Dalīties „Pievieno riteņus un traucies, brauc mierīgi vai taisi trikus!“

Pievieno riteņus un traucies, brauc mierīgi vai taisi trikus!

Pavasaris vilina arvien vairāk pavadīt laiku ārā. Ja apnicis tikai pastaigāties vai skriet, pievieno riteņus un izbaudi pārvietošanos ar  pavisam citām emocijām.

Baudi dzīvi uz skrituļslidām

Skrituļot var iemācīties jebkurš. Viss, kas ir nepieciešams, ir vēlme un ērtas skrituļslidas. Sportland ir pieejamas pasaulē lielākā skrituļslidu ražotāja K2 skrituļslidas. K2 bija pirmie, kas lietotāju ērtības labad tirgū ieviesa softboot jeb skrituļslidas ar mīkstu zābaku. Piedāvātajā sortimentā sev piemērotu pāri atradīs gan iesācēji, gan profesionāļi – kā bērni, tā arī pieaugušie.

Izvēloties skrituļslidas, pievērs uzmanību riteņu izmēram. Iesācējiem piemērotāki būs mazāki riteņi, bet lietpratējiem – lielāki. Jo mazāki riteņi, jo vieglāk manevrēt, bet ar lielākiem riteņiem ir ­lielāks ātrums.

Skrituļošana ir aizraujošs un sportisks vaļasprieks. Tas attīsta izveicību, ­līdzsvaru, koordināciju un izturību. Un, ­pieaugot izveicībai, varēsi baudīt arvien lielāku ātrumu.

Triku skrejriteņu augstākā klase

Izpildīt trikus ar skrejriteņiem ir forši – to zina visi, kas ir pamēģinājuši. Sevišķi aizraujoši to darīt ar kvalitatīviem augstākās klases skrejriteņiem Crisp, District vai Kota, kas ir pieejami Sportland.

Crisp skrejriteņi ir izturīgi un ar lielisku dizainu. Tie ir viegli, bet pārvietojas ātri un līgani. Ja triku taisīšanā esi iesācējs, tad Crisp ir pareizā izvēle.

Skrejriteni District ir izstrādājuši īsti skrejriteņa braucēji – francūži Kevins Demijs un Johans Moro. Viņu nodoms ir celt šā sporta veida līmeni ar kvalitatīviem skrejriteņiem. Pateicoties savai pieredzei, viņi precīzi zina, kādam jābūt atbilstošam triku skrejritenim.

Savukārt aiz Kota zīmola stāv vairākkārtējs pasaules čempions, sociālo mediju zvaigzne un labākais savā jomā Dakota Šuecs. Viņa mērķis ir panākt, lai visi jaunieši izbauda skrejriteni, jo taisīt trikus ar jaudīgu skrejriteni ir neaprakstāmi iespaidīga pieredze.

Skrejritenis – patīkama pārvietošanās

Skrejritenis nav tikai izklaide bērniem vai triku taisītājiem – arvien biežāk redzam pieaugušos ērti pārvietojamies ar skrejriteni. Salīdzinot kruīzera tipa ar triku skrejriteņiem, pirmajiem ir lielāki ­riteņi. Dārgākiem modeļiem ir arī ­amortizatori un dubļusargi.

Skrejritenis ir ļoti ērts pārvietošanās ­līdzeklis pilsētā, jo to var ļoti vienkārši ­salocīt un pasist padusē, piemēram, ieejot birojā vai iekāpjot sabiedriskajā transportā. Sportland klāstā ir Stunt skrejriteņi, kas ir kvalitatīvi un dizainiski stilīgi. Skrejriteņi ir pieejami ar dažādu izmēru gumijas riepām, piemēram, offroader tipa ar uzpumpējamām riepām sliktākiem ceļiem, kā arī modeļi braukšanai pilsētā ar diska bremzēm.

Tāpat piedāvājumā ir arī elektriskie skrejriteņi, kas galvenokārt ir paredzēti, lai mazinātu slodzi kājām. Piemēram, ja no mājām uz darbu jāmēro vairāki kilometri vai vecāki nespēj sagaidīt pēc skolas, tad elektriskais skrejritenis ir ideāls palīgs. Ar kāju nospiežot aizmugurējo dubļusargu, ieslēdzas sistēma un, uzņemot attiecīgo ātrumu, skrejritenis turpina to uzturēt. Ritenim ir vienkāršs un tīrs dizains. Nekur nav nekādu vadu, stieņu vai citu papildelementu. Skrejritenis spēj uzturēt ātrumu 12–15 km/h. Ja esi aizmirsis uzlādēt akumulatoru vai tas ir izlādējies garākā braucienā, tad skrejritenis arī tāpat brauc ļoti līdzeni un patīkami.

Skrituļošanas brīvība

Skrituļdēlis ir kļuvis par ērtu transportlīdzekli, ar kuru pārvietoties no mājām uz skolu, no skolas uz mājām vai pie draugiem. Braucot ar kruīzera vai longborda tipa skrituļdēli, var iemācīties labāk kontrolēt savu ķermeni, ātrāk nokļūt no punkta A punktā B, kā arī baudīt lielisko brīvības izjūtu.

Sportland piedāvā Maui and Sons kruīzera vai longborda tipa skrituļdēļus. Plastmasas kuīzeris būs lieliski piemērots mazākiem skolēniem, ar kuru tie ātri apgūs braukšanu ar skrituļdēli. Kā bonuss ir izdevīgā cena un lielais dažādo dizainu un krāsu risinājumu klāsts. Tas ir viegls, līdz ar to skolēns var savu kruīzeri visur paņemt līdzi.

Pusaudži dod priekšroku longbordiem, kas ir garāki un zemāki nekā kruīzeri. Ar tiem var patīkami braukt pa gludām ietvēm, kā arī ielām. Sportland pieejami dažādu formu, izmēru un izskata skrituļdēļi.

Brauc droši!

Braucot vai veicot trikus ar ­skrituļslidām un skrejriteni, tiek uzņemts liels ātrums, tāpēc vienmēr jāvelk ķivere! Prātīgi būtu izmantot arī ceļu, elkoņu un krūšu sargus.

Teksts:  Merilina Pīrsalu Foto:  Sportland

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

RĪGAS KAUSI atklāj sacensību sezonu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk