Dalīties „Sestdien nāc izkustēties #BeActive Sporta un fitnesa naktī Esplanādē“

Sestdien nāc izkustēties #BeActive Sporta un fitnesa naktī Esplanādē

Gada kustīgākajā laikā – #BeActive Eiropas sporta nedēļā – tās kulminācija paredzēta īpaši grandioza kā galvaspilsētā, tā arī visā Latvijā. Rīgā, centrālais pasākums norisināsies vakarā Esplanādē un Nakts brauciena ietvaros, bet vairāk kā 25 pilsētās tiks aizvadītas sportiskām aktivitātēm bagāta diena.

ESPLANĀDE – SPORTISKĀS BALLĪTES EPICENTRS

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros #BeActive Sporta un fitnesa nakts centrālais pasākums 29. septembrī notiks Esplanādē, Rīgā. Pasākuma atklāšana un  aktivitātes pasākuma centrā sāksies plkst. 19:00 un noslēgsies aptuveni plkst. 1:00. Pulksten 19:40 ikvienam būs iespēja kārtīgi izdejoties Dance Fit nodarbībā kopā ar treneri no Itālijas – Louis McCauley, uzreiz pēc tās, plkst. 20:30 uz lielās skatuves kāps MyFitness trenere Alīna Silicka un piedāvās izbaudīt neparasto Shadow Boxer nodarbību. Kad pasākuma dalībnieki būs jau iesiluši, būs iespēja nedaudz atpūsties un plkst. 21:15 vērot ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, savukārt stundu pirms Nakts braucienaplkst. 21:45 izaicināt sevi Nike Training Club nodarbībā ar Nike Elevated treneri Kristapu Strodu. Visas vakara programmas garumā apmeklētāji varēs arī piedalīties konkursos un saņemt balvas no  pasākuma atbalstītājiem, kā arī izmēģināt dažādus fitnesa produktus.

Taču visas dienas garumā un arī vakarā daudzos Rīgas sporta klubos bez maksas būs iespējams izmēģināt piedāvātās nodarbības un līdz šim neiepazītus treniņu veidus. Arī ārpus sporta zālēm, dažādās lokācijās galvaspilsētā notiks aktivitātes fiziskai labsajūtai, kā arī sacensības un turnīri.

BRĪVĪBAS IELAS NAKTS BRAUCIENS

Pasākums, kas ikreiz pulcē tūkstošiem aktīvu rīdzinieku un pilsētas viesu norisināsies jau piekto reizi. Tajā ar skrituļslidām, skrejriteņiem  un skrituļdēļiem dalībnieki ikreiz izbrauc naksnīgā atmosfērā kādu no galvaspilsētas galvenajām ielām. Šoreiz, tāpat kā pirmajā Nakts Braucienā maršuts vedīs pa Brīvības ielu. Tikai šoreiz otrā virzienā – ja iepriekš tā starts bija pie Alfas, tad 29. septembra vakarā dalībnieki braucienu uzsāks no Esplanādes un dosies līdz Senču ielai un atpakaļ. Tā būs vienreizēja iespēja izbaudīt naksnīgo, satiksmei slēgto galvaspilsētas centrālo artēriju, kopīgi sportojot. Brauciena sākums paredzēts pulksten 23:00, reģistrācija ir bezmaksas interneta vietnē www.naktsbrauciens.lv un pasākumā uz vietas. Iepriekš reģistrētie dalībnieki starta numurus varēs saņemt sākot no pulksten 17:00, tāpat pasākuma centrā, Esplanādē darbosies arī ekipējuma noma. Izīrēt būs iespējams skrituļslidas, roku, ceļu sargus, skrituļdēļus un skrejriteņus.

VISĀ LATVIJĀ

Kurš teicis, ka labākās ballītes nevarētu notikt fitnesa klubos kopā ar labākajiem DJ? Uz #BeActive Sporta un Fitnesa nakti aicināti gan fiziski aktīva dzīvesveida piekritēji, gan tie, kuriem nakts kalpos par aizsegu fitnesa zāles pirmajam apmeklējumam, lai iepazītos ar tur notiekošo un pie reizes arī kārtīgi izkustētos. Daudzos sporta klubos visā Latvijā varēsi bez maksas iepazīties ar fitnesa klubu piedāvājumiem – piedalīties nodarbībās un  iegūt nepieciešamo informāciju par veselīga dzīvesveida uzsākšanu un uzturēšanu.

Aktuālajai informācijai seko #BeActive Sporta un Fitnesa nakts Facebook lapā!

Par sporta pasākumiem visā Latvija uzzini oficiālajā mājaslapā: www.beactive.lv 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

3 triki, kā padarīt sportu par ikdienu

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk