Dalīties „LAI SILTI, KAD ĀRĀ PAVISAM AUKSTI“

LAI SILTI, KAD ĀRĀ PAVISAM AUKSTI

Vai arī tev tā gadās, ka gribas palikt iekšā, jo šķiet, ka ārā nosalsi, kolīdz pārkāpsi pār mājas slieksni? Mūsuprāt, laiks nojaukt robežas un, par spīti vējam, lietum un drēgnumam aiz loga, šosezon justies labi jebkuros laikapstākļos.

Silto rudens un ziemas jaku piedāvājums ir plašs, un ir pavisam vienkārši izdarīt izvēli, kad zini, kurš ražotājs ar silto tehnoloģiju palīdzību visvairāk spējis attaisnot tavas cerības.

Ieskatījāmies un izpētījām, kā par tavu siltumu rūpējas zīmoli O’Neill, Helly Henson, Nike, 8848 Altitude un The North Face.

https://www.facebook.com/Sportlandlv/videos/280072429283203/

O’NEILL

Vīriešu aktuālais modelis O’Neill Journey Parka sola funkcionālu ērtumu – jaka ir izturīga pret mitrumu (10 000 mm), vidēji silta, elpojoša, ar rūpīgi nostrādātām šuvēm. Ārējo slāni un jakas pildījumu veido 100% poliesters, iekšējā apdare un piedurknes ir no 100% poliamīda.

Savukārt sieviešu modelis O’Neill FRONTIER nojauc visus šķēršļus aktīvas ikdienas komfortablai un elegantai baudīšanai. Tas ražotājam izdevies, pateicoties augsta līmeņa tehnoloģiju izmantošanai. Papildu siltums radīts kapuces zonā, kas apšūta ar mākslīgo kažokādu. Jaka ir mitrumizturīga, ar hidroizolāciju 5000 mm, elpojoša. Ārējā apdare ir no 100% poliestera, iekšējā apdare – no 100% poliamīda, pildošais materiāls ir poliesters, un puse no tā ir iegūta no otrreiz pārstrādātiem materiāliem. Jaka ir silta, bet viegla un izturīga, ko nodrošina O’Neill īpašā Magma Firewall tehnoloģija.

Visu O’Neill silto jaku piedāvājumu atradīsi šeit.

 

HELLY HANSEN

Vīriešiem norvēģu grands Helly Hansen šosezon sagādājis BARENTS modeli. Ražota, pamatā izmantojot Helly Tech® aizsargājošo tehnoloģiju, kas jaku padara elpojošu, mitruma un vēja izturīgu. Materiāla membrāna atgrūž mitrumu – tāpēc būsi siltumā un sausumā pat ekstrēmos laikapstākļos. Jakai ir noņemama mākslīgā kažokāda kapuces zonā un ir daudz kabatu – iekšējās, ārējās un tostarp īpaša roku sildīšanai. Papildus – iekšējais polsterējums, roku daļā – izgriezums cimdu zonai.

Bet dāmām tiek piedāvāta skandināvu kvalitāte HH Freya Parka  –silta ikdienas sabiedrotā.

Visu Helly Hansen silto jaku piedāvājumu atradīsi šeit.

 

NIKE

Arī sporta preču inovāciju pionieris Nike nāk klajā ar siltiem jaunumiem – vīriešu jaku Windrunner Down Fill. Tajā apvienots vieglums un siltums. Pamatmateriāls (100% poliesters) ir ūdeni atgrūdošs, bet pildījuma sastāvā ir vismaz 75% pīles dūnu, taču kopšana neprasa īpašas rūpes – jaku drīkst mazgāt arī veļas mazgājamā mašīnā, atbilstošā režīmā.

Izvēlies savējo šeit.

 

8848 ALTITUDE

Siltais, vēju un mitrumu aizturošais mētelis 8848 Altitude Amiata spēs iekarot dažādu gaumju pārstāves, jo ir pieejams piecās krāsās – dzeltenā, zilā, baltā, melnā un brūnā. Ārējais materiāls ir 100% poliamīds, bet augsto mitrumizturību un elpojamību nodrošina durAtec® Extreme tehnoloģija. Īpaši ērtu jaku padara divvirzienu rāvējslēdzējs, mākslīgās kažokādas josla ap kapuci un 100% poliestera polsterējums.

https://www.facebook.com/Sportlandlv/videos/243344003003119/

 

THE NORTH FACE

Amerikāņu kompānija ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi jau gadu desmitiem ir kā siltais nodrošinājums atlētiem un piedzīvojumu meklētājiem visnežēlīgākajos laikapstākļos. Arī šoziem tā tur solījumu ļaut tev justies silti un ērti, piedāvājot plašu jaku izvēli gan sievietēm, gan vīriešiem. Viens no aktuālajiem vīriešu  un sieviešu modeļiem NUPTSE pirmo reizi tika ražots 90. gadu sākumā alpīnistiem, kuri devās ekspedīcijā uz Himalajiem, tāpēc vari būt drošs – par mitrumu atgrūdošo un siltumu nodrošinošo tehnoloģiju ir kārtīgi padomāts. Lai gan The North Face pildījums veidots no zoss dūnām, jaku drīkst mazgāt veļas mazgājamā mašīnā (izvēloties atbilstošu režīmu), bet ārējais audums ir 100% poliesters, kas iegūts otrreizējā pārstrādē. Audums veidots pēc vēju aizturošas un mitrumu atgrūdošas tehnoloģijas.

Ja īsāk par to, uz ko šis siltais pārklājums spējīgs, tad aplūko šo:

Bez no daudziem citiem The North Face modeļiem gribas izcelt arī limitēto RETRO NUPTSE kolekciju sievietēm un vīriešiem, kas ir pārliecinoša kvalitātē un atmiņā paliekoša īpašā dizaina dēļ.

https://www.facebook.com/Sportlandlv/videos/1666336390179692/

Izvēlies savu šeit

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ready to go

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk