko daļu laika aizņem dažādi notikumi, koncerti un festivāli. Šobrīd viens no aktuālākajiem notikumiem mums kā grupai ir topošais albums, kas jau ir ierakstīts un iznāks rudenī. Tas būs mūsu pirmais albums latviešu valodā. Protams, visā šajā koncertu burzmā es arī cenšos atrast laiku sev. Vasarā man ir svarīgi, piemēram, aizbraukt pie saviem vecvecākiem uz laukiem, satikt savus draugus. Lai gan nedēļas nogales vasarā lielākoties mūziķiem ir aizņemtas, tomēr pozitīvi ir tas, ka brīvajās darba dienās var bez sastrēgumiem aizbraukt uz laukiem vai jūru.

– Vai tev ikdienā atliek laika arī sportiskām aktivitātēm?

– Lai gan pēdējā laikā tas neizdodas tik bieži, kā vēlētos, man vislabāk patīk nodarboties ar boksu. Bija brīdis, kad teju visi “Triānas Parks” mūziķi apmeklēja boksa treniņus. Vēl man patīk visi dēļu sporta veidi. Tomēr jāatzīst, ka pēdējā laikā aizņemtība ir tik liela, ka manas regulārākās fiziskās aktivitātes ir mājās, kad cenšos vingrot un izkustināt savu ķermeni.

– Dažkārt, raugoties no malas uz bundziniekiem, šķiet, ka tas ir teju vai intensīvs sporta treniņš…

– Tā patiešām ir. Gatavošanās koncertiem, paši koncerti – bundzinieks pie sava instrumenta kā mēģinājumos, tā uzstājoties pavada vismaz vairākas stundas, un tas prasa salīdzinoši lielu slodzi. Pēc koncertiem nereti jūtos kā pēc treniņa – fiziski iztukšots, tādēļ pēc katra koncerta man vienmēr gribas ēst. (smejas). Tāpat šajā aktīvajā vasaras sezonā, kad nereti viena vakara laikā man sanāk spēlēt ar dažādiem sastāviem, man ir svarīgi parūpēties par savu ķermeni, regulāri apmeklējot masieri.

– Kas tev vēl bez mūzikas ikdienā sniedz iedvesmu?

– Mani motivē saule, vasara, kopā pavadītais laiks ar draugiem. Ja es jau esmu pavadījis savu darba dienu lielā skaļumā, uzstājoties koncertos, tad man patīk brīvajā laikā atpūsties klusumā. Man kaimiņos dzīvo ģimene, kurā visi spēlē mūzikas instrumentus, un es regulāri dzirdu viņu mēģinājumus, un tos arī ļoti izbaudu.

– Tevi visbiežāk var redzēt brīvā stila apģērbā. Kādi ir tavi personīgie kritēriji, izvēloties apģērbu un apavus ikdienai un brīvā laika aktivitātēm?

– Jau vairākus gadus mans iecienītākais un ērtākais apģērba gabals ir treniņbikses. Uzskatu, ka tās ir visērtākās bikses pasaulē, man tajās ir ērti arī koncertēt. Man patīk skeitborda stils – gan ērtuma ziņā, gan saturiski. Lai gan man mājās ir arī uzvalks, es neesmu to vilcis daudzus gadus, palieku uzticīgs brīvā stila apģērbam.

Teksts: Liene Pālēna. Foto: Artūrs Pavlovs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

IEPAZĪSTI LATVIJU, DODOTIES PĀRGĀJIENĀ

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk