Dalīties „SINDIJA LOZGAČOVA: VEIDOJU VIDEO SAVAM PRIEKAM“

SINDIJA LOZGAČOVA: VEIDOJU VIDEO SAVAM PRIEKAM

Sindija ir spilgta sociālo tīklu personība, kuras ikdienas gaitas iespējams apskatīt Instagram profilā keksinmeitene. Instragramā Sindijai ir 45,5 tūkstoši sekotāju, un to skaits nepārstāj augt. Savukārt Youtube Sindija ir izpelnījusies 46 125 sekotāju uzmanību. Šajā platformā viņa atrodama kā Sindijalo.

Izlasi, kāda ir Sindijas ikdiena, pārvaldot tik atpazīstamos sociālo tīklu kontus, un uzzini, ko Sindija novēl tev, atsākot skolas gaitas septembrī.

– Jauniešu un sociālo mediju vidē tu pavisam noteikti esi atpazīstama personība. Kā ar šo statusu sadzīvo ikdienā? 

– Ikdienā esmu ieviesusi pāris neparastu lietu, kas man palīdz izvairīties no nepatīkamām situācijām, kad kāds cilvēks, kas mani atpazīst, liek man justies neērti. Piemēram, dodu priekšroku visam, tikai ne sabiedriskajam transportam, lai kāds acīgs pasažieris nevērotu mani visu ceļu vai neiekliegtos: “Sindijalo!”, pievēršot pārējo braucēju uzmanību. Tas gan nav nekas traks, un tā notiek bieži, bet, tā kā esmu kautrīga, cenšos izvairīties no šāda veida uzmanības.

– Vai tev ir bijis kaut kas jāupurē, veidojot tik atpazīstamu Youtube blogu? Vai tavas mācības šo gadu laikā no tā necieta?

– Mācības – ne, bet attiecības – gan. Mainot skolas, iepazīšanās ar jauniem skolotājiem un klasesbiedriem ietekmēja attiecības ar tiem, bija arī kāds naidīgs vārds no skolotājiem par to, ka taisu video, nevis pildu mājasdarbus. Tomēr neko neesmu upurējusi, jo video veidoju savam priekam, nevis atpazīstamībai.

– Kā sociālo tīklu dzīve un laiks, ko tiem velti, ietekmē pārējās tavas prioritātes un pienākumus? Kā atrodi līdzsvaru starp šīm lietām?

– Līdzsvars nav jāmeklē, ja tas viss notiek dabiski. Blogošana Youtube un Instagram nekad nav bijis mans pienākums vai darbs. Kad jūtu, tad daru.

– Nākamajā mēnesī jaunieši atkal atgriezīsies skolā. Kāda, tavuprāt, pašlaik ir situācija ar tā saukto bulingu jeb tiranizēšanu skolā jauniešu vidē? Kāds ir tavs iedrošinājums jauniešiem, kas ar to saskaras?

– Šķiet, pēdējos gados vidusskolā cilvēki jau ir nopietnāki un netērē laiku, lai liktu kādam citam justies slikti.  Pamatskolā bulingu esmu izjutusi pati uz savas ādas, un tas, ko varu ieteikt, ir atrast kādu, kas var atbalstīt, – vai tas būtu klasesbiedrs, vai skolotājs, kam vienkārši izstāstīt problēmu, no kuras ciet.

– Tu esi beigusi skolu. Vai plāno sākt studijas?

– Šoruden jauns mācību gads man nesāksies. Esmu pabeigusi vidusskolu, bet šogad vēl neplānoju sākt studēt.

– Ko tu novēlētu visiem tiem, kam 3. septembrī atkal jāsāk mācīties?

– Nepadoties un atcerēties, ka ar visu ir iespējams tikt galā!

– Tavs Youtube blogs un sociālās aktivitātes noteikti aizņem daudz laika. Ko tu ieteiktu jauniešiem, kas arī vēlas sekot tavam piemēram, – ar ko viņiem jārēķinās: vai būs kādas grūtības un izaicinājumi?

– Es domāju, ka tā nav lieta, kam jāgatavojas. Vienkārši jādara, un lietas pašas ies uz priekšu!

Seko Sindijas aktivitātēm Instagram: https://www.instagram.com/ sindsindija/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Futbola sezona klāt!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk