Dalīties „Slavenākie diskgolfa zīmoli“

Slavenākie diskgolfa zīmoli

Prodigy Disc

Unikāls uzņēmums, ko nodibināja pasaules čempioni diskgolfā, kuri juta vajadzību attīstīt un papildināt diskgolfa disku. Kopā vairāk nekā 125 gadu pieredzes diskgolfā un vairāk nekā 25 pasaules čempionu tituli – tāds izaicinājums bija Prodigy Disc dibinātāju priekšā, lai radītu diskus, kas labi noder visos metiena stilos un spēka līmeņos.

 

Pēc divu gadu veiksmīgiem izmēģinājumiem Prodigy Disc ar savu jauno disku sēriju iepazīstināja visbargākos kritiķus – pasaules ranga tabulu līderus. Atsauksmes bija ļoti pozitīvas, kas nozīmēja – Prodigy Disc bija ticis galā ar izvirzītajiem mērķiem. Pašreiz Prodigy Disc modeļu izvēlē ir sešas sērijas un līdz astoņiem plastikāta tipiem, no tiem sev piemērotāko var izvēlēties gan augstas klases sportists, gan interesents, kas pirmo reizi dodas uz trasi.

Daudzi pasaules izcilākie sportisti dod priekšroku tieši Prodigy ražojumiem. Turklāt Prodigy Disc Team ir viena no lielākajām komandām pasaulē. Komandas izcilākās zvaigznes ir 2012. gada National Tour uzvarētājs un trīskārtējais ASV čempions Vils Šusteriks (Will Schusterick), Players Cup uzvarētāja, ASV čempione un pasaules čempione sievietēm Ketrina Allena (Catrina Allen), ASV čempions tālmešanā un pasaules čempions amatieru klasē Džeremijs Kolings (Jeremy Koling) u. c.

Pilnīgu Prodigy Disc modeļu izvēli atradīsi lielākajos Sportland veikalos.

Innova

Innova bez šaubām, ir viszināmākā un viena no vecākajām diskgolfa disku un piederumu ražotājām. Uzņēmumu 1983. gadā nodibināja Deivs Danipeiss (Dave Dunipace), ko var uzskatīt par modernā diskgolfa radītāju. Šajā pašā gadā Innova izgatavoja pirmo patentēto disku. Innova firmu raksturo augstā disku kvalitāte un dažādu modeļu daudzveidība, kas ļauj dažādu līmeņu spēlētājiem atrast savām vēlmēm atbilstošu disku.

Beidzamajos 25 gados ar Innova diskiem ir iegūti 20 pasaules čempionu tituli. Ar Innova diskiem spēlē tādas diskgolfa slavenības kā divpadsmitkārtējais pasaules čempions Kens Klimo (Ken “The Champ” Climo) un pašreizējais  četrkārtējais pasaules čempions Pols Makbets (Paul McBeth).

Innova diskiem un Team Discmania komandā spēlējošajam jaunajam vācietim Simonam Lizotem (Simon Lizotte) kopš 2014. gada pieder tālmetiena rekords 263,2 metri. Disks bija Innova Blizzard Champion Boss. Ar Innova diskiem kopš 2002. gada ir sasniegti visi tālmešanas pasaules rekordi, kas parāda – tas joprojām vada tehnoloģisko revolūciju un pārliecinoši ar inovācijām turas priekšgalā, lai gan Innova ir viens no vecākajiem un cienījamākajiem disku golfa zīmoliem.

Innova bija un ir viens no disku golfa etaloniem, un arī tu noteikti šeit atradīsi sev piemērotus diskus.

Disc Golf World Tour

DGWT rīkotājs ir soms Jusi Meresmā (Jussi Meresmaa), kas ir Innova māsas firmas Discmania izpilddirektors un Innova pārstāvis Eiropā. DGWT pasākumam un diskgolfa kopējai attīstībai daudz palīdz arī Sportland pārstāvētie zīmoli, piemēram, Innova, Discmania, DiscGolfPark, Dude Clothing u. c.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

7 šīsvasaras trendi

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk