Dalīties „Esi gatavs rudenim kopā ar Timberland!“

Esi gatavs rudenim kopā ar Timberland!

Jau 98 gadus Timberland ir viens no vadošajiem zīmoliem, kas domā par aktīva dzīvesveida piekritējiem, rūpējoties par komfortu. Tā galvenā darbības joma ir apavi, kas ir ideāli piemēroti jebkuriem dzīves apstākļiem – dodies pastaigā pa meža takām vai pilsētas ielām. Apvienojot komfortu, praktiskumu un stilu, Timberland ir guvis atzinību visā pasaulē.

Apavu kopšana ir svarīga, lai saglabātu un uzturētu apavu kvalitāti un pagarinātu to mūžu. Atbilstoši rūpējoties par apaviem, tie var gan kalpot ilgāk, gan pilnvērtīgāk pildīt to funkcijas. Aukstākajos gadalaikos, kā piemēram ziemā un rudenī, apavu kopšanai jāpievērš īpaša uzmanība.

Lai gan mūsdienās apavus pārsvarā kopjam mēs paši, vēsturiski apavu tīrīšana un spodrināšana bija atsevišķa profesija un apavu kopšanas līdzekļi kļuva par komerciālu produktu tikai 20.gs. sākumā, līdz tam apavu kopšana tika uzskatīta par privilēģiju un šo pakalpojumu atļauties varēja tikai turīgākie sabiedrības locekļi.

Timberland piedāvā iespēju ikvienam sajusties īpašam, palutinot savus apavus un atļaujot par tiem parūpēties profesionālim, izmantojot kvalitatīvos Timberland kopšanas līdzekļus. Šis pakalpojums pieejams par atsevišķu samaksu – ziedojuma apmērā, taču šos apavu kopšanas līdzekļus ir iespējams iegādāties, lai lutinātu savus apavus arī ikdienā!

Meklē Timberland apavu kopšanas stendu visos lielākajos tirdzniecības centros, un šajā rudenī palutini savus apavus kopā ar Timberland!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Adidas Z.N.E kapučjaka - radīta, lai Tu spētu koncentrēties

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk