Dalīties „Mans skrējiens Latvijai – #Beactive distance ikvienam patriotiskās noskaņās“

Mans skrējiens Latvijai – #Beactive distance ikvienam patriotiskās noskaņās

 Latvijā lielākais skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija, sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, šajā sezonā aktīva dzīvesveida cienītājiem piedāvās pavisam jaunu #Beactive distanci, lai gatavotos Eiropas Sporta nedēļai un valsts svētkus sagaidītu, dzīvojot fiziski aktīvu dzīvesveidu. Tā notiks visos astoņos seriāla posmos un būs kā papildinājums jau klasiskajām sacensību distancēm.

 

Akcijas skrējiens tiks organizēts ikvienā no skriešanas seriāla pilsētām – Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Līdzās Bigbank Skrien Latvija klasiskajām distancēm, šī distance būs pa spēkam katram – arī mazākajiem un tiem, kas pavisam nesen uzsākuši aktīvu dzīvesveidu. Mans skrējiens Latvijai trase būs apmēram divu kilometru gara, un tās maršuts būs citādāks kā pārējām sacensību distancēm. Arī starta laiks akcijas skrējienam būs atšķirīgs. Līdz ar to piecu, desmit un divdesmit viena kilometra skrējienu dalībnieki paspēs veikt kā savu izvēlēto distanci, tā arī svētku distanci.

Organizatori sola, ka Mans skrējiens Latvijai būs emocionāli skaista un koša pieredze ikvienam dalībniekam – LSFP prezidents Einars Fogelis: “Šogad #BeActive skrējienā dosimies patriotisma noskaņā un atmosfērā. Lai skrējienu padarītu vēl emocionālāku, dalībnieki aicināti tajā piedalīties, izvēloties ekipējumu mūsu valsts spēka krāsās –  baltā un karmīnsarkanā.”

Sacensību rīkotāji arī piedāvās pasākuma norises vietā iegādāties specializētos T – kreklus un veikt to apdruku katra konkrētā posma laikā. Pēc pirmā akcijas skrējiena Liepājā ikviens tiks cienāts ar īpašu simtgades torti.  Par pārsteigumiem būs parūpējušās arī pārējās pilsētas, taču pagaidām, saglabājot intrigu, tos neatklāj.

Akcijas distance veidota ar mērķi veicināt aktīvu dzīvesveidu un iedrošināt tos, kas, iespējams, līdz šim bijuši starp skrējēju atbalstītājiem. Lai skrējienu varētu baudītu iespējami lielāka sabiedrības daļa, atbalstu nolēmusi sniegt arī Latvijas Sporta federāciju padome. Tādējādi uz ikvienu no 8 skrējieniem tiks dāvināti 100 bezmaksas dalības ielūgumi konkrētās pilsētas aktīvajiem iedzīvotājiem. Pirmajā skriešanas seriāla posmā Liepājā šādu atbalstu saņems lielās ģimenes, aktīvākās klases, maznodrošinātie, audžuģimenes, bērnu nami, redzes invalīdi.

Reģistrācijas maksa akcijas skrējienam – 3 EUR, bet tiem, kas jau reģistrējušies kādai citai sacensību distancei – 1 EUR.

Bigbank Skrien Latvija 2018. gada sezonas sacensību kalendārs:

7. aprīlis –  1. posms Liepājā

29. aprīlis – 2. posms Daugavpilī

27. maijs – 3. posms Rēzeknē

16.-17. jūnijs 4. posms Ventspilī

14. jūlijs – 5. posms Jelgavā

11.augusts – 6. posms Kuldīgā

16. septembris – 7. posms Valmierā

13. oktobris – 8. posms Siguldā

Aktuālā informācija, jaunumi un reģistrācija skrējieniem – www.bigbankskrienlatvija.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Vairāk prieka, jautrības un brīvības Bigbank Skrien Latvija Bērnu skrējienos

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk