Dalīties „Pludmales apģērbs pilnvērtīgai vasaras dienai“

Pludmales apģērbs pilnvērtīgai vasaras dienai

Garās vasaras dienas tā vien vilina uz pludmali sauļoties un nodoties ūdenssportam. Atpūtu pludmalē pievilcīgu padara ne tikai laba kompānija un silta saule, bet arī ērts un moderns pludmales apģērbs.

Sportland veikalos atradīsi O’Neill, Roxy un Quiksilver bikini un sērfošanas apģērbus. Šo zīmolu izstrādājumi jau gadiem ir vieni no populārākajiem, turklāt aizvien uzlabotā ražošanas tehnoloģija un lielā modeļu izvēle palielina to cienītāju skaitu.

Kuru izvēlēties?

Bikini var izvēlēties atbilstoši katras valkātājas gaumei, un šajā sezonā izvēle ir tik plaša, ka ikviena atradīs sev piemēroto. Ja vēlies uz ādas noķert vairāk saules, izvēlies bikini augšdaļas bez lencītēm. Ja dod priekšroku ērtumam, lai varētu aktīvi kustēties un sportot, izvēlies bikini, kuru augšdaļa ir kā sporta krūšturis. Savukārt ja vēlies būt trendā, tad skapī noteikti jābūt komplektam, kurā ir biksītes ar augstu jostasvietu.

Pielaiko vairāk 

Iegādājoties pludmales apģērbu, velti pietiekami daudz laika, lai atrastu sev visvairāk piemēroto modeli. Tādu, kurā jūties ērti. Tas varētu būt ar lencītēm, sasienams aiz kakla vai arī pāri galvai uzvelkams modelis. Svarīgi izvēlēties pareizo izmēru, lai tu justos ērti jebkuros apstākļos.

Noteikti vērts pielaikošanas kabīnē līdzi paņemt arī to komplektu, kas pirmajā mirklī nešķita izteiksmīgs. Nav jābaidās eksperimentēt – varbūt atklāsi, ka tev piestāv kas pilnīgi negaidīts. Pielaiko dažādus izmērus, jo dažādu zīmolu izmēri var atšķirties. Roxy pludmales apģērbam ir pat īpašs FIT Guide, kur redzams, cik atkailinošs vai sedzošs ir katrs modelis. Moderate nozīmē ļoti pieticīgu segumu, tāpēc nevajag brīnīties, ka tie šķiet tik mazi. Regular ir tā sauktie parastie, bet full ir vissedzošākie modeļi.

Sportam un atpūtai 

Nav cieši jāievēro modes prasības – izvēlies pati, kas vislabāk der un piestāv. Pieejami ir arī dažādi triko, kuri īpaši labi derēs tām, kuras grib veikt garākas peldēšanas distances, spēlēt pludmales volejbolu vai braukt ar SUP dēli.

Blakus klasiskajam pludmales apģērbam Sportland plauktos var atrast arī sērfošanas legingus un likras kreklus, kuri īpaši noderēs, ja vēlies iepazīties ar dažādiem ūdenssporta veidiem. Sērfošanas apģērbs būs pareizā izvēle arī tad, ja plāno ceļot uz vietām, kur ir intensīva saule un tāpēc īpaši nepieciešama aizsardzība pret UV stariem.

Visplašākā izvēle arī vīriešu apģērbam

Karstās vasaras dienās, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sērfotājiem noderēs kvalitatīvas sērfošanas bikses. O’Neill vienmēr bijis līderis tehnisko sērfošanas bikšu ražošanā un šogad nāk klajā ar inovatīvajām Hyperfreak Hydro. Tās īpašas padara No-Tie-Fly stiprinājuma sistēma, kurā rāvējslēdzējs aizstāts ar plāno un drošo velcro tipa sistēmu. No-Tie-Fly ir ­veidots tā, lai valkātājs ūdenī justos pēc iespējas ērtāk un varētu koncentrēties tikai uz savām sportiskajām darbībām.

Sērfošanas biksēm vietās, kas visvairāk pakļautas kustībām, materiālam pievienota papildu elastība, lai būtu iespējama lielāka kustību amplitūda, vienlaikus saglabājot arī izturību. Neill Hyperdry Plus neļauj biksēs iesūkties liekam ūdenim. Papildu komfortu piešķir mitrumu uzsūcošā Hyperflow josta un kabata ar ­rāvējslēdzēju.

Inovatīvās tehnoloģijas

Sauļojoties pludmalē vai pie baseina un ik pa laikam nopeldoties, ir ļoti svarīgi, lai drēbes ātri izžūst. O’Neill bikini un triko apģērbu ražošanā ir izmantota Hyperdry tehnoloģija, savukārt Roxy un Quiksilver apģērbiem – Drylight tehnoloģija. Šīs tehnoloģijas nodrošina, ka apģērbs pēc izkļūšanas no ūdens atkal ātri nožūst.

Daļai Roxy pludmales apģērbu izmantots arī LYCRA® XTRA LIFE™ materiāls, kas ir īpaši izturīgs un elastīgs. Tas nodrošina apģērba elastības, formas un krāsas saglabāšanos. Bikini nezaudē kvalitāti arī pēc saskares ar sāļo jūras ūdeni, baseina ūdeni, karstu sauli vai saules aizsargkrēmu.

Katra diena ir īpaša

Ja tavā skapī ir vairāki peldkostīmi, vasaras sākumā, kamēr vēl neesi iedegusi, izvēlies neitrālas krāsas apģērbu, piemēram, tumšu vai bēšu. Pēcāk, kad jau parādījies pirmais iedegums, droši velc košākas krāsas. Nav obligāti jāpērk vairāki komplekti, jo, piemēram, O’Neill piedāvā arī tādus peldkostīmus, kuri valkājami uz abām pusēm. Viena puse parasti ir ar rakstu, bet otra – vienkrāsaina. Apgriežot uz otru pusi apakšdaļu vai augšdaļu, iegūsi it kā četrus dažādus tērpus.

Svarīgi zināt

Ilgi uzturoties saulē, īpaši vasaras sākumā, kā arī ceļojot pa siltām zemēm, jāpievērš uzmanība arī tam, lai aizsargātu ādu no saules stariem. Noteikti uzklāj saules aizsargkrēmu ar atbilstošu faktoru un nēsā galvassegu. Laba doma ir izvēlēties tādu pludmales apģērbu, kura sastāvam jau ir pievienots saules aizsarglīdzeklis.

Ja gribi, lai pludmales apģērbs kalpotu ilgi un nezaudētu formu, pievērs uzmanību tā pareizai kopšanai. Pēc peldēšanās izskalo no drēbēm sālsūdeni vai baseina ūdeni, mazgā ar maigu mazgāšanas līdzekli un nežāvē saulē.

Esi gudrs patērētājs

Vai zināji, ka, pērkot zīmolu pludmales apģērbu, vienlaikus atbalsti otrreizējo izmantošanu? Roxy, O’Neill un Quiksilver pludmales apģērba ražošanā izmanto lietotus materiālus. Piemēram, Roxy un Quiksilver sērfošanas bikšu ražošanā otrreizēji izmanto Repreve poliesteri. Ražojot poliesteri no plastmasas pudelēm, tiek patērēts mazāk ūdens un naftas, kā arī ražošanas procesā izdalās mazāk siltumnīcas efektu radošo gāzu.

Teksts: Merilina Pīrsalu. Foto: Roxy / O’Neill.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

CENŠOTIES DZĪVOT MAKSIMĀLI ZAĻĀK

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk