Dalīties „PELDI AR NIKE“

PELDI AR NIKE

Nike Swim laidis klajā jaunu treniņu aprīkojuma kolekciju izcilu rezultātu sasniegšanai. Jaunajā līnijā ietilpst Nike dēlītis, lāpstas, pludiņi, ausu aizbāžņi, deguna klipsis un mugursoma.

Šopavasar Nike Swim piedāvā savu pirmo piederumu kolekciju, kurā ir iekļauti treniņu līdzekļi un aprīkojums, kas ļaus ūdenī attīstīt lielāku ātrumu un spēku un sasniegt vislabākos rezultātus. Kolekcijā, kura pieejama jau tagad, iekļauts: Nike dēlītis, Nike lāpstas, Nike pludiņi (pull buoy), Nike ausu aizbāžņi, Nike deguna klipsis un Nike Swim mugursoma ar rullējamu aizdari.

Nike Swim treniņu līdzekļu un piederumu kolekcija tika izstrādāta, domājot gan par profesionāliem sportistiem, gan par amatieriem, lai palīdzētu būtiski uzlabot sniegumu ūdenī. Nike Swim misija ir nodrošināt visus peldētājus ar peldēšanas inventāru un peldtērpiem, un ­jaunie treniņu līdzekļi lieliski papildina jau esošo piedāvājumu.

Nike dēlītis ir lieliski piemērots gan iesācējiem peldēšanā, gan arī pieredzējušiem sportistiem – tas palīdz stiprināt kājas un uzlabot spēriena tehnikas stabilitāti. No mīkstām, veidnē iesmidzinātām EVA putām darinātajam Nike dēlītim ir izliekta forma un stratēģiski izvietota tekstūra, lai uzlabotu saķeri un novietojumu, palielinot komfortu treniņu laikā.

Nike lāpstas ir lieliski piemērotas ķermeņa augšdaļas stiprināšanai – to izliektais dizains ir veidots tā, lai lāpstas ergonomiski piekļautos rokai un mīkstā ārmala sniegtu kā komfortu, tā arī drošību. Stratēģiski izvietotas perforācijas līdz minimumam mazina ūdens plūsmu un palielina pretestību, vienlaikus mazinot plecu piepūli.

Lai stiprinātu ķermeņa augšdaļu un uzturētu to formā, vienlaikus uzlabojot airēšanas tehniku, Nike pludiņam ir asimetriska forma, kas ļauj pielāgot kāju peldspēju, noturot tās virs ūdens, tādējādi ļaujot mainīt treniņa intensitāti. Pludiņš ir izgatavots no mīkstām, blīvām EVA putām, un tā teksturētās satvēriena vietas stingri notur pludiņu starp kājām.

Nike Swim ausu aizbāžņi ir piemēroti gan profesionāliem sportistiem, gan peldēšanas entuziastiem, gan tiem, kuri peld sava prieka pēc – lai nepieļautu ausu kaites, sāpes un citas problēmas, ko izraisa ūdens iekļūšana ausīs. Ausu aizbāžņi ir izgatavoti no termoplastiskas gumijas, kas nesatur BPA, un to dubultā atloka dizains nodrošina ciešu slēgumu. Komplektā ar ausu aizbāžņiem ir arī kārbiņa higiēniskai uzglabāšanai sporta somā vai mugursomā.

Nike BPA nesaturošais deguna klipsis ir darināts tā, lai mazinātu spiedienu uz deguna muguru, – maigais silikona polsterējums un vienkāršā konstrukcija nodrošina komfortu treniņu laikā. Komplektā ar deguna klipsi ir arī kārbiņa higiēniskai uzglabāšanai laikā, kad ­klipsis netiek izmantots.

Visbeidzot Nike Swim mugursoma ar rullējamo aizdari ir aprīkota tā, lai tajā varētu pārnēsāt Nike Swim piederumus un aprīkojumu. Nike Swim mugursomas ietilpība ir pielāgota tā, lai tajā varētu ievietot lielākus priekšmetus, un somai ir ārēja kabata ar rāvējslēdzēju un vilnas oderi peldbriļļu glabāšanai, lai tās nesaskrāpētos. Sietas mugursomas sānos un aizmugurē uzlabo gaisa plūsmu un paātrina žūšanu.

Labi zināt!

Nike peldēšanas aprīkojumam Sportland veikalos atradīsiet labākos sieviešu, vīriešu un bērnu peldkostīmus.

Teksts un foto: Nike.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Ideālais peldēšanas inventārs

Izvēloties peldkostīmu baseinam, jāpievērš uzmanība niansēm – baseina mode atšķiras no pludmales. Pludmales peldkostīmu izvēlē ir divi noteikumi – patīk…

Nākamais raksts:

PASAULES SĒRFOŠANAS Spoti

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk