Dalīties „Latvijas slavenības aicina uz neatkārtojamu nakts skrējienu Jelgavā“

Latvijas slavenības aicina uz neatkārtojamu nakts skrējienu Jelgavā

Šajā nedēļas nogalē, kā ierasts jūlijā, jau piekto reizi notiks vienīgais nakts pusmaratons Latvijā. Tas būs piektais skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija posms, kas uz aktīvu atpūtu pulcēs garo distanču cienītājus, kā arī bērnus un mazuļus. Īsi pirms lielā notikuma, skrējiena trasi un pilsētas īpašo atmosfēru izbaudīja rallija raķete Reinis Nitišs, mūziķis Fakts, TV personība Jana Duļevska un talantīgā BMX braucēja Vanesa Buldinska. Pēc naksnīgā piedzīvojuma visi kā viens atzina – šeit, 14. jūlijā jābūt klāt ikvienam!

Reinim, lai gan oriģināli viņš nāk no Jēkabpils, Jelgava ir tikpat kā otrās mājās – šeit viņš jau trešo gadu mācās Latvijas Lauksaimniecības univeristātē un teic, ka pilsētai ir īpaša aura – citur pie tādas netikt.  Janai tā ir vieta, kur bieži ceļi ved uz hokeja halli un smaržojot tā pēc āboliņa, kuri reibina pils parkā. FAKTS, kurš 14. jūlijā pasākuma apmeklētājus cienās ar labu mūziku, ir pilsētas patriots, ir pārliecināts, ka spēkus un iedvesmu var gūt tieši šeit. Savukārt talantīgā BMX braucēja Vanesa Buldinska atzīst, ka naksnīgā Jelgava jāredz katram – tā ir spoža, skaista un, iespējams, labākā vieta, kur satikt jaunus draugus.


Distances

Pasākuma centrā, Pasta salā, aktivitātes un numuru izsniegšana sestdien, 14. jūlijā sāksies jau pulksten 12:30, taču starti visām distancēm tiks doti vakarā. Jelgavas nakts pusmaratons tiks atklāts ar Mazuļu rāpošanas sacensībām plkst. 19:00, tam sekos Baltais Protein bērnu skrējieni 2-12 gadus veciem puišiem un meitenēm plkst 20:00. Nedaudz vairāk kā pēc stundas, plkst 21:15 startēs svētku distances Mans skrējiens Latvijai dalībnieki. Savukārt Jelgavas ielas sāks ņirbēt 5, 10 un 21km skrējēju pūļos plkst 22:00. Atgriežoties sacensību centrā pēc pieveiktās distances,  ikviens varēs turpināt baudīt vasaras nakti iesaistoties aktivitātēs, baudot kultūras programmu un pus stundu pēc pusnakts plkst. 00:30, piedaloties apbalvošanas ceremonijā, kuras noslēgumā būs izloze.

EXPO

Numuru iepriekšēja saņemšana norisināsies šodien, 13.jūlijā Jelgavā, Pasta salā laikā no plkst. 17:00 -21:00, kā arī būs iespēja iesildīties sestdienas skrējienam, piedaloties koptreniņā plkst. 19:00. Sacensību dokumentus būs iespējams saņemt arī pasākuma dienā un veikt reģistrāciju par paaugstinātu maksu kādai no piedāvātajām distancēm līdz pat 30 minūtēm pirms katra konkrētā starta.

Atpūta un kultūras programma visai ģimenei

Par labu atmosfēru pasākumā gādās atraktīvais pasākumu un TV šovu vadītājs Armands Simsons. Pasta salā visas dienas garumā būs iespēja iesaistīties dažādās atbalstītāju sagādātās aktivitātēs, bērni jautrus mirkļus varēs piedzīvot radošajās darbnīcās, piepūšamajās aktrakcijās un tradicionālajā Putu ballītē. Savukārt par enerģisku skaņas baudījumu rūpēsies DJ, kā arī mākslinieki un mūziķi.

Vairāk aktuālās informācijas un reģistrācija pasākumam: www.bigbankskrienlatvija.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Vanesa Buldinska - ar krampi BMX pasaulē un dzīvē

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk